• Informacje na temat:

  jak prawdziwa lalka

Artykuły na temat: jak prawdziwa lalka
 • Żywa Lalka Barbie zapowiada: Moje usta będą jeszcze większe. Dziewczyny muszą mieć przykład

  ...zajmujesz się na co dzień? Żywa lalka: - Modelingiem, najchętniej jednak robię zakupy - to sprawia mi największą radość, uwielbiam być podziwiana, błyszczeć, być adorowana i postrzegana jako prawdziwa lalka Barbie. Gdzie mieszkasz i skąd pochodzisz? - Często jestem w drodze, prywatnych informacji nie ujawniam. Jakie masz plany na przyszłość, marzenia? - Już mianuję się tytułem żywej Barbie...

 • Z kart książek na ekrany

  Sfilmowanie przygód bohaterów, których kochają miliony czytelników, jest arcytrudnym zadaniem. Nie zawsze się udaje. Jednak, jak pokazuje historia polskiego kina, mamy się czym pochwalić.

 • Lubił bawić się lalkami

  ..."Wielkim świętem były dla mnie wizyty u ciotecznych sióstr, bo miały szafkę pełną lalek! Wpadałem w szał, przebierałem je, wymyślałem kreacje" - wspomina projektant Maciej Zień. Czy każdy gej w dzieciństwie bawił się lalkami?

 • Danuta Szaflarska świętuje 100. urodziny

  "Nie wiem, co się dzieje. Bo im jestem starsza, tym więcej mam adoratorów. (...) Siwa jestem jak gołąbek. Nie farbuję się, prawie nie maluję. Zmarszczek i tak nie ukryję, ani wieku. Może to chodzi o moje wnętrze, część młodości, która się nie przedawniła" - powiedziała Danuta Szaflarska, która w piątek, 6 lutego, obchodzi już 100. urodziny.

 • Hanna Banaszak: Plotki o romansie z premierem niemal zniszczyły jej karierę. Jak żyje dziś?

  ...zwracają uwagę na ogromną skalę głosu, inni - na wyczucie jazzu. Hanna Banaszak może bowiem śpiewać niskim, jakby zachrypniętym szeptem i z łatwością przechodzić do rejestrów tak wysokich, jak operowy sopran. Kiedyś Jeremi Przybora wyliczył jej atuty, nie zapominając (jak przystało na wytrawnego znawcę kobiet) o jej urodzie i wdzięku. Potraktowała to jak komplement i z uśmiechem podziękowała. "Mama...

 • "Zbuntowana": Coś dla fanów książek Veroniki Roth

  Dobrzy i lepsi. Równi i równiejsi. Świat podzielony na kasty. Utopia, która zamiast zgody przynosi cierpienie. A w tym wszystkim Tris - dziewczyna inna niż wszyscy, która może stać się zarzewiem rewolucji. Już w najbliższy piątek, 20 marca, na ekrany polskich kin trafi film "Seria Niezgodna: Zbuntowana".

 • "M jak miłość": Nadal mam w sobie dzieciaka - rozmowa Janem Wieczorkowskim

  ...myślałem, że skoro jestem najmłodszy powinienem pomagać starszym. To było dla mnie naturalne, tak mnie nauczono. Patrzyli na mnie jak na idiotę i w końcu grzecznie podziękowali za wsparcie. Zadzwoniłem do(...); musiałem poczekać rok. Miałem dużo czasu, a po przeczytaniu książki "Roman", autobiografii Romana Polańskiego, którego historia mnie zafascynowała, pomyślałem, że - tak jak on - chcę robić filmy. To...

 • Maja Kwaśny i Oliwia Dąbrowska z serialu "O mnie się nie martw" o Dniu Dziecka

  Dla Oliwii Dąbrowskiej i Mai Kwaśny praca na planie to nie nowość, ale role w "O mnie się nie martw" są dla nich szczególne. Dały im popularność i sympatię widzów. Dziewczynki opowiadają o serialu, zabawie i planach na Dzień Dziecka.

 • Tak wygląda brytyjska "żywa Barbie". Ładniejsza od polskiej Anelli?

  Od kilku tygodni furorę w polskich (a także i zagranicznych) mediach robi Anella, "żywa lalka Barbie" (26 l.). Kobieta przeszła kilka operacji plastycznych, by upodobnić się do dziecięcej zabawki. Okazuje się, że na Wyspach właśnie wyrosła jej konkurencja w osobie modelki Chloe Khan (27 l.). Kim jest?

 • Premier spotkała się z Danutą Szaflarską

  Szefowa rządu złożyła życzenia aktorce Danucie Szaflarskiej, która 6 lutego obchodzi 100. urodziny. "Życzę pani dużo zdrowia i aby energia, która od pani promienieje, nigdy pani nie opuszczała" - powiedziała premier na czwartkowym spotkaniu w kancelarii premiera.