• Informacje na temat:

  jak schudła julia kamińska

Artykuły na temat: jak schudła julia kamińska
 • "BrzydUla": Metamorfozy, czyli jak i dlaczego zmienił się wygląd znanych serialowych postaci

  Zmieniamy się całe życie. Nie tylko z biegiem lat, ale też pod wpływem doświadczeń. Wygląd mówi wiele o przeżywanych radościach i smutkach, sukcesach i porażkach - dotyczy to zarówno realnych ludzi, jak i postaci ze szklanego ekranu.

 • Julia Kamińska dementuje

  Julia Kamińska, czyli niezapomniana Ula Cieplak z "BrzydUli", długo wzbraniała się przed udziałem w "Tańcu z Gwiazdami". Nic dziwnego - oprócz występów w show gra w teatrze, pracuje w filmie i dubbingu. W wolnym czasie robi prawo jazdy i nadrabia zaległości w nauce. Jak daje ze wszystkim radę?

 • BrzydUla nie radzi sobie w tańcu

  Julia Kamińska rozpoczęła treningi do zbliżającej się 11. edycji "Tańca z gwiazdami" . Tym razem jednak jej partner, Rafał Maserak, może się pożegnać z marzeniami o zdobyciu Kryształowej Kuli.

 • Patricia była najlepsza!

  Na dobry początek wystąpiła Julia Kamińska , odtwórczyni tytułowej roli w serialu "BrzydUla" a zarazem zwyciężczyni 11. edycji "TzG". Zaśpiewała utwór "Big Spender" w towarzystwie grupy Volt Agustina Egurroli. Wyglądała - muszą przyznać to nawet jej najwięksi wrogowie - olśniewająco. Wyraźnie schudła i chyba wreszcie znalazła swój styl . A co najważniejsze - pokazała, że naprawdę jest...

 • ...pojawienie się z irlandzkim aktorem wzbudzało ogromne zainteresowanie. Julia Kamińska - studentka germanistyki z Trójmiasta wcielając się w rolę słynnej "BrzydUli" nie przypuszczała, że spotka ją aż taka(...) tabloidów gościła dzięki nowego związku z Nergalem, wokalistą metalowej grupy Behemoth. Pod koniec roku rozstała się także z dotychczasową menedżerką, Mają Sablewską. Anna Mucha - schudła, rozebrała się do...

 • Julia Kamińska jest "do wzięcia"

  Julia Kamińska szturmem zdobyła serca widzów. I to - przynajmniej na początku - wcale nie urodą, bo przecież grała "BrzydUlę".

 • Laureaci "Tańca z gwiazdami"!

  Laureatami 12. edycji "Tańca z gwiazdami" zostali Monika Pyrek i Robert Rowiński. Rywalizacja była bardzo zacięta. Zwycięska para zdobyła Kryształową Kulę, w pięknym stylu pokonując swych konkurentów, Pawła Stalińskiego i Izabelę Janachowską.

Dyskusje na temat: jak schudła julia kamińska