• Informacje na temat:

  jak mieszka marta żmuda

Artykuły na temat: jak mieszka marta żmuda
 • Marta Żmuda-Trzebiatowska-Kula jednak chce pracować w niedziele. Wydała oświadczenie

  Marta Żmuda-Trzebiatowska-Kula (32 l.) zdementowała słowa, które wypowiedziała w jednym z wywiadów. Aktorka podkreśla, że wybierając zawód aktorki, liczyła się z tym, że będzie musiała pracować w niedziele.

 • "Przyjaciółki": Co w nowym odcinku?

  Natalia (Marta Żmuda Trzebiatowska), Anka (Magdalena Stużyńska Brauer) i Paweł (Bartek Kasprzykowski) - tych troje wciąż mieszka pod jednym dachem! Jak długo jeszcze?

 • Marta Żmuda-Trzebiatowska i Kamil Kula: Pierwsze tygodnie z dzieckiem nie były łatwe!

  We wrześniu Marta Żmuda-Trzebiatowska (33 l.) i Kamil Kula (28 l.) zostali rodzicami. To spełnienie ich marzeń. Dzielnie sobie radzą w opiece nad maleństwem, jednak na początku czuli się zagubieni. Kiedy pojawia się jakiś problem, mają bardzo fachową pomoc.

 • Żmuda: Dziecko tak, ślub nie?!

  Plotkowano, że się rozstali... A Marta Żmuda Trzebiatowska i Adam Król wciąż bardzo się kochają. Mieszkają razem i są jedną z najbardziej zgodnych par w świecie show-biznesu. Czas na ślub? Na razie wspominają tylko o powiększeniu rodziny!

 • "Na dobre i na złe": Zobacz, jak mieszka doktor Sikorka!

  Zmiany kadrowe w Szpitalu Klinicznym w Leśnej Górze zaowocują koniecznością przeprowadzenia remontu w położonym tuż obok hotelu rezydentów i wymianą jego lokatorów. Po wakacjach najlepszy pokój załatwi sobie doktor Hanna Sikorka (Marta Żmuda Trzebiatowska). Sprawdź, jak będzie wyglądało gniazdko pięknej lekarki!

 • Lekka historia miłosna

  Skończyły się zdjęcia do najnowszej kinowej komedii romantycznej Ilony Łepkowskiej - "Nie kłam, kochanie". Będzie to historia miłości, lekka i przyjemna do przyswojenia, osadzona w dzisiejszej rzeczywistości, w której kłamstwo robi wielką karierę.

 • "Julia": Marta Żmuda Trzebiatowska do trzydziestki podchodzi na luzie

  ...- W ogóle się tym nie stresuję. Czuję, że wszystko, co najlepsze, dopiero się dla mnie zaczyna - mówi o swoich 30. urodzinach Marta Żmuda Trzebiatowska, czyli Monika Miller z "Julii". Z jedną z najpiękniejszych aktorek rozmawiamy o przemyśleniach, jakie towarzyszą jej w tym szczególnym czasie.

 • Cała Polska idzie na Fredrę

  Kilka naprawdę interesujących filmów trafia dziś na ekrany naszych kin, m.in. horror "Pirania 3D", czy epickie "Wichry Kołymy" z polskimi akcentami. Można się jednak spodziewać, że największą widownię zdobędą "Śluby panieńskie" Filipa Bajona. Nie tylko z powodu szkolnych wycieczek...

 • "Julia": Wakacje Marty Żmudy Trzebiatowskiej

  Marta Żmuda Trzebiatowska, czyli Monika Miller z "Julii", korzysta z wakacji pełnymi garściami. Najpierw odwiedziła na Cyprze zaprzyjaźnioną projektantkę mody, Natalię Jaroszewską. Teraz czeka ją kolejna podróż, tym razem do Chorwacji.

 • Tofifest: 8 filmów w konkursie On Air

  Syberyjska wieś, Wielki Mur Chiński, belgijski szpital, serbskie fabryki. To tylko niektóre z miejsc, do których zabiorą nas autorzy filmów konkursu głównego 9. MFF Tofifest w Toruniu. Wystartuje w nim osiem obrazów reprezentujących 10 krajów.

Dyskusje na temat: jak mieszka marta żmuda