• Informacje na temat:

  jak radzą sobie

Artykuły na temat: jak radzą sobie
 • Michał Wiśniewski: Jak jego dzieci radzą sobie z popularnością?

  Michał Wiśniewski (44 l.) zdradził, jak jego pociechy na co dzień radzą sobie z zainteresowaniem mediów.

 • "Project Runway": Świetnie sobie radzą

  To dobra wiadomość dla wszystkich pasjonatów mody, kreatywnego krawiectwa i zdolnych, jeszcze nieodkrytych projektantów. Na ekrany wraca "Project Runway". Kto tym razem zdobędzie uznanie surowego jury i zachwyci widzów?

 • Ania i Robert Lewandowscy: Nie radzą sobie z nerwową atmosferą! To kryzys?!

  Ich życie to tylko z pozoru idylla. Żyją na wysokich obrotach, realizując swoje marzenia. Myśleli, że po narodzinach dziecka nic się nie zmieni. Pomylili się. Ania Lewandowska (29 l.) zdradziła niedawno, jak bywa jej ciężko...

 • Anna Nehrebecka o starzeniu się z godnością

  "Gdy miałam zatrudnić swoją pierwszą agentkę, zapytała mnie, kiedy zrobię sobie botoks? Powiedziałam, że nie zrobię tego" - mówi Anna Nehrebecka. Aktorka jest jedną z bohaterek programu "Okiem Ohme. Polka wiecznie młoda".

 • Książę Harry ma już dość kaprysów Meghan Markle?! Nie radzą sobie po narodzinach dziecka?!

  ...której serdecznym palcu widnieje obrączka, należy do księcia Harry’ego, a w jego ramionach spoczywa nie kto inny, jak jego syn Archie Harrison. To pierwsze zdjęcie, na którym widać twarz maleństwa, choć(...), gdyż to było jej pierwsze oficjalne wyjście po narodzinach syna. Choć okres połogu jeszcze się nie skończył, a ona sama wciąż nie doszła do formy sprzed ciąży, zrobiła wszystko, by wypaść jak najlepiej...

 • "Zaginiona dziewczyna" i dziewięć innych świetnych soundtracków

  Soundtrack do filmu "Zaginiona dziewczyna" to kolejny udany przykład muzyki filmowej, zrealizowanej z rozmachem nie przez hollywoodzkiego kompozytora a artystów kojarzonych przede wszystkim ze sceną rockową. Przypomnijcie sobie z nami 10 najlepszych z nich.

 • Anna Przybylska: Jak jej bliscy radzą sobie rok po odejściu gwiazdy?

  Mama aktorki codziennie odwiedza tonący w kwiatach grób córki. W rozmowie z „Dobrym Tygodniem” mówi, jak wygląda życie jej rodziny.

 • Katarzyna Dowbor: Będą nowe remonty

  Katarzyna Dowbor opowiada o warunkach, które trzeba spełnić, by zakwalifikować się do "Naszego nowego domu". Dziennikarka zdradza też, jak wpływa na urzędników, by ci zdecydowali się pomóc potrzebującym.

 • ..., jak kolejny raz spadł ze schodów. Alkohol odstawił z dnia na dzień. Pił od 40 lat. "Po tylu latach powiedziałem sobie dość. Najwyższy czas, żeby zadbać o swoje zdrowie, jeśli chce się kontynuować swoją(...)Agnieszka Kotulanka straciła rolę w serialu "Klan" przez - jak twierdzą tabloidy - uzależnienie od alkoholu. Choć aktorka nie wypowiedziała się na ten temat, w jej imieniu zrobił to już Tomasz...

 • Dramaty z Polski kontra hollywoodzkie kino gatunkowe

  Trzy polskie filmy - dramaty "Onirica" Lecha Majewskiego, "Heavy Mental" Sebastiana Buttnego oraz "Jak całkowicie zniknąć" Przemysława Wojcieszka - wejdą na ekrany kin w piątek, 17 kwietnia. Wśród premier są też aż cztery hollywoodzkie produkcje: komedia "THE DUFF [#ta brzydka i gruba]", thriller "Chłopak z sąsiedztwa", sensacyjny "Nocny pościg" i horror "Piramida".

Zdjęcia na temat: jak radzą sobie
Wideo na temat: jak radzą sobie
 • "M jak miłość": Przyszłość jest w ich rękach

  . Tymczasem Tomasz Ciachorowski (Artur) oraz Ilona Lewandowska (Aneta) zdradzają, jak radzą sobie z negatywnymi komentarzami dotyczącymi ich postaci.(...)Na czym polega fenomen „M jak miłość”? Jak rozwiną się wątki Artura, Anety, Olka, czy Marcina? O kulisach pracy na planie najpopularniejszego serialu w Polsce opowiadają aktorzy: Mikołaj Roznerski

 • Była sobie dziewczynka

  Charleen, błyskotliwa i zbuntowana piętnastolatka, zagorzała fanka Kurta Cobaina, zastanawia się, dlaczego "dojrzewanie" musi być takie skomplikowane. Pewnego dnia, pod wpływem emocji, decyduje się zabić. Na szczęście ponosi porażkę, a z czasem odkrywa, jak wiele radości można czerpać z życia i miłości!

 • „M jak miłość”: Mały Staś na planie

  Szymek, syn Marcina, w rzeczywistości ma na imię Staś i ma cztery miesiące. Cała ekipa, pracując z dzieckiem, ma opracowany osobny plan działania. Jak realizatorzy radzą sobie z humorami niemowlaka? Poznajcie specjalne sposoby pracy z dzieckiem w serialu.

 • Był sobie las

  Jak naprawdę wygląda głębia tropikalnych lasów i jakie tajemnice skrywa? Jakie rośliny tam rosną i w jakim tempie? Po nagrodzonym Oscarem słynnym "Marszu pingwinów" Luc Jacquet zabiera nas w kolejną fascynującą podróż do świata natury - tym razem w głąb tajemniczych i mało znanych do tej pory lasów deszczowych, rosnących w Peru i Gabonie, uznanych za "zielone płuca" naszej planety. Zapierający dech w piersiach film pokazuje, jak wygląda cud tamtejszej przyrody. Obserwujemy cykl życia lasów...

Dyskusje na temat: jak radzą sobie