• Informacje na temat:

  jak oni się poznali część

Artykuły na temat: jak oni się poznali część
 • "M jak miłość": Co wydarzy się po wakacjach?

  Co wydarzy się w "M jak miłość" po wakacjach? Wiemy, co w trawie piszczy!

 • "Igrzyska śmierci: Kosogłos. Część 2": Jest zwiastun!

  Pojawił się pierwszy zwiastun filmu "Igrzyska śmierci: Kosogłos. Część 2". Finał serii trafi na ekrany kin 29 listopada.

 • "Rolnik szuka żony 5": Agata i Łukasz znali się już wcześniej? Szykuje się afera!

  Czyżby szykowała się niezła afera związana z "Rolnik szuka żony"? Niektórzy internauci twierdzą, że uczestnicy programu - Łukasz (35 l.) i Agata (31 l.) - poznali się jeszcze przed rozpoczęciem nagrań. To miałoby tłumaczyć, dlaczego 31-latka jest faworytką rolnika...

 • "Igrzyska śmierci: Kosogłos. Część I": Nowy trailer

  W listopadzie do kin trafi kolejna część ekranizacji bestsellerowej trylogii Suzanne Collins - "Igrzyska śmierci: Kosogłos. Część I" w reżyserii Francisa Lawrence'a. Podobnie jak w poprzednich filmach, obok grających główne role Jennifer Lawrence (Katniss Everdeen) i Josha Hutchersona (Peeta Mellark), zobaczymy doskonałych aktorów także na drugim planie.

 • Adam Kraśko: Poznałem ostatnio fajną dziewczynę

  Odkąd zaczął szukać żony, w jego otoczeniu pojawia się wiele kobiet. Nie zdecydował, z którą chce iść przez życie, ale sporo obiecuje sobie po znajomości, którą niedawno rozpoczął.

 • Beata Tyszkiewicz: Jak nie została gwiazdą Bollywood

  Czy wiecie, że w 1965 roku Beata Tyszkiewicz przyjęła propozycje indyjskiego producenta i poleciała do Bombaju, by podbić Bollywood? Dlaczego jej się to nie udało?

 • "M jak miłość": Marcjanna Lelek już nigdy nie zagra Natalki?

  Wszystko wskazuje na to, że wyemitowany tuż przed wakacyjną przerwą 1451. odcinek „M jak miłość” był ostatnim z udziałem Marcjanny Lelek, która wcielała się w Natalkę przez 15 lat. Czy aktorka nigdy już nie zagra w „Emce”?

 • Jerzy Hoffman: Nie żegnam się z kinem

  Nie wiem, czy będę realizował jeszcze jakiś film, ale nie żegnam się z kinem, jestem wierny zasadzie: nigdy nie mów nigdy - przekonuje Jerzy Hoffman 40 lat po premierze "Potopu". Do księgarń trafił niedawno zawierający wspomnienia reżysera album poświęcony tej ekranizacji.

 • Katarzyna Łaniewska: Obiecałam, że będę się trzymać

  Zdaje sobie sprawę z faktu, że jedni ją kochają, inni wręcz przeciwnie. Ale dziś nie boi się niczego. Po dramacie rodzinnym, który przeżyła w kwietniu tego roku, starała się trzymać i szybko wróciła do pracy, by wywiązać się ze zobowiązań zawodowych.

 • "Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 1" : Kolejny raz o symbolu rewolucji

  Ostatnia część trylogii "Igrzyska śmierci" pod tytułem "Kosogłos", której scenariusz powstał na podstawie bestsellerowych książek autorstwa Suzanne Collins, została podzielona na dwie części. Pierwsza z nich ma być jedynie przygotowaniem, preludium przed ostateczną rozgrywką pomiędzy rebeliantami a wierchuszką bezwzględnego prezydenta Snowa.

Wideo na temat: jak oni się poznali część
 • "M jak miłość": W każdej formie - bezcenna

  konkretni w stosunku do siebie. Męska część obsady „M jak miłość” zastanawia się również, czy istnieje przyjaźń… damsko-męska.(...)W materiałach zza kulis serialu „M jak miłość” widzowie mogą zawsze dowiedzieć się kilku interesujących ciekawostek lub poznać opinie aktorów na różne tematy. Tym razem o prawdziwej męskiej

 • Tak Mariola Bojarska-Ferenc chce odchudzić Polki

  w jakiejś formie ruchu, a potem odnaleźć się w fitnessie – mówi Mariola Bojarska-Ferenc. W grze planszowej „SuperForma” należy natomiast jak najszybszej pokonać pionkiem trasę od startu do mety. Jeśli(...) zdrowego, aktywnego trybu życia, zarówno dla dorosłych, jak i dzieci. Zapewnia, że świetnie sprawdzą się jako rodzinna rozrywka podczas wolnych wieczorów, wakacyjnych wyjazdów lub l