• Informacje na temat:

  jak oni śpiewają urbańska józefowicz

Artykuły na temat: jak oni śpiewają urbańska józefowicz
 • Natasza Urbańska i Edyta Górniak zakończyły swój konflikt?!

  Mówiono, że się nie znoszą i są o siebie zazdrosne. Początek konfliktu miał miejsce 7 lat temu, kiedy Edyta Górniak była jurorką w programie "Jak Oni śpiewają", a Natasza Urbańska walczyła tam o zwycięstwo. Niestety, przegrała w finale i obraziła się na show-biznes. Jej mąż, Janusz Józefowicz (56 l.), nie krył rozgoryczenia. Podobno miał też pretensje do Edyty o zbyt surowe noty dla swojej...

 • Natasza Urbańska przełamała klątwę

  Natasza Urbańska już nie jest "wiecznie drugą" programów telewizyjnych. Co to oznacza dla kariery wokalistki?

 • Aga Zaryan o Urbańskiej w finale "SuperStarcia": Oto Polska właśnie!

  Natasza Urbańska (37 l.) i Rafał Brzozowski decyzją widzów znaleźli się w finale "SuperStarcia", pokonując m.in. Mietka Szcześniaka, Monikę Borzym czy Titusa z Acid Drinkers. Werdykt budzi sporo emocji, również w samej branży muzycznej.

 • Tylko u nas: Natasza Urbańska wśród gwiazd programu "Superstarcie"!

  Jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć, w najnowszym celebryckim programie TVP 2 wystąpi Natasza Urbańska!

 • Józefowicz zawadza Urbańskiej?

  Czy Natasza Urbańska (30 l.) naprawdę zawdzięcza karierę swojemu partnerowi Januszowi Józefowiczowi (48 l.)? A może, gdyby nie on, byłaby teraz jedną z najpopularniejszych polskich aktorek?

 • Natasza Urbańska nie wystąpi w drugiej edycji "Twoja twarz brzmi znajomo"

  Jeszcze niedawno wydawało się przesądzone, że Natasza Urbańska pojawi się w obsadzie drugiej edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo".

 • Urbańska zostawia Józefowicza

  ...scenę z finału pierwszej edycji programu "Jak ONI śpiewają", kiedy po ogłoszeniu wyników Józefowicz wtargnął na scenę i ściągnął Urbańską za kulisy. Podczas ogłoszenia wyników eliminacji do konkursu(...)Natasza Urbańska (30 l.) nie chce już, by Janusz stał przy niej na każdym kroku. Postanowiła przerwać pępowinę. Dotarło do niej, że za wszystkie jej porażki odpowiedzialny jest właśnie on. "To jest...

 • Znów razem w "jak Oni śpiewają"?

  Agnieszka Włodarczyk (28) i Natasza Urbańska (31) znów wystąpią w "jak Oni śpiewają"? To możliwe!

 • Natasza Urbańska w końcu doceniona! Otrzymała nagrodę w Korei!

  Natasza Urbańska (39 l.) nigdy nie mogła pochwalić się szerokim gronem fanów. Często sama mówiła, że czuje się niedoceniana w polskim show-biznesie. Jednak teraz może się to zmienić!

 • Natasza Urbańska o nowym show!

  Mamy już prowadzącego Huberta Urbańskiego, teraz czas na Nataszę Urbańską. To już pewne! Wokalistka poprowadzi show dla TVP. Kto za tym stoi... Janusz Józefowicz.

Zdjęcia na temat: jak oni śpiewają urbańska józefowicz