• Informacje na temat:

  jak mieszka cameron diaz

Artykuły na temat: jak mieszka cameron diaz
 • Anja i Sasha: Miłość w Nowym Jorku

  Ona - najsłynniejsza polska modelka. On - serbski model, redaktor naczelny "Magazynu 25". Anja Rubik i Sasha Knezevic spotkali się w Nowym Jorku. PAP Life opowiadają o mieszkaniu obok Cameron Diaz, pracy przy największych sesjach i kłótniach o historię.

 • Święta w kinie? Jest w czym wybierać

  W czwartek, 25 grudnia, na ekranach naszych kin zadebiutują cztery filmy: długo oczekiwana ostatnia część "Hobbita", polska komedia "Pani z przedszkola", hollywoodzki musical "Annie" i rosyjska animacja "Królowa śniegu 2". W drugi dzień świąt liczba premierowych produkcji wzbogaci się o dwa kolejne tytuły.

 • "Adwokat" na płytach Blu-ray i DVD

  "Adwokat" w reżyserii legendarnego twórcy Ridleya Scotta zadebiutuje 19 marca na płytach Blu-ray i DVD. W filmie możemy oglądać aktorskie popisy takich gwiazdy, jak Michael Fassbender, Brad Pitt, Cameron Diaz, Javier Bardem i Penélope Cruz.

 • Bo to zła kobieta była...

  Dwa filmy o Afryce, dwa dokumenty o muzyce... Kinowe premiery bieżącego tygodnia tworzą tematyczne pary. Największym powodzeniem będą jednak cieszyć się amerykańskie produkcje: komedia "Zła kobieta" z Cameron Diaz oraz piąta odsłona horroru "Oszukać przeznaczenie"

 • "Shrek" nareszcie w Polsce!

  Już w piątek, 13 lipca, na ekrany polskich kin pojawi się film "Shrek" , animowana produkcja z wytwórni DreamWorks, należącej do Stevena Spielberga. Obraz osiąga rekordy frekwencyjne, zarówno w USA, jak i w Europie. W samych tylko Stanach Zjednoczonych, w ciągu ośmiu tygodni, tytuł zarobił już 240 mln dolarów. W Polsce film będzie pokazywany w dwóch wersjach - oryginalnej i dubbingowanej

 • To skomplikowane, ale wciąż ją kocham

  Dwie historie o miłości: "To skomplikowane" z Meryl Streep i "Wciąż ją kocham" Lasse Hallstroema, dramat biograficzny "Amelia Earhart" z Hilary Swank w roli głównej oraz komedia Juliusza Machulskiego "Kołysanka" trafią w piątek do polskich kin. Na deser - amerykańskie "Walentynki".

 • Harmonia, świętość, przekleństwo

  Tylko trzy filmy zadebiutują w piątek, 2 maja, na ekranach naszych kin. Będą to: dokumentalny "Jan Paweł II - Santo Subito. Świadectwa świętości", amerykański horror "Diabelskie nasienie" oraz kazachski dramat "Lekcje harmonii".

 • Michael Fassbender: Gra na emocjach

  Targany silnymi emocjami neurastenik to ekranowa specjalność Michaela Fassbendera, o czym świadczą liczne stworzone przezeń kreacje: seksoholik we "Wstydzie", bezwzględny mutant Magneto w "X-Men: Pierwszej klasie", pozbawiony skrupułów plantator w "Zniewolonym"... Aktor zapewnia jednak, że z chwilą, kiedy kamery kończą pracę, on sam wycisza się.