• Informacje na temat:

  jak mieszka pani domu

Artykuły na temat: jak mieszka pani domu
 • Małgorzata Rozenek-Majdan pochwaliła się, jak mieszka

  Małgorzata Rozenek-Majdan (38 l.?) już przystroiła swój dom na święta, a efektami postanowiła podzielić się w sieci. Na Instagramie zamieściła kilka fotek, dzięki którym możemy przekonać się, jak mieszkają państwo Majdanowie. Najbardziej w oczy rzuca się chyba to, że jest czysto, a wszystko jest uporządkowane, ale to raczej nie dziwi - w końcu to mieszkanie "Perfekcyjnej Pani Domu".

 • Perfekcyjny rok z perfekcyjną panią domu

  Małgorzata Rozenek wydała kolejną książkę. Po "Perfekcyjnej pani domu" i "Perfekcyjnym ogrodzie" przyszedł czas na "Perfekcyjny rok z perfekcyjną panią domu". Autorka opowiada o pracy przy pisaniu najnowszej pozycji i zdradza, że już planuje kolejne.

 • Hanna Lis jednak nie mieszka u Przetakiewicz?! Sytuację skomentowała...Agnieszka Hyży!

  Niedawno w mediach pojawiła się informacja, że Hanna Lis (47 l.) po rozstaniu z Tomaszem Lisem (52 l.), zamieszkała u Joanny Przetakiewicz (50 l.). Dziennikarce bardzo nie spodobała się ta plotka i postanowiła ją skomentować.

 • Pasje Aleksandry Woźniak

  Aleksandra Woźniak właśnie dołączyła do "Barw szczęścia". W przeciwieństwie do swojej bohaterki, aktorka jest szczęśliwą kobietą, która odnajduje się w roli pani domu.

 • Natalia Kukulska martwi się o babcię. "Pani Halina mocno ostatnio podupadła na zdrowiu"

  Natalia Kukulska (40 l.) niedługo urodzi trzecie dziecko, ale... już nie mogła będzie liczyć na pełne wsparcie babci, takie jak przed laty. Czy tym razem uda się jej pogodzić macierzyństwo i pracę?

 • Beata Tyszkiewicz: Jak nie została gwiazdą Bollywood

  Czy wiecie, że w 1965 roku Beata Tyszkiewicz przyjęła propozycje indyjskiego producenta i poleciała do Bombaju, by podbić Bollywood? Dlaczego jej się to nie udało?

 • Agnieszka Sienkiewicz: Dbam o dom, bo kocham!

  Dzieli życie na dwa domy: jeden w Łodzi, w którym mieszka z mężem Mikołajem Gauerem i córką, drugi w Warszawie gdzie pracuje.  Dla Agnieszki Sienkiewicz to żaden problem. Jest dobrze zorganizowana(...) wartości, uczyli odpowiedzialności. Od 13. roku życia pracowała w każde wakacje. Kiedy przeniosła się do stolicy, wzięła kredyt na mieszkanie. By go spłacić, zakasała rękawy i oprócz grania w teatrze...

 • Małgorzata Rozenek na ratunek

  Dwie młode kobiety, dwie duże rodziny, dwa ogromne domy, liczne problemy i życiowe zobowiązania. Tak w skrócie przedstawia się charakterystyka kolejnych bohaterek programu "Perfekcyjna Pani Domu". Do tego jak zwykle wymówki o braku wolnego czasu, natłoku obowiązków i poświęcaniu się dzieciom. Czas na zmiany!

 • "Ranczo": Zawsze myśli o domu

  .... Jeśli zacznę mówić o wspaniałych kolegach, ktoś może pomyśleć, że się chwalę. A jak wspomnę o profesjonalnym reżyserze, wyjdzie na to, że się podlizuję. Atutem był scenariusz. Bohaterowie nie stali(...): kontynuować politykę poprzedniczki czy wprowadzić zdecydowane rządy? Lokalne klimaty nie są pani obce. Nie myślała pani, by w Podkowie Leśnej, gdzie pani mieszka, kandydować do urzędu gminy? - Nie...

 • "Przygarnij mnie": Nowy program. Wardęga w jury!

  Już w niedzielę, 29 marca, rusza nowy program TVP2 "Przygarnij mnie", w którym siedmioro uczestników przygarnie na stałe psy ze schroniska. Na fotelach jurorów zasiądą: Sylwester Wardęga, Olga Frycz i Michał Olszański. Zobaczcie, jak wyglądają psy, które znalazły miłość i szczęśliwy dom.

Wideo na temat: jak mieszka pani domu
 • Dom zły

  Trzymający w napięciu, doskonale skonstruowany thriller twórcy kultowego "Wesela". Nagrodzony na tegorocznej edycji Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni za reżyserię, scenariusz i montaż. Wydarzenia okryte mroczną tajemnicą, wciągająca fabuła trzymająca do końca w niebywałym napięciu, brawurowy popis aktorski i zakończenie, jakiego nie było w kinie od czasu "Wściekłych psów" i "Podejrzanych". Tajemnica, zagadka, śledztwo. "Dom zły" został okrzyknięty polskim "Fargo", a reżyser filmu...

 • Dom zły

  Trzymający w napięciu, doskonale skonstruowany thriller twórcy kultowego "Wesela". Nagrodzony na tegorocznej edycji Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni za reżyserię, scenariusz i montaż. Wydarzenia okryte mroczną tajemnicą, wciągająca fabuła trzymająca do końca w niebywałym napięciu, brawurowy popis aktorski i zakończenie, jakiego nie było w kinie od czasu "Wściekłych psów" i "Podejrzanych". Tajemnica, zagadka, śledztwo. "Dom zły" został okrzyknięty polskim "Fargo", a reżyser filmu...

 • Jak się pozbyć cellulitu

  "Jak się pozbyć" cellulitu to pełna niespodzianek komedia o kobiecej przyjaźni wystawionej na ekstremalną próbę. Dwie przyjaciółki - Ewa (Dominika Kluźniak) i Maja (Maja Hirsch) - poznają w ekskluzywnym SPA piękną masażystkę Kornelię (Magdalena Boczarska), która wciąga je w wir szalonych przygód. W trakcie tych przeżyć dziewczyny połączy głęboka przyjaźń, której fundamentem jest prosta prawda życiowa: natrętny facet bywa gorszy od cellulitu i jeszcze trudniej się go pozbyć.

Dyskusje na temat: jak mieszka pani domu
 • Re: Andrzej Kopiczyński zamieszka w specjalistycznym ośrodku dla chorych na Alzheimera

  jak sam opowiadal zakochal sie w pani Olbrychskiej!!! A 2 zona mloda byla - 12 lat mniej od niego i nigdy nie ulozyla sobie zycia z innym facetem, zas pierwsza jest juz wdowa po panu Bargielowskim. Jaki stad wniosek - przybrany syn czyli pasierb ma obowiazek zadbac o niego!!! A zmarla zona pana Andrzeja. opowiadala, ze mieszka we wspanialym domu opiekunczym- wywiad w internecie z lipca 2015 roku!