• Informacje na temat:

  jak mieszkają ludzie

Artykuły na temat: jak mieszkają ludzie
 • "Co ludzie powiedzą?": W cudownym świecie Hiacynty

  Prawie każdemu zależy, by ludzie go szanowali i myśleli na jego temat jak najlepiej. Ale pani Bucket uczyniła z tego pragnienia prawdziwą religię!

 • "John Wick" : Bezlitosny madafaka

  "John Wick" Chada Stahelskiego i Davida Leitcha jest dla Keanu Reevesa tym samym, czym seria "Niezniszczalni" dla Sylvestra Stallone'a i jego świty: okazją do zabawy i wygłupów, jak za starych dobrych czasów.

 • Andrzej Seweryn po zamachach boi się o synów. Mieszkają w Paryżu!

  ...przyjaciołach, którzy w trudnym momencie okazali mu wsparcie i dali gościnę. W 1981 roku, po wprowadzeniu w Polsce stanu wojennego, aktor musiał zorganizować sobie nowe życie. Jak wielu innych rodaków został skazany na emigrację. Ten dramatyczny moment zastał go we Francji. Dlatego wybór padł na Paryż. Szybko Francję pokochał i zaczął traktować jak drugą ojczyznę. Przyznano mu francuskie...

 • Marta Manowska: Zaliczyłam dwa szpitale

  Marta Manowska, która prowadzi reality show "Rolnik szuka żony", niedawno wróciła z podróży po Filipinach. Dziennikarka mieszkała tam w spartańskich warunkach, jadała na krawężniku, chodziła do kościoła w kitesurfingowym stroju, płynęła 23 godziny promem i dwa razy trafiła do szpitala.

 • Jak mieszkają prawnicy z "Emki"?

  Odwiedziliśmy nowy apartament Marty (Dominika Ostałowska) i Andrzeja (Krystian Wieczorek), bohaterów "M jak miłość". Ma on około 200 metrów kwadratowych powierzchni i został urządzony w modnym stylu fusion. Zobacz i oceń!

 • Remont domu, który zmienia życie

  Dziennikarka, spec od wystroju wnętrz i przebudowy domów, kobieta o wielkim sercu - Katarzyna Dowbor wszystkie pasje spełnia w programie "Nasz nowy dom". Nam opowiada o kulisach swojej pracy oraz zapowiada wielką niespodziankę!

 • "M jak miłość": Miłość po gruzińsku - rozmowa z Joanną Jarmołowicz

  Od najmłodszych lat chciała zostać aktorką i dopięła swego. Mimo że niedawno miała dopiero dwudzieste czwarte urodziny, radzi sobie znakomicie. Pracuje na planie kolejnych części „Planety singli” i „M jak miłość”. W najpopularniejszym polskim serialu gra Gruzinkę Katię, która diametralnie zmieni życie Pawła Zduńskiego.

 • Jerzy Bończak: Spełniły się moje marzenia

  Mieszkam w starym domu z cegły, który stoi nad jeziorem, przyjaźnię się z sąsiadami a w sadzie mam jabłonie Cesarz Wilhelm - mówi Jerzy Bończak, który od ponad 20 lat spędza wolny czas na Warmii.

 • Zespół Happy End: Komu dziś śpiewają "Jak się masz, kochanie"?

  Zjechali cały świat, od Mazowsza po Alaskę, a ich przeboje "Jak się masz, kochanie", "Mario Magdaleno" czy "Słoneczna Kalifornia" śpiewają kolejne pokolenia Polaków. A już za kilka tygodni zespół Happy End będzie świętował 40-lecie istnienia!

 • Magdalena i Aleksandra Popławskie: Siła sióstr

  Wspólnie zagrały w serialu "Wataha", teraz oglądamy je w "Nie rób scen".

Dyskusje na temat: jak mieszkają ludzie
 • Re: "M jak miłość": Nowy facet ukoi jej zbolałe serce?

  A kto to się w sąsiadach zakochuje? Ludzie latami mieszkają obok siebie i nie zawracają uwagi a tu takie romanse...

 • Re: "M jak miłość": Pożegnanie z Frankiem?!

  Dopiero gdy wyjechałam z Polski, dowiedziałam się jak bardzo nieszczęśliwi ludzie tam mieszkają. Każdy, powtarzam: KAŻDY, kto jest zgryźliwy, niemiły, zawistny, mściwy, ubliżający innym, agresywny, prowokacyjny jest po prostu NIESZCZĘŚLIWY.

 • Re: "Pensjonat nad rozlewiskiem": Dalszego ciągu nie będzie...

  Jesteś ciemniakiem ludziku, na tzw. wsi mieszkają teraz bogaci ludzie ,ktorzy uciekają od takich slamsow jak ty... tak jest na calym świecie dziadu z m2. ...

 • Re: "Barwy szczęścia": Pół miliona za Józka?

  Józek- koszmarna postać!!! Gra aktorska (Pniewski) poniżej jakiegokolwiek poziomu! Jak można przedstawiać ludzi, którzy mieszkają na wsi, jakby żyli za zamkniętą bramą, gdzie nic nie dociera; ani TV , ani internet, ani prasa! Co? Tylko w Warszawie mieszkają ludzie na poziomie, wykształceni, obyci, oczytani ???!!! Faktycznie; serial robi się BEZNADZIEJNY!!!!

 • Re: „Klan”: Maciek wyprowadzi się z domu i założy własną rodzinę?

  ta Grażynka to jest durna powinna się cieszyć że ten Maciek chce żyć samodzielnie ożenić sie żyć w miarę normalnie a ta tylko sie boi i nic więcej traktuje go jak małe dziecko nawet takim jak on cza dać szansę za Granicą tacy ludzie żyją normalnie pracują mieszkają sami

 • Re: "Druga szansa": Śmierć, która wstrząsnęła fanami

  A ty po co czytasz ten opis serialu skoro nie jesteś tym zainteresowana. Ja nie czytam czegoś jeżeli mnie to nie interesuje. Jak większość oglądasz te seriale ale robisz z siebie inteligenta, który krytykuje i obraża tych co mieszkają na prowincji. Prowincja to też mądrzy, wykształceni ludzie ( nie tylko studia się liczą ), a i prostych ludzi nie należy uznawać za głupków. Czy nie wiesz, że

 • Re: Grażynka spędzi noc z Arkadiuszem!

  Czytając niektóre komentarze zaczynam być dumna ,że w moim kraju mieszkają same supermodelki, supermodele. To naprawdę piękne mieszkać w kraju ludzi idealnych... A tak już serio. Ludzie zastanówcie się co piszecie. Kto by nie chciał wyglądać tak jak ona w tym wieku, a teraz spójrzcie w lustro. No cóż... Nikt nie jest idealny, każdy ma prawdo do szczęścia. A udo.... jak na jej lata to super. Tylko

 • Re: Jak mieszkają prawnicy z "Emki"?

  a może pokazac jak mieszkają ludzie biedni a nie ci wyrafinowani prawnicy.Domy starców,domy dziecka to wała o pomste do nieba-litosci.

 • Re: Namiesza w "M jak miłość"

  Też uważam,iż ten serial jest nudny,a widocznie na wsi jeszcze nigdy nie byles anteny juz dawno mamy i wyobraź sobie że internet i komórki też.Nie rozumiem takiego podejścia,dlaczego wszyscy myślą,że ludzie na wsi mieszkają jeszcze w epoce kamienia łupanego-żałosne.

 • Re: Srogo zawiódł się na "M jak miłość"

  Szanowny Panie aktorze. Zawsze był Pan słabym aktorem. Czas odejść z honorem do domu spokojnej starości. Tam mieszkają wartościowi ludzie i są pod bardzo dobrą i troskliwą opieką wspaniałego personelu opiekuńczo - medycznego!!! a Pan ze strachu przed starością zabiera życie młodej dziewczynie. Wstyd i brak szacunku - przede wszystkim dla siebie. Mam prośbę do mediów - przemilczajcie to nazwisko