• Informacje na temat:

  jak mieszka angelina jolie

Artykuły na temat: jak mieszka angelina jolie
 • Angelina Jolie przyznała się do choroby. Opowiedziała też o rozstaniu z Bradem Pittem

  Gdy okazało się, że Angelina Jolie (42 l.) i Brad Pitt (53 l.) rozstali się, wielu nie mogło w to uwierzyć. Wyglądali przecież na idealną parę. Dopiero teraz aktorka opowiedziała, kiedy rozpoczął się kryzys w związku. Przyznała się także do choroby.

 • O pracę z nią zabiegał Brad Pitt

  Perfekcjonistka, elegancka od zawsze, o współpracę z nią przy filmie zabiegał m.in. Brad Pitt - tak o nominowanej do Oscara za kostiumy do "Czarownicy" Annie Biedrzyckiej-Sheppard mówi w wywiadzie jej siostra, również znana kostiumograf, Magdalena Biedrzycka.

 • Angelina pogodziła się z ojcem

  Wygląda na to, że Angelina Jolie i jej ojciec, aktor Jon Voight , pogodzili się po latach nieutrzymywania ze sobą kontaktu.

 • Jolie pogodziła się z Voightem

  Wygląda na to, że Angelina Jolie i jej ojciec - Jon Voight, pogodzili się po latach nieutrzymywania ze sobą kontaktu.

 • Jolie i Pitt zamieszkają na stałe we Francji?

  Czy Angelina Jolie i Brad Pitt pójdą w ślady Johnny'ego Deppa i Vanessy Paradis i na stałe zamieszkają we Francji? Słynna aktorska para wraz z szóstką dzieci i rodzicami Brada zamieszka w posiadłości Chateau Miraval, w wiosce Correns, na południu Francji.

 • Pitt i Jolie wybudują prywatne lotnisko!

  Brad Pitt i Angelina Jolie chcą wybudować prywatne lotnisko w pobliżu ich luksusowej posiadłości we Francji.

 • Kasia Sowińska robi karierę w Hollywood

  .... "Kasia ma urodę i poczucie humoru jak Rebecca Romijn, elegancję i seksapil niczym Angelina Jolie. Według mnie może liczyć w Hollywood na wiele ról" - podkreśla Pohlson.(...)Jak dowiedział się "Super Express", celebrytka mieszka w Los Angeles od czerwca ubiegłego roku, gdzie pracuje jako dziennikarka stacji TV Polonia (przeprowadza wywiady z gwiazdami ekranu i polityki...

 • Francuzi ignorują Brangelinę

  Festiwal w Cannes to parada gwiazd. Monako świeci blaskiem monarchii. A w Nicei cisza i spokój. Pomimo, że w pobliskim szpitalu leży Angelina Jolie, która oczekuje tam na narodziny bliźniaków. Francuzi z właściwym sobie dystansem obserwują rozgorączkowanych paparazzich i angielskich turystów gromadzących się wokół budynku.

 • ...... Bez wątpienia rozstanie Angeliny Jolie (41 l.) i Brada Pitta (52 l.) było jednym z najgłośniejszych wydarzeń tego roku. Słynna hollywoodzka para postanowiła zakończyć swoje małżeństwo.  Papiery rozwodowe są już w sądzie, a tabloidy co chwila donoszą o kolejnych rewelacjach z ich życia.  Jolie i Pitt są ze sobą od 2004 roku. Ślub wzięli 23 sierpnia 2014 we francuskiej posiadłości aktorów...

 • Nowy James Bond w przyszłym roku

  Nowa powieść o przygodach najsłynniejszego tajnego agenta świata 007 zostanie opublikowana w przyszłym roku - poinformowała rodzinna firma twórcy Bonda, Iana Fleminga.