• Informacje na temat:

  jak mieszka kukulski

Artykuły na temat: jak mieszka kukulski
 • Natalia Kukulska dzięki niej nie czuła się samotna po śmierci mamy! Szczęście nie trwało długo

  ...szybko, że Kukulski decyduje się zamieszkać z nową ukochaną. Urszula staje się dla Natalii bliska niczym biologiczna mama. To właśnie ona kibicuje jej, gdy nagrywa pierwsze piosenki. Pomaga też później(...) tworzyliśmy szczęśliwą rodzinę" - dodawała, zaznaczając, że bardzo cieszy się, iż z macochą mieszkała dość krótko.  Urszula wybaczyła Kukulskiemu i do końca zachowała z nim przyjacielskie relacje. O pani...

 • Natalia Kukulska o Opolu: "Zbyt oczywiste"

  "Tyle słońca w całym mieście", "Im więcej ciebie tym mniej" czy "Nic nie może wiecznie trwać" zabrzmią w amfiteatrze opolskim w koncercie "Życia mała garść" dedykowanym Annie Jantar i Jarosławowi Kukulskiemu. W koncercie 3 czerwca wykonanych zostanie 16 utworów.

 • Tego o Kukulskiej i aktorce "Przyjaciółek" nikt nie wiedział! "Ludzie na ulicy przecierali oczy"

  Od kilku lat Natalia Kukulska i Małgorzata Socha mieszkają w tej samej okolicy. Ich córeczki są równolatkami. Jak donosi "Dobry Tydzień", zbliżyły je też trudne chwile...

 • Kukulska: Tak musiało być

  W połowie grudnia w warszawskim Skorupka Sushi Cafe Natalia Kukulska spotkała się ze swoimi fanami. Wokalistka w kameralnym gronie sympatyków z różnych stron Polski świętowała status Złotej płyty dla "Sexi Flexi".

 • Natalia Kukulska urodzi córeczkę? Wybrali już imię!

  ...l.),która mieszka z nimi w podwarszawskim Komorowie. Podobnie jak podczas poprzednich ciąż, piosenkarka będzie pracować tak długo, jak się da. Jak zapewnia jej menadżerka,z pewnością do połowy grudnia(...) zaokrąglonego brzuszka mamy… "Od jakiegoś czasu ćwiczę jednopak. Dzieci mówią, że efekt już widać!!!" - napisała pod zdjęciem Kukulska. "Pozostaje mi tylko potwierdzić tę radosną nowinę. Wszystko...

 • Powrót seksownej Natalii

  Rok po premierze płyty "Sexi Flexi" Natalii Kukulskiej ukaże się specjalna edycja tego wydawnictwa.

 • Natalia Kukulska martwi się o babcię. "Pani Halina mocno ostatnio podupadła na zdrowiu"

  Natalia Kukulska (40 l.) niedługo urodzi trzecie dziecko, ale... już nie mogła będzie liczyć na pełne wsparcie babci, takie jak przed laty. Czy tym razem uda się jej pogodzić macierzyństwo i pracę?

 • Dlaczego Halina Frąckowiak nie świętuje urodzin?

  "Serca gwiazd", "Anna już nie mieszka tu", "Papierowy księżyc", "Mały elf", "Tin Pan Alley", "Idę dalej", "Bądź gotowy dziś do drogi", "Brzegi łagodne" - to tytuły przebojów, za które polska publiczność pokochała Halinę Frąckowiak. We wtorek (10 kwietnia) piosenkarka obchodzi 65. urodziny.

 • Sztaba mieszka u kolegi. Kryzys w jego małżeństwie trwa!

  Trzy miesiące po ślubie Dorota Szelągowska (33 l.) i Adam Sztaba (38 l.) rozstali się. Jak wygląda dzisiaj ich życie?

 • Sylwester 2013: Telewizyjne starcie

  Kryzys już całkiem za nami? Ostatni dzień roku 2013 świętować będziemy "na bogato", bo plenerowe koncerty pokażą aż trzy ogólnopolskie telewizje.