• Informacje na temat:

  jak mieszka agnieszka dygant

Artykuły na temat: jak mieszka agnieszka dygant
 • Tak mieszka Agnieszka Dygant! Ale przepych!

  Agnieszka Dygant (44 l.) po sukcesach filmowych w 2017 roku mogła pozwolić sobie na trochę więcej luksusu. Ostatnio zdecydowała się pochwalić również kawałkiem swojego pięknego mieszkania.

 • Agnieszka Dygant zakochana w Kongijczyku

  Agnieszka Dygant (33 l.,"Niania") od dwóch lat nie mieszka już ze swoim mężem Marcinem Władyniakiem i dlatego postanowiła rozejrzeć się za nową miłością. Daleko nie musiała szukać. Dygant zakochała się w pochodzącym z Konga scenarzyście Patricku Yoka, którego poznała na planie serial u "Niania".

 • Dygant się przeprowadza

  Aktorka znana z serial u "Niania" kupiła mieszkanie w jednej z najdroższych dzielnic Warszawy. Nie zamieszka jednak ze swoim narzeczonym Patrickiem Yoką.

 • Nowa animacja twórców "Epoki lodowcowej"

  "Rio" - nowy film animowany w technologii 3D - zadebiutuje w piątek, 8 kwietnia, w naszych kinach. W polskiej wersji językowej usłyszymy m.in. Agnieszkę Dygant, Agatę Buzek i Krzysztofa Kowalewskiego.

 • Koszmar z przeszłości powraca!

  W najbliższym, 12. odcinku "Prawa Agaty", Agata (Agnieszka Dygant) dostaje wezwanie do sądu. Ma zeznawać w roli świadka na rozprawie Huberta (Bartek Świderski)...

 • Samochodowa dziewczyna Bonda?

  Już 29 czerwca nasze ekrany opanują przezabawni bohaterowie, znani z przeboju wytwórni Disney/Pixar "Auta" - a wśród nich dzielny samochód wyścigowy Zygzak McQueen i jego nieodłączny przyjaciel Złomek. W nowych przygodach, zrealizowanych tym razem w 3D, towarzyszyć im będą nowe postacie, m.in. urodziwa Liliana Lifting.

 • Tak bardzo się kochali...

  Joanna Brodzik i Bartłomiej Świderski wierzyli, że nic i nikt nie jest w stanie ich rozdzielić. Agnieszka Dygant i Marcin Władyniak byli pewni, że spędzą ze sobą całe życie. Małgorzata Kożuchowska i Marcin Dorociński bardzo chcieli, by ich miłość trwała wiecznie. Życie zweryfikowało marzenia i plany wielu sławnych par. Rozstania i rozwody w naszym rodzimym show-biznesie to przecież niemal...

 • Mirosław Baka: Bardzo miły facet

  Jest zapracowany, samotny i zasługuje na miłość - ocenia swojego bohatera, komisarza Majewskiego, Mirosław Baka. Aktor zdradza, gdzie spędzi najbliższe tygodnie, dlaczego chciałby mieć wnuczkę oraz czym zaskoczy widzów w najnowszym filmie.

 • "Prawo Agaty": Mirosław Baka i miłosne przyciąganie

  ...mocna zażyłość. Tym razem Agnieszka "awansowała" do roli adwokata, ja pozostaję mundurowym, ale przyciąganie między nami pozostało. Jak tak dalej pójdzie, to Majewski sprzątnie Agatę(...) plażach Jukatanu, w czasie, kiedy u nas zrobi się już zimno, mokro i ciemno... Stąd ten pomysł, by lecieć jesienią. Pewnie, po co wyjeżdżać latem, zwłaszcza jak się mieszka w Gdańsku...

 • Romantyczny długi weekend

  W tym tygodniu ze względu na Święto Niepodległości niektóre filmy już w czwartek zadebiutują na ekranach naszych kin. Jest wśród nich m.in. komedia romantyczna "Listy do M." z plejadą polskich gwiazd w obsadzie.