• Informacje na temat:

  jak rodzeństwo

Artykuły na temat: jak rodzeństwo
 • "M jak miłość": Będziesz miał rodzeństwo

  ...- Wyciągnął rękę na zgodę, może warto dać sobie szansę i zobaczyć, co się z tego urodzi - powie ukochanemu i zaproponuje, by zaprosił tatę na kolację do siedliska. Morawski (Marek Lewandowski) zjawi się w Grabinie w towarzystwie młodej żony Moniki (Karolina Krawczyńska). - Będziesz miał rodzeństwo - poinformuje syna. Janek się zdenerwuje. - Nie potrafisz uszanować pamięci mamy! Wiedziałem, że...

 • "Pinokio" na dużym ekranie

  Drewniany pajacyk wyrusza w niezwykłą wędrówkę, za towarzyszy mając nie tylko przyjacielskiego świerszcza Coco, lecz także tajemniczą wróżkę i... rodzeństwo rozbrykanych łobuziaków.

 • Sławomir oświadcza: synek będzie miał rodzeństwo!

  ...piosenki „Aneta”. Występowałem też w teatrzyku dla dzieci w Nowohuckim Domu Kultury, w dzieciństwie grywałem w spektaklach Teatru Telewizji. Ma pan jakieś artystyczne tradycje w rodzinie? - Tata jest(...). Niestety, nie mam rodzeństwa. Żartuję, że poszli w jakość, a nie w ilość. W dzieciństwie dawali panu dużo swobody? - Tak, bardzo mi ufali. Nie miałem przeciwko czemu się buntować. Wyzwanie stanowiło...

 • Ewa Gawryluk: Jak było na początku

  14 stycznia zobaczymy ją w 2000. odcinku "Na Wspólnej". Jak wyglądał pierwszy dzień na planie oraz co myśli o serialowej rodzince - opowiada Ewa Gawryluk.

 • Justyna Steczkowska: Jak rodzeństwo zareagowało na rozpad jej małżeństwa?

  .... Steczkowska i Myszkowski pobrali się 17 lat temu, doczekali się trójki dzieci i nic nie wskazywało na to, że w ich małżeństwie nie dzieje się najlepiej. Wprawdzie jakiś czas temu pojawiły się w sieci zdjęcia ze stacji benzynowej, na których widać, jak jej menadżer obejmuje ją, jednak nikt nie podejrzewał, że może to być przyczyną aż tak poważnego kryzysu w jej małżeństwie. Jak donosi "Fakt...

 • "Jupiter: Intronizacja" w sali Škoda 4DX

  W najbliższy piątek, 6 lutego, na ekrany kin trafi najnowsza produkcja rodzeństwa Wachowskich, twórców "Matrixa". Film "Jupiter: Intronizacja" będzie można oglądać nie tylko w zwykłych salach kinowych, ale również - wzmocniony niezwykłą technologią - w salach Škoda 4DX w Cinema City w Krakowie i Warszawie.

 • Agata Steczkowska: Nie wiem, czy rodzeństwo czytało moją książkę. Wysłałam każdemu

  Agata Steczkowska wysłała trzem braciom oraz pięciu siostrom po egzemplarzu swojej książki "Miłość wbrew regule", w której wyjawia, że ich ojciec był księdzem. Na razie jednak nie otrzymała informacji zwrotnej. Czyżby znane rodzeństwo nie utrzymywało ze sobą kontaktów?

 • Romatycznie, komediowo, kosmicznie

  Aż 11 filmów wchodzi na ekrany kin w piątek, 6 lutego. Są wśród nich rodzime produkcje: romantyczne "Warsaw by Night" i komediowe "Polskie gówno", a także nowa superprodukcja rodzeństwa Wachowskich "Jupiter: Intronizacja".

 • Nieznane rodzeństwo znanych gwiazd

  Choć można by sądzić, że znane rodzeństwo to nie lada kłopot, nasi rozmówcy udowadniają, jaka to fajna sprawa. Zawsze mogą na braci i siostry liczyć.

 • Ma 26 lat i 27 milionów sprzedanych książek na koncie

  Veronica Roth, córka artystki polskiego pochodzenia, najmłodsza z trojga rodzeństwa, urodziła się i wychowała w Chicago. Swoją pierwszą książkę - "Niezgodna", wydała mając zaledwie 20 lat. Tytuł trafił na listę młodzieżowych bestsellerów "New York Timesa" i utrzymał się na niej przez niemal 11 tygodni.

Zdjęcia na temat: jak rodzeństwo
Wideo na temat: jak rodzeństwo
 • Ostatnio głośno zrobiło się o książce napisanej przez Agatę Steczkowską. Kompozytorka i dyrygentka potwierdziła w niej, że tylko ona spośród całego swojego rodzeństwa przyszła na świat jako dziecko księdza. Dlaczego zdecydowała się na opisanie historii swojej rodziny? Jak rodzeństwo zareagowało na tę książkę? Dlaczego autorka nie dodała do niej zdjęć rodziny? Steczkowska wyjaśniła wszystko

 • "The Rain": Oficjalny zwiastun duńskiego serialu Netflixa

  Sześć lat po tym, jak w wyniku epidemii wywołanej morderczym wirusem przenoszonym przez deszcz umiera niemal cała populacja Skandynawii, duńskie rodzeństwo opuszcza bezpieczny bunkier i odkrywa straszliwą prawdę o losach ludzkości. Wkrótce potem brat i siostra dołączają do grupy innych młodych ocalałych. Razem wyruszają w niebezpieczną podróż przez opustoszałą Skandynawię w poszukiwaniu śladów

 • Księżniczka Charlotte i książę George skradli serca ludzi z całego świata!

  Księżniczka Charlotte i książę George to potomkowie Kate i Williama, członków brytyjskiej rodziny królewskiej. Dzieci towarzyszą rodzicom w większości podróży reprezentacyjnych. Każde ich oficjalne wyjście jest szeroko komentowane. Wszystko przez to, że Charlotte i George to niezwykle towarzyskie i zabawne rodzeństwo. Jak ich nie kochać? (Agencja TVN / x-news)

Dyskusje na temat: jak rodzeństwo