• Informacje na temat:

  jak się masz kochanie

Artykuły na temat: jak się masz kochanie
 • Zespół Happy End: Komu dziś śpiewają "Jak się masz, kochanie"?

  Zjechali cały świat, od Mazowsza po Alaskę, a ich przeboje "Jak się masz, kochanie", "Mario Magdaleno" czy "Słoneczna Kalifornia" śpiewają kolejne pokolenia Polaków. A już za kilka tygodni zespół Happy End będzie świętował 40-lecie istnienia!

 • "Dzień dobry, kocham cię!" : Do widzenia, nie kocham

  A w ostatnim czasie było tak pięknie! Polska komedia romantyczna wydawała się podnosić z dna, po którym harcowała w ubiegłej dekadzie. Mieliśmy intrygującego "Faceta (nie)potrzebnego od zaraz", niezłe recenzje zebrały też "Listy do M.". Niestety, "Dzień dobry, kocham cię" zaprzepaszcza osiągnięcia poprzedników i przypomina, dlaczego termin "polski film" staje się w świadomości wielu widzów

 • "Kochane kłopoty": Powrót do Stars Hollow - mamy nowy zwiastun

  ..."Kochane kłopoty" wracają już 25 listopada. Biorąc pod uwagę najnowszy zwiastun produkcji fanów czeka wiele emocji. Czego możemy się spodziewać? Przeanalizujmy! Po pierwsze, i najważniejsze, Luke (Scott Patterson) i Lorelai (Lauren Graham) są nadal razem, a ich wzajemne słowne przepychanki są nadal tak wspaniałe, jak w oryginalnej serii. Po drugie - więź pomiędzy Lorelai i Rory (Alexis Bledel...

 • Magdalena Różczka: "Kocham. Nie biję"

  Magdalena Różczka ("Lekarze", "Czas honoru", "Usta usta"), jedna z ambasadorek tegorocznej akcji "Kocham. Nie biję", dzięki zaangażowaniu w projekt przestała się bać zwracać uwagę agresywnym rodzicom. Aktorka ma nadzieję, że jej pokolenie rodziców nie wychowuje już dzieci poprzez bicie.

 • Rafalala miała sen o seksie z Musiałem!

  .... kiedy zapytałam się co się stało powiedział: 'bo ty masz większego ode mnie'. przytuliłam go do piersi i powiedziałam: kochanie jeszcze urośnie, jeszcze urośnie" - pisze Rafalala. Komentatorka(...) wydarzenia w polskim show-biznesie. Ostatnio skrytykowała Bożenkę z "Klanu", gdy ta oznajmiła, że "nie zgadza się na adopcję dzieci przez pary homoseksualne"! "Wiesz na co ja się nie zgadzam Bożenko? na...

 • Komu Barbara Kurdej-Szatan powie "Dzień dobry, kocham cię"?

  Dzięki reklamom sieci komórkowej Barbara Kurdej-Szatan z dnia na dzień stała się znana praktycznie każdemu Polakowi. 7 listopada sympatyczna blondynka zadebiutuje na dużym ekranie w komedii "Dzień dobry, kocham cię".

 • Magdalena Boczarska przygotowuje się do roli mamy!

  Niedawno media obiegła informacja, że Magdalena Boczarska (38 l.) i Mateusz Banasiuk (31 l.) spodziewają się dziecka i planują ślub. To spore zmiany w życiu pary, do których muszą się starannie przygotować.

 • Gwiazdy wspierają kampanię "Kocham. Nie biję"

  Omenaa Mensah, Magdalena Różczka i Marcin Perchuć zostali ambasadorami akcji "Kocham. Nie biję". Kampania ma na celu uświadomić konsekwencje stosowania kar cielesnych wobec dzieci. "Dzieci trzeba szanować, trzeba z nimi rozmawiać na równym poziomie" - zachęca Mensah.

 • Małgorzata Foremniak wraz z córką pogrążone w żałobie! "Ola Dzikiego kochała jak ojca"

  Kiedy w życiu Małgorzaty Foremniak (49 l.) wszystko powoli zaczęło się układać, spadła na nią kolejna tragedia. Po długiej chorobie zmarł przedwcześnie jej były mąż, reżyser i scenarzysta Waldemar Dziki (†59). Aktorka i jej córka Ola (28 l.) są pogrążone w żałobie.

 • Queen + Adam Lambert: Kocham Freddiego tak samo jak wy!

  "Królowa jest tylko jedna!", "profanacja", "kalanie legendy" - grzmią ortodoksyjni fani Freddiego Mercury'ego. "Moim celem jest uczczenie wspaniałej muzyki Queen" - odpowiada im Adam Lambert, który obecnie towarzyszy muzykom Queen na scenie.

Zdjęcia na temat: jak się masz kochanie
Wideo na temat: jak się masz kochanie
 • Anja Rubik potwierdza plotki! "Mamy przerwę"

  Anja Rubik (32 l.) zdecydowała się opowiedzieć o swoim rozstaniu z mężem. "Prawdą jest, że się rozstajemy, nieprawdą jest to, że się kłócimy. Rozmawiamy codziennie przez telefon" - zdradziła. "Nadal się kochamy, ale nasze życia zaczynają się inaczej toczyć i mamy taką przerwę" - dodała. Jak sobie z tym radzi? (Dzień Dobry TVN/x-news)

 • Szwed promuje swoją piosenkę w TVN! Tym razem bez peruki!

  Okazuje się, że Ola Szwed ma także talent muzyczny. Celebrytka podchodzi do tego bardzo poważnie! "Pracujemy nad debiutancką płytą" - pochwaliła się w "Dzień Dobry TVN". Miłośniczka peruk opowiedziała o swoim pierwszym singlu "Powiedz, że nie kochasz". Wróżycie jej karierę wokalną? Kazadi na początku też miała spore nadzieje i wszyscy wiemy, jak wyszło... (Dzień Dobry TVN/x-news)

 • Jak wyglądało przygotowanie do roli?

  . Oprócz tego każdy aktor dodaje do swojej postaci cos swojego. Ponadto praca nad rolą to jest szukanie’ i zadanie sobie pytań „dlaczego postać się tak zachowuje”? Ale jak się czyta dobrze napisany scenariusz, to ta rola od razu sama buduje się w twojej głowie. Czy Władek Konarski miałby szanse odnaleźć się w dzisiejszych czasach? : - Obecnie jest trochę tak samo jak wtedy: tak samo kochamy

Dyskusje na temat: jak się masz kochanie
 • Re: "Beverly Hills 90210": Ian Ziering - pora na zmianę

  pieniądz to jest to,. a miłość a kochanie, powiadają miłość przychodzi wraz z rozstaniem,. bez aluzji jakich kol-wiek to z dyskusji mężczyzn tak faceci o was drogie dyskutują,. wiem jak masz(...) wierzyłem w miłość ktoś mi raz powiada bez pieniędzy nie masz szans, u kobiet .,\ a na zagranicznego Hiszpana powiada mi to może się ziścić , ale co potem rozczarowanie w portfelu stara karta bankomatowa

 • Re: Płakałam ze wzruszenia

  Pracuję z pięknymi kobietami gdyż jestem fotografem ,ma ciekawa twarz poza tym z tego co wyczytałem zajmuje się tańcem zawodowo i osiągnęła nawet sukces-tancerki mają piękne figury . Nie wiem co masz na myśli i o jakim badziewiu piszesz ,nie mieszkam w Polsce tylko w USA od wielu lat .Jeśli chodzi o kochanie się to mam tego miodu pod dostatkiem na co dzień w realu więc nie muszę się onanizować