• Informacje na temat:

  jak mieszka marcin miller

Artykuły na temat: jak mieszka marcin miller
 • Marcin Miller sprawił mamie niezwykłą niespodziankę!

  Marcin Miller (44 l.) pokazał, że ma gest. Kupił ukochanej mamie domek holenderski!

 • Marcin Miller musiał zaakceptować decyzję żony!

  Lider zespołu Boys, Marcin Miller (45 l.), 2 lata temu wyprowadził się z rodzinnego domu w Ełku. W stolicy kupił ładny apartament. Zamieszkał w nim z ukochaną żoną Anią. Synowie są już dorośli(...) jak w domu. Mąż musiał przyjąć do wiadomości jej decyzję. Z chwilą wyprowadzki żony wielkie miasto straciło dla Marcina Millera magiczną moc. Bez ukochanej Ani nic go nie cieszyło, szybko spakował więc...

 • Serialowy przewodnik

  .... odc. 2551 W związku ze zniknięciem Jakuba, policja zakłada w telefonie Eli podsłuch. Wkrótce Igor z ukochaną znajdują w mieszkaniu Marcinkowej tajemnicze klucze. Barwy szczęścia odc. 1700 Dzięki(...) w mieszkaniu Melki zjawia się sierżant policji. Informuje mocno zaskoczoną dziewczynę, że ma dla niej ciekawą propozycję - wyjazd na policyjne szkolenie za granicę. Długosz zastanawia się, jak na tę...

 • Ile zarabia gwiazda disco polo

  Lider zespołu Boys Marcin Miller zapracowany jest, jak mało kto. Jego zespół bije rekordy popularności, a dzięki koncertom zarabia fortunę.

 • Harmonia, świętość, przekleństwo

  Tylko trzy filmy zadebiutują w piątek, 2 maja, na ekranach naszych kin. Będą to: dokumentalny "Jan Paweł II - Santo Subito. Świadectwa świętości", amerykański horror "Diabelskie nasienie" oraz kazachski dramat "Lekcje harmonii".

 • W kolejnej edycji programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" na parkiecie zobaczymy między innymi Mateusza Banasiuka. Aktor najbardziej znany jest z odważnej i nagradzanej roli w kontrowersyjnym filmie "Płynące wieżowce", występuje również w serialu "Pierwsza miłość".