• Informacje na temat:

  jak oni śpiewają kasia zielińska

Artykuły na temat: jak oni śpiewają kasia zielińska
 • Katarzyna Zielińska urodziła się 29 sierpnia 1979 r. w Limanowej.

 • Kacper Kuszewski: Więzień jednej postaci

  Swego rodzaju ironią losu jest, że Kacper Kuszewski, artysta grający w teatrze eksperymentalnym, śpiewający w spektaklach muzycznych czy znakomicie tańczący, znany jest głównie z roli w telenoweli. Jednak aktor bardzo lubi swego bohatera.

 • Lista uczestników "Jak ONI śpiewają 2"

  ...(29 l.), Joanna Trzepiecińska (42 l.) i Aleksandra Woźniak (32 l.). Pozostali uczestnicy to: Patricia Kazadi (19 l.) z "Egzaminu z życia", Kasia Zielińska (27 l.) z "Klanu", Kacper Kuszewski (31 l.) z "M jak miłość", Małgorzata Teodorska (26 l.) z "Plebanii", Dariusz Jakubowski (48 l.) z "Na dobre i na złe", Piotr Skarga (59 l.) z "Bulionerów", Jakub Tolak (25 l.) z "Klanu" i Mikołaj Krawczyk (26

 • Uczestnicy o "jak Oni śpiewają"

  Po ponad sześciu tygodniach przygotowań ruszy długo wyczekiwana II edycja muzycznego show "jak Oni śpiewają". Już na początku grudnia dowiemy się kto zyska uznanie widzów i zdobędzie brylantowy mikrofon. A jak przed debiutem czują się uczestnicy?

 • Glinka i Zielińska nie cierpią się?

  Kasia Zielińska i Kasia Glinka nie były i nie będą dobrymi koleżankami, choć wiele je łączy. Zaczynały w tym samym serialu, teraz robią wszystko, by pracować oddzielnie.

 • Kto wygra "jak Oni śpiewają"?

  Z walki o Brylantowy Mikrofon w finałowym programie "jak Oni śpiewają" odpadnie któraś z pięknych pań. Szkoda. Zarówno Patricia Kazadi, jak i Joanna Liszowska z powodzeniem mogłyby nagrać płytę. Na efekt głosowania widzów spokojnie czeka za to Piotr Polk.

 • "Barwy szczęścia": Katarzyna Glinka teraz będzie... śpiewać!

  Katarzyna Glinka, czyli Kasia Górka-Rybińska z „Barw szczęścia”, nie miała dotąd okazji, by zaprezentować się swym fanom jako... piosenkarka. Wkrótce jednak do tego dojdzie, bo aktorka przyjęła propozycję występu w show „Twoja twarz brzmi znajomo”!

 • Wrażenia po "jak Oni śpiewają"

  Pełną parą ruszyła rywalizacja o brylantowy mikrofon. W konkury stanęło trzynastu aktorów. Widzowie rozstrzygną, którzy z nich dotrą do finału, a kto odejdzie z kwitkiem po kilku odcinkach. Kilkoro uczestników marzy o karierze, część z nich chce się po prostu dobrze bawić.

 • "M jak miłość": Wielkie święto Mostowiaków

  Teresa Lipowska, Witold Pyrkosz, Kacper Kuszewski, to tylko kilku z wielu aktorów, którzy od lat regularnie pojawiają się na ekranach telewizorów w serialu "M jak miłość". We wrześniu rodzina Mostowiaków pojawi się w TVP 2 po raz tysięczny. Twórcy świętują.

 • "Plebania" kontra "Barwy szczęścia"

  Już dziś kolejny, 5. odcinek II serii muzycznego show "jak Oni śpiewają", w którym zgodnie z regulaminem odpadnie kolejny uczestnik. W ubiegłym tygodniu nominowane zostały... dwie kobiety: Małgorzata Teodorska ("Plebania") i Katarzyna Zielińska ("Barwy szczęścia"). Która spośród nich będzie musiała opuścić program, dowiemy się o godz. 20.00 na antenie telewizji Polsat.