• Informacje na temat:

  jak mieszka joanna

Artykuły na temat: jak mieszka joanna
 • Joanna Krupa pokazała, w jakich warunkach mieszka jej córka. Trudno uwierzyć!

  Joanna Krupa (40 l.) za pośrednictwem portali społecznościowych postanowiła pokazać światu, jak mieszka jej córka Asha. Fanom aż trudno było uwierzyć, gdy zobaczyli fotki!

 • Joanna Liszowska stawia czoła problemom

  Wydawało się, że po ubiegłorocznej wpadce z jazdą po alkoholu jej kariera legnie w gruzach. A jednak Joanna Liszowska pokajała się i nie może narzekać na brak propozycji.

 • Tak mieszka Joanna Przetakiewicz! Na bogato!

  Aktualnie Joanna Przetakiewicz (46 l.) z sukcesami prowadzi swoją firmę modową. Wcześniej przez wiele lat była partnerką nieżyjącego już miliardera, Jana Kulczyka. Przed poznaniem biznesmena jej styl pozostawiał wiele do życzenia. Dzisiaj uwielbia chwalić się swoimi znajomościami z kotką Karla Lagerfelda czy Victorią Beckham. Choć Joanna nie została nigdy żoną Kulczyka, to i tak dzisiaj na brak...

 • Jan A.P. Kaczmarek: Z muzyką jest trochę jak z miłością

  "Ida" dostała Oscara dokładnie 10 lat po tym, jak statuetkę za muzykę do "Marzyciela" otrzymał Jan. A. P. Kaczmarek. Kompozytor wierzy, że nie jest to zbieg okoliczności. O sekretach pracy dla kina i życiu ze "złotym rycerzem" Jan A.P. Kaczmarek opowiedział w RMF Classic.

 • Joanna Mazur nie posiada się z radości!

  Szczęśliwy finał! Joanna Mazur (29 l.) w końcu będzie mogła we własnym mieszkaniu w spokoju regenerować siły po ciężkim treningu, wysypiać się po zawodach, w wolnym czasie zapraszać do siebie przyjaciół i rodzinę. I mieć dla siebie całą łazienkę, bo do tej pory musiała korzystać z publicznej.

 • "Niewinne": Agata Kulesza i Agata Buzek w filmie o zakonnicach

  Agata Kulesza, Agata Buzek oraz m.in. Lou de Laage są w obsadzie opowiadającego o zakonnicach i lekarzach Czerwonego Krzyża dramatu "Niewinne", którego akcja toczy się w Polsce tuż po II wojnie. Za realizację filmu odpowiada znana francuska reżyserka Anne Fontaine.

 • Joanna Jędryka: Właściwego mężczyznę znalazła jej... koleżanka!

  Joanna Jędryka wychodząc za mąż za swojego pierwszego męża, Stanisława Jędrykę (†85 l.), wierzyła, że to miłość na całe życie. Niestety, ukochany spotkał swoją dawną partnerkę, dla której zostawił(...) również nie przetrwało próby czasu. Jak się okazało, na "tego jedynego" musiała trochę poczekać...

 • O pracę z nią zabiegał Brad Pitt

  Perfekcjonistka, elegancka od zawsze, o współpracę z nią przy filmie zabiegał m.in. Brad Pitt - tak o nominowanej do Oscara za kostiumy do "Czarownicy" Annie Biedrzyckiej-Sheppard mówi w wywiadzie jej siostra, również znana kostiumograf, Magdalena Biedrzycka.

 • Joanna Kurowska wciąż nie wie, jak rozwiązać problem

  Joanna jakiś czas po pogrzebie. Tylko ona wie, jak trudno było jej pozbierać się, by normalnie funkcjonować, pracować, zajmować się córką. To właśnie miłość matczyna pomogła jej znieść żałobę. Zosia potrzebowała silnej, szczęśliwej mamy i Joanna zdawała sobie z tego sprawę. Przyznała, że musiała przez jakiś czas wspomagać się antydepresantami, zawsze mogła też liczyć na sprawdzonych przyjaciół...

 • Małgorzata Zajączkowska: Zagrała rolę życia

  O jej losie często decydował przypadek. Nie marzyła o tym, by zostać aktorką. Chciała być chirurgiem. Ale gra w szkolnych przedstawieniach była doskonałym pretekstem, by dostać zwolnienie z lekcji.

Zdjęcia na temat: jak mieszka joanna
Wideo na temat: jak mieszka joanna
 • "M jak miłość": Odcinek 1399.

  Asia odwiedza razem z Wojtkiem chorą Olę i dowiaduje się od jej matki, że ojciec małej zerwał z nią kontakt, choć nadal mieszka w Warszawie. Chodakowska jest tym oburzona i postanawia porozmawiać z Milewskim. A podczas spotkania czeka ją niespodzianka. Tego samego dnia Joanna umawia się też w studiu nagrań z Erykiem - nieświadoma, że muzyk ukrywa przed nią swój romans z Zosią. Do tego Michał

Dyskusje na temat: jak mieszka joanna
 • Re: Jak mieszka Klaudia Halejcio?

  Wiem kto to jest Joanna Kulig,ale Halejcio?Nie wyobrażam sobie,żeby szanująca się aktorka z dorobkiem zasługującym na uwagę chwaliła się durnymi minami,sztucznymi kwiatami i dornymi minami.

 • Re: "M jak miłość": Tomek musi wybrać - Agnieszka czy Joanna?

  ALE BABSKA ŻENADA..AGNIESZKA DOSTAL;A PROPOZYCJE ZARECZYN I PYTA SIE TOMKA CO ON NA TO...TYPOWE BABSKIE ROZUMOWANIE ABY GDZIES SIE ZAŁAPAC I NIE ZOSTAC SAMĄ CHCIALABYM TEGO ALE JAK ON NIE CHCE TO MOZE BYC EWENTUALNIE. I TAKA ANALIZA JEST ZE WSZYSTKIM, JAKA MA PRACE, ILE NA KONCIE, JAK MIESZKA, JAK ROKUJE FINANSOWO NA PRZYSZLOSC....:):) MILOSC? TO AKURAT JEST NA OSTATNIM MIEJSCU.

 • Re: Tak mieszka Majka

  Aktorką która nie potrafi grać to jest Weroniczka Rossati,jest sztuczna, najlepiej potrafi odgrywać rolę wśród swoich dziadków (kochanków).Majka czyli Joanna Osyda jest bardzo dobrze zapowiadającą się aktorką. Joanna jest jak najbardziej naturalna Rosatka tylko się może od niej uczyć tej naturalności.Rosatka czy w filmie czy w realu jesteś beznadziejna.Pozdrawiam