• Informacje na temat:

  jak mieszka k. ibisz

Artykuły na temat: jak mieszka k. ibisz
 • Krzysztof Ibisz zrobił synom niespodziankę!

  Chociaż to jego urodziny zbliżają się wielkimi krokami, wciąż woli dawać niż brać. Popularny prezenter Krzysztof Ibisz, który 25 lutego kończy 52 lata, jak mało który ojciec potrafi zaskoczyć synów - 11 letniego Vinceta i 17-letniego Maksymiliana.

 • Krzysztof Ibisz wygrał proces

  Coraz więcej gwiazd wygrywa sprawy sądowe z mediami o naruszenie dobrego imienia. Do tych szczęśliwców dołączył popularny prezenter, Krzysztof Ibisz. Kolorowy tygodnik "Twoje Imperium" i Telewizja Polska mają go przeprosić za opublikowanie informacji o "zmianie jego orientacji seksualnej" - tak brzmi orzeczenie Sądu Okręgowego w Warszawie.

 • Anna Chodakowska i Krzysztof Ibisz: Co naprawdę ich łączyło?

  ...wieku - i starsi, i sporo młodsi, jak Krzysztof Ibisz. Co wynikło z tej relacji? - Chętnie zaadoptowałabym jakiegoś pana, ale oprócz silnego ramienia musiałby on być interesujący i miły. Powinien też(...) narzeczonego, który wprawdzie nie mieszka, lecz pomieszkuje ze mną. Taki siedmioletni narzeczony to prawie jak mąż. Trzeba być bohaterem, żeby tyle przetrwać. Jednak wspólnie interesują nas różne rzeczy. I to...

 • Gwiazdy na celowniku Mieszka

  W najnowszym teledysku do piosenki "Pomocy!" Grupa Operacyjna bierze na celownik gwiazdy rodzimego show-biznesu. Będzie skandal?

 • Krzysztof Ibisz wybiera się do Edyty Górniak!

  Krzysztof Ibisz (52 l.) na łamach tabloidu wprasza się do Edyty Górniak (44 l.) na herbatę!

 • Muszą przeprosić Ibisza!

  Redaktor naczelny pisma "Twoje Imperium" oraz TVP SA mają przeprosić Krzysztofa Ibisza za pisanie o rzekomej "zmianie orientacji seksualnej" popularnego prezentera i zapłacić mu łącznie 80 tys. zł - orzekł w środę prawomocnie Sąd Apelacyjny w Warszawie.

 • Krzysztof Ibisz: Sąd podjął decyzję ws. alimentów. Anna Nowak nie zamierza ustąpić!

  Anna Nowak-Ibisz (47 l.), druga żona znanego prezentera, walczy w sądzie o zachowanie dotychczasowych alimentów dla syna. Sąd właśnie podjął decyzję w sprawie pierwszego dziecka.

 • Nowe gwiazdy w Polsat Cafe

  Anna Guzik, Joanna Liszowska i Marek Bukowski dołączyli do zespołu Polsat Cafe. Ta lifestylowa stacja przedstawiła w czwartek swoje nowe propozycje na jesień 2012.

 • Tabloid ujawnia zarobki celebrytów w "Tańcu z gwiazdami"! Szok?

  Krzysztof Ibisz zarabia w "Tańcu z gwiazdami"... 0 złotych! Jak to możliwe? Okazuje się bowiem, że szalony prezenter wykonuje to w ramach swojego kontraktu z Polsatem, którego wysokość pozostaje(...) lepiej niż przeciętny Polak i stać ją na drogie sery i wina, a w apartamentowcu, w którym mieszka ma basen. Moro za każdy odcinek zgarniała 8 tysięcy złotych i tańczyła do końca trwania show. Nic...

 • Sylwester 2013: Telewizyjne starcie

  Kryzys już całkiem za nami? Ostatni dzień roku 2013 świętować będziemy "na bogato", bo plenerowe koncerty pokażą aż trzy ogólnopolskie telewizje.