• Informacje na temat:

  jak mieszka papież

Artykuły na temat: jak mieszka papież
 • Wojciech Glanc zobaczył w śnie epidemię koronawirusa już osiem miesięcy temu!

  Wojciech Glanc osiem miesięcy temu na jednym z nagrań opowiedział o swoim śnie, w którym zobaczył Chińczyków w "dziwnych kombinezonach i maskach", puste dworce, chorych ludzi, kaszlącego papieża i... ogromne poczucie strachu.

 • Najpierw chciałam zostać... papieżem

  Matylda, razem z bratem Mateuszem, stanowią już czwarte pokolenie aktorów w rodzinie Damięckich. Czasem jednak znane nazwisko ją przytłacza.

 • Dorota Chotecka i Radosław Pazura: Pewni swoich uczuć!

  Kochają się już 25 lat. Trzynaście lat żyli bez ślubu, ale dopiero jako małżonkowie i rodzice odnaleźli pełnię szczęścia. Pobłogosławił im papież Jan Paweł II.

 • Machulski jak Polański

  Prezydent Łodzi skierował do Rady Miejskiej wniosek o nadania znanemu aktorowi, reżyserowi i wykładowcy na łódzkiej "filmówce" - Janowi Machulskiemu tytułu Honorowego Obywatela Miasta Łodzi. Jeżeli zgodzą się na to łódzcy radni, Machulski będzie 14. osobą, która otrzyma ten tytuł.

 • Ryszard Rynkowski: Mieszkańcy Brodnicy nie wierzą w parszywe plotki!

  Jesienią policja interweniowała w domu Ryszarda Rynkowskiego (65 l.). W mediach pojawiły się informacje o problemach w małżeństwie muzyka. Jak sytuacja wygląda dzisiaj?

 • "Żyjemy w zwariowanym świecie"

  Lutricia McNeal urodziła się w Oklahoma City. Jej ojciec był kaznodzieją, nic więc dziwnego, że śpiewać zaczęła w chórze gospel, potem otrzymała stypendium...

 • Nie narzekam, nie marudzę

  Sławomir Zapała siłę upatruje w pokorze, z którą podchodzi do życia. To ona, jak mówi sam aktor, pomogła mu też w karierze zawodowej. W tym roku możemy go oglądać w serialach „Hotel 52” i „Blondynka”, a niedługo także na dużym ekranie...

 • Nie narzeka, nie marudzi

  Siłę upatruje w pokorze, z którą podchodzi do życia. To ona, jak mówi Sławomir Zapała, pomogła mu też w karierze zawodowej. W tym roku możemy go oglądać w serialach "Hotel 52" i "Blondynka", a niedługo także na dużym ekranie.

 • Robert Górski z Kabaretu Moralnego Niepokoju bez szans na ślub?!

  .... I do tego, co nie jest tak powszechne, stałych w uczuciach! Od 11 lat dzieli życie z Katarzyną Osipowicz, utalentowaną graficzką. Para mieszka na warszawskiej Saskiej Kępie i wychowuje 9-letniego syna(...): żona, formalnie nie mają ślubu. Dlaczego? - Kasia jest już po jednym małżeństwie, więc poznała smak stania przed ołtarzem, a do tego już nie ma powrotu. Chyba że papież by się na to zgodził, ale...

 • Grabaż: Nie skończyłem się

  Na głowie nie nosi już cylindra, nie gra punk rocka. Nagrał płytę z myślą o swoim pokoleniu, o czterdziestolatkach, choć jak sam przytomnie zauważa, młodzież stanowi 60 procent jego widowni. Ale już nie 90.