• Informacje na temat:

  jak się zmieniał

Artykuły na temat: jak się zmieniał
 • W latach 90. niezwykłą popularnością cieszyły się boysbandy i girlsbandy. Do jednych z najpopularniejszych zespołów należał Backstreet Boys. Młodszy brat jednego z wokalistów, Nicka Cartera, pozazdrościł mu kariery i także zaczął nagrywać piosenki. Choć był wtedy kilkuletnim chłopcem, szybko zaskarbił sobie serca tysięcy fanek. Zobaczcie, jak wygląda obecnie Aaron Carter (28 l.). Trzeba przyznać...

 • Live Music Festival zmienia się w Kraków Live Festival

  Kraków Live Festival, bo tak teraz będzie nazywał się popularny "Coke", odbędzie się w dniach 20-22 sierpnia 2015 roku.

 • Kultowe seriale: Zofia Czerwińska zmieniała kochanków jak rękawiczki!

  Zofia Czerwińska, czyli niezapomniana Zosia Nowosielska z "Czterdziestolatka" i Balcerkowa z "Alternatywy 4", pochwaliła się niedawno w wywiadzie, że w młodości miała ogromne powodzenie u mężczyzn i zmieniała kochanków jak rękawiczki. - Co roku lub pół był inny... - powiedziała, dodając, że tak naprawdę jednak żaden facet nie dał jej prawdziwego szczęścia.

 • Jak się kręci seriale w Hollywood?

  Zastanawialiście się kiedyś, jak powstają Wasze ulubione amerykańskie seriale? Jak są kręcone, skąd bierze się śmiech słyszany w tle sitcomów? Odwiedziliśmy plan jednego z nich i opowiemy wszystko!

 • Olga Frycz zmienia się dla ukochanego!

  W życiu Olgi Frycz (29 l.) nastąpiły wielkie zmiany. Jest teraz szczęśliwie zakochana i postanowiła zadbać o siebie. Więcej trenuje i zdrowiej się odżywia. Jak twierdzi jej znajomy, to może być dopiero początek metamorfozy aktorki.

 • Paweł Pawlikowski: Do Hollywood się nie przeniosę

  Ludzie wyczuli, że chodzi o jakąś większą sprawę - ocenił, odnosząc się do uniwersalnej wymowy "Idy", Paweł Pawlikowski. Reżyser, który wrócił w czwartek, 26 lutego, do Warszawy po zdobyciu Oscara, zapewnił, że nie planuje przenosić się do Hollywood i nadal chce tworzyć w Polsce.

 • Krzysztof Hołowczyc zmienia swoje życie

  Od ponad miesiąca znany kierowca rajdowy Krzysztof Hołowczyc (55 l.) częściej bywa w domu. Nie ma to jednak związku z potrzebą stabilizacji, ale... z trzymiesięczną utratą prawa jazdy po tym, jak na początku marca pędził swoim samochodem 113 km/h w terenie zabudowanym. Jego najbliżsi martwią się o niego. Szczególnie o to, jak poradzi sobie z bezczynnością. Wsparciem zawsze jest żona. Rajdowiec...

 • Płyty, które rodziły się w wielkich bólach

  Często bywa tak, że wielkie albumy powstawały w bólach. Artyści mierzący się z kryzysem twórczym, katastrofy osobiste, klęski żywiołowe, mocowanie się z techniką dawały (ale nie zawsze!) miejsce w historii muzyki.

 • Kacper Kuszewski po odejściu z "M jak miłość" zmienia swoje życie

  Kacper Kuszewski (41 l.) po 18 latach żegna się z popularnym serialem "M jak miłość". Jak teraz będzie wyglądało jego życie? "Ostatnio uczę się nie robić planów. To trudne. Kiedy skończyłem 40 lat, doszedłem do wniosku, że sporo życiowych celów już zrealizowałem. Nadszedł czas, by nic nie musieć" - mówi.

 • Orange Warsaw Festival zmienia lokalizację

  Ósma edycja Orange Warsaw Festival odbędzie się w dniach 12-14 czerwca na Torze Wyścigów Konnych Służewiec. Festiwal potrwa trzy dni, a na scenach zaprezentuje się ponad 30 wykonawców. Przedsprzedaż karnetów ruszy 8 października.

Zdjęcia na temat: jak się zmieniał
Wideo na temat: jak się zmieniał
 • Jak zmieniała się Pamela Anderson?

  Pamela Anderson, choć na swoim koncie nie ma zbyt wielu ról filmowych, na stałe zapisała się w historii amerykańskiej telewizji. Zobaczcie, jak odtwórczyni roli C.J. Parker w "Słonecznym patrolu" zmieniła się na przestrzeni lat.

 • Jak się pozbyć cellulitu

  "Jak się pozbyć" cellulitu to pełna niespodzianek komedia o kobiecej przyjaźni wystawionej na ekstremalną próbę. Dwie przyjaciółki - Ewa (Dominika Kluźniak) i Maja (Maja Hirsch) - poznają w ekskluzywnym SPA piękną masażystkę Kornelię (Magdalena Boczarska), która wciąga je w wir szalonych przygód. W trakcie tych przeżyć dziewczyny połączy głęboka przyjaźń, której fundamentem jest prosta prawda życiowa: natrętny facet bywa gorszy od cellulitu i jeszcze trudniej się go pozbyć.

 • Minge nie może nachwalić się narzeczonego. To chodzący ideał!

  bukiety. „Ja wrzucam tylko, jak są super uroczystości. Gdybym wrzucała to wszystko, co się dzieje na co dzień to rzeczywiście byłoby to nie do uwierzenia” – opowiadała Minge i dodawała: „Ostatnio bardzo źle się czułam i mój mężczyzna zmieniał pościel”. (Dzień Dobry TVN/x-news)

 • Jak się pozbyć cellulitu

  "Jak się pozbyć" cellulitu to pełna niespodzianek komedia o kobiecej przyjaźni wystawionej na ekstremalną próbę. Dwie przyjaciółki - Ewa (Dominika Kluźniak) i Maja (Maja Hirsch) - poznają w ekskluzywnym SPA piękną masażystkę Kornelię (Magdalena Boczarska), która wciąga je w wir szalonych przygód. W trakcie tych przeżyć dziewczyny połączy głęboka przyjaźń, której fundamentem jest prosta prawda życiowa: natrętny facet bywa gorszy od cellulitu i jeszcze trudniej się go pozbyć.

Dyskusje na temat: jak się zmieniał
 • Re: "M jak miłość": Porzucony Zduński z rozpaczy zaszyje się w lesie i będzie pić!

  Jak od początku tego serialu Zduński zmieniał dziewczyny jak rękawiczki i kochał wszystko co na drzewo nie ucieka to było cacy. Jak go pierwszy raz zrobiła miła w rogi to taki bidulek. W lesie się zaszył, cierpi... Niech lepiej scenarzystka wymyśli jak się w poradni wenerologicznej leczy bo każdy inny po takiej ilości jak bohater serialu to na pewno by coś już załapał.

 • Re: "Korona królów": Robert Gonera nie zachwyca się sobą...

  Profesor Miodek kiedyś w swoich programach bardzo dokładnie wyjaśniał jak bardzo się język polski zmieniał w ciągu stuleci; z przodkami z tamtych czasów byśmy się po prostu nie dogadali.

 • Re: "M jak miłość": Pocałunki i wyznania

  Iza prawie '' jadła "' tę trawę"' ,gdy była zdana w ciąży na psychopatę Artura , bo Marcinowi nie chciało się z zazdrości o nią listu przeczytać .Biedna ,samotna i pozostawiona sama sobie ,gdy dowiedziała się o chorobie Mai.A ojciec dziecka ,co robil w tym czasie ,zmieniał panienki jak rękawiczki .A co zrobiła szanowna babcia ,spotykając się z wnuczką .Nawet nie pisnęła Izie ,że Marcin nic nie

 • Re: "Korona królów": Nie przejmuje się hejtem!

  swobodny (w każdym słowie padał gdzie indziej) i ruchomy (w tym samym słowie zmieniał swoje miejsce przy odmianie słowa). Jak dzieci mówiące dzisiejszym polskim muszą się nauczyć, gdzie pisać(...) w takim znaczeniu, jak teraz "obecny"). Język tak się od czasów Kazimierza Wielkiego zmienił, że ze swoimi przodkami z tamtych czasów byśmy się po prostu nie dogadali.

 • Re: "Korona królów: Marta Bryła zmaga się z litewskim

  Do tych, co to się czepili, że serial jest "nie w tym języku"; jakby go zrobić w takim języku, w jakim się naprawdę mówiło na początku 14 wieku, to cały serial musiałby wtedy być z napisami albo z lektorem (kiedyś dokładnie profesor Miodek objaśniał, jak się język zmieniał); ten 14-wieczny polski to się od dzisiejszego polskiego różnił bardziej, niż dzisiejszy czeski - to był po prostu obcy język

 • Re: "Przygody pana Michała": Jak powstawała historia Małego Rycerza?

  Łomnicki był partyjny, popierał komuchów i dostawał dobre role. Kilka razy zmieniał żony, nie stronił od alkoholu. Warsztat aktorski miał dobry - ale moralnie był z niego mały człowieczek. I mówię to jako mieszkaniec miejscowości w której się urodził, gdzie większość ludzi znała i śledziła jego życie, karierę i jego kompromisy moralne

 • Re: - "Nie dam rady. Nie wracam, zostaję u m...

  Niby nijaki wątek bo Natalka jakaś taka nijaka jak i jej chłopak,ale lepsze to niż uśmiercanie w tym serialu.Jakby nie patrzeć nowe życie rodzić się będzie oby tylko nie wrodziło się do rodziców.Naprawdę ekipo ,, m jak miłość,, myślcie nad tym co dalej by nas zainteresować a nie drażnić bo każdy będzie zmieniał kanał choćby na wiadomości o p.Ogórek czy Grockiej...

 • Re: "Na dobre i na złe": Wiki zdradzi Tomasza z Adamem!

  z Was bluzgał na Falkowicza, kiedy ożenił się z Kingą! z jego strony to było czyste wyrachowanie, tylko i wyłącznie!w grę nie wchodziły najmniejsze uczucia! więc więc jak bluzgamy ma Wiki to tym(...) za mąż z miłości to może zdradzać......hahaha!!! Adam zmieniał panienki jak rękawiczki i miał romans z mężatką....a zapomniałam facet może.....przypomnienie.... Wiki nie zdradziła żadnego ze swoich

 • Re: Rodzinne porachunki

  Sama brałam chemie ale na co inne i wiem jaka byłam nieznośna ! W ciągu dnia humor zmieniał mi się co 5 minut .Trudny był to okres dla domowników .A jak włosy zaczęły wychodzić to bałam się ludziom(...) Lenę z dołka ,do ludzi czy napewno będą razem ? Bardzo,bardzo bym chciała ,żeby im się udało .