• Informacje na temat:

  jak mieszka kaczyńska

Artykuły na temat: jak mieszka kaczyńska
 • Radosne wieści tygodnika o Kaczyńskiej!

  .... (Pisaliśmy o tym  TUTAJ ). Jej znajomi alarmowali, że małżonkowie rzadko się widują, bo Marta mieszka na co dzień w Gdańsku, a Piotr więcej czasu spędza w stolicy. "Zastanawiam się, jak długo Piotr(...) Marta Kaczyńska dobrze wie, co robi?  Bo związek na odległość służy tej parze. Niewykluczone, że Marta Kaczyńska, nauczona doświadczeniem dwóch nieudanych małżeństw, doszła do wniosku, że w jej...

 • Lech Majewski odberał nagrodę im. Lecha Kaczyńskiego

  Reżyser i pisarz Lech Majewski otrzymał w sobotę w Warszawie nagrodę im. Lecha Kaczyńskiego. "Dziękuję Lechowi Kaczyńskiemu za to, co zrobił dla tego kraju i kim był" - mówił Majewski. Nagrodę wręczył mu prezes PiS Jarosław Kaczyński.

 • Marta Kaczyńska gani golasów na ulicach! "Czują się bezkarni"

  Ciężarna Marta Kaczyńska (38 l.) popiera decyzję władz Sopotu, które wypowiedziały wojnę...

 • "Kopia mistrza" w filharmonii

  Nowy film Agnieszki Holland "Kopia mistrza" , będący opowieścią o Ludwigu van Beethovenie, miał w niedzielę, 26 listopada, polską premierę w Warszawie. W uroczystym pokazie filmu w Filharmonii Narodowej wzięła udział małżonka prezydenta Maria Kaczyńska, a także reżyserka.

 • Marta Kaczyńska po ślubie nie zamieszka z Piotrem?

  Ostatnio media obiegła wieść, że Marta Kaczyńska (37 l.) i Piotr szykują się do ślubu! Co więcej, prezydencka córka... ma spodziewać się dziecka. Teraz jeden z tabloidów publikuje kolejne, zaskakujące doniesienia.

 • Lepiej słuchać Kazika niż Dody

  Kazik Staszewski zapowiedział, że przestanie płacić w Polsce podatki. Zaskakująco obszernie lider Kultu wypowiedział się też na temat Dody.

 • Znajomi Marty Kaczyńskiej pełni obaw. Chodzi o jej małżeństwo!

  ..., po miłych świątecznych dniach spędzonych razem z ukochaną, jest mu jeszcze trudniej wracać do pustego mieszkania w stolicy…  Jego znajomi są pełni obaw.  "Zastanawiam się, jak długo Piotr wytrzyma to(...)Z niecierpliwością odlicza dni do wizyt męża. Wtedy wreszcie jej bliscy są w komplecie. Marta Kaczyńska (38) może przytulić się do Piotra, pójść na spacer z nim i ich synkiem, zjeść wspólny posiłek...

 • Mocno przeżywa każdy występ

  - Mój zespół ma dużo pokory. Nie spoczniemy na laurach - mówi Halina Mlynkova z Cieszyna, gwiazda "Bitwy na głosy". Jej chór wygrał już pięć programow z rzędu.

 • Marta Kaczyńska szykuje się do ślubu? "Seks bez oddania to droga donikąd"

  ...weekendowych pobytów w Sopocie, a Kaczyńska traktuje go już jak rodzinę. Ukochany towarzyszył jej podczas wizyty na grobie rodziców na Wawelu. Kilka dni temu paparazzi uwiecznili parę spacerującą(...)Wszystko zaczęło się od akcji zorganizowanej przez Anję Rubik (34 l.), której celem jest edukacja seksualna młodych Polaków. Do publicznej debaty dołączyła Marta Kaczyńska. W jednym ze swoich...

 • Film o Sendlerowej we wrześniu

  16 września zaplanowano polską premierę filmu "Dzieci Ireny Sendlerowej" w reżyserii Johna Kenta Harrisona, który także napisał scenariusz. Premiera odbędzie się równocześnie w Rzeszowie i Warszawie.