• Informacje na temat:

  jak mieszka szpak

Artykuły na temat: jak mieszka szpak
 • Nie tylko Conchita Wurst: Oni też lubią kobiece ubrania

  ...z kobiecymi ubraniami. David Bowie również podczas koncerów przebierał się za kobietę. Zakładał nie tylko sukienki, ale pokazywał się również w pełnym makijażu. Michał Szpak, podobnie jak Madox, jest laureatem programu typu "talent show". W "X Factorze", w którym brał udział, od początku przykuwał uwagę nie tylko głosem,ale też wizerunkiem. Michał Szpak niemalże podczas każdego wyjścia...

 • Jubileusz, Debiuty i "Szalone lata 60" w Opolu

  Joanna Kondrat wygrała koncert Debiutów 49. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej. Zaśpiewała w nim piosenkę "Ostatni" Edyty Bartosiewicz i oczarowała telewidzów, którzy zdecydowali, że to właśnie ona wyjedzie z Opola z Karolinką.

 • Sablewska wygrała "X Factor"!

  To zdecydowanie najgorętsze nazwisko tego sezonu - Maja Sablewska, znana dotychczas jako menedżerka gwiazd sama została rozchwytywaną przez media celebrytką.

 • Kto w kolejnej edycji?

  Plotkuje się, że w następnej edycji programu "X Factor" nie będzie już w składzie jury Tatiany Okupnik. TVN wciąż tego nie potwierdza, ale podobno negocjuje z innymi gwiazdami.

Dyskusje na temat: jak mieszka szpak
 • Re: "Ranczo": Lucy musi się tłumaczyć...

  Klimatu I czy II serii nie da się zachować. To było coś nowego, świeżego w TVP. Poza tym ro Amerykanka, która jak Marceli Szpak z kreskówki dla dzieci, ,,dziwiła się światu" zmieniała tę zapyziałą(...) ,,niemoralnych zachowań" powinna zareagować tak, jak Fabian w 107 odcinku i dać biskupowi do zrozumienia, że to nie jest jego sprawa, kto z kim mieszka i w ilu sypialniach, a nie martwić się, że Kozioł będzie