• Informacje na temat:

  jak schudła mucha

Artykuły na temat: jak schudła mucha
 • Anna Mucha: Znajomi wyjawiają prawdę o niej!

  Aktorka kilka lat temu sporo schudła. W wywiadach opowiadała, że zaczęła się zdrowiej odżywiać oraz trenować na siłowni. Jako że nadal udaje jej się zachować smukłą sylwetkę, można by sądzić, że Mucha liczy każdą kalorię i katuje się jakąś dietą. Jak się okazuje, nic bardziej mylnego! Tygodnik "Gwiazdy" ujawnia, że podczas niedawnej imprezy, na której odbyła się promocja lodów, celebrytka...

 • Mucha: Kariera za wszelką cenę

  Długo i ciężko Anna Mucha pracowała na swój wizerunek. A gdy wreszcie wspięła się na szczyt, została gwiazdą show-biznesu. Teraz dla kariery i sławy jest skłonna poświęcić nawet miłość kochanego mężczyzny.

 • Anna Mucha nosi rozmiar 34!

  Anna Mucha (34 l.) kiedyś zmagała się z dodatkowymi kilogramami. Teraz ponoć nosi jeden z najmniejszych możliwych rozmiarów!

 • Zrozpaczona Anna Mucha

  ...29-letnia Anna Mucha bardzo przeżywa fakt, że kojarzy się ją dziś głównie z roli w "M jak miłość" i z różnorakich skandali. Przecież miała zostać wybitną postacią polskiego filmu...

 • Mucha znowu się rozbierze!

  Odkąd Anna Mucha schudła kilka kilogramów, szczegóły jej ciała zna każdy. Po rozbieranej sesji w magazynie dla panów przyszedł czas na odważne sceny na planie filmowym.

 • Mucha kłamała w sprawie treningów?

  Możliwe, że Ania Mucha i Rafał Maserak rozpoczęli treningi do "Tańca z gwiazdami" o wiele wcześniej niż pozostali uczestnicy show.

 • Mucha: Trzeba bawić się swoim ciałem

  ...- Aktorka ma ciało po to, by je pokazywać - mówi Anna Mucha . Gwiazda zdradza swoje plany na przyszłość. Mówi m.in. o książce, którą chce napisać.

 • Mucha w czerwonej bieliźnie i tipsach

  ..."Mam fajne ciało, ale to nie znaczy, że muszę je wystawiać na widok publiczny i pokazywać w gazetach. Nie jestem ekshibicjonistką" - zapewniała kilka miesięcy temu Anna Mucha . Teraz postanowiła rozebrać się dla jednego z męskich magazynów.

 • "M jak miłość": Magda przestała kochać Olka i zadurzyła się w Budzyńskim?

  Wkrótce Magdę (Anna Mucha) dopadną wątpliwości, czy jeszcze kocha Olka (Maurycy Popiel) i dojdzie do wniosku, że bardziej może polegać na Andrzeju (Krystian Wieczorek) niż na własnym mężu.

 • Mucha dała plamę

  Siedem par, duch Michaela Jacksona, cha-cha, rumba, jive, pasodoble i wlac wiedeński na deser - tego wszystkiego byliśmy świadkami śledząc 7. odcinek "Tańca z gwiazdami" . Z programu odpadł Marcin Urbaś, choć najgorzej zatańczyła Ania Mucha .

Zdjęcia na temat: jak schudła mucha
Dyskusje na temat: jak schudła mucha
 • Mimo że Anna Mucha występuje w...

  Uważam że Ania Mucha stała się zbyt pewna siebie, to że schudła nie znaczy że jest teraz najwspanialsza, a poza tym jest głupia bo ciągle jej w głowie playboy i specjalnie jak się ubiera nie zakłada stanika dosłownie SPECJALNIE MASKARA I GŁUPIA CYCKI TO NIE WSZYSTKO!!!.

 • Re: Magda na randce z ojcem Mirki!

  Ludzie! Oglądam czasem "M jak miłość" z babcią (dla towarzystwa). Mucha była wczoraj nie do zniesienia - głośna, domagająca się atencji, przekonana o swojej wyjątkowości jako kobieta, piszcząca jak mała rozkapryszona dziewczynka, INFANTYLNA i sztuczna do bólu... Chciałyśmy wyłączyć telewizor. Dlaczego twórcy serialu pozwalają jej na przenoszenie na ekran tych obrzydliwych cech których nabyła jak