• Informacje na temat:

    jak się zmieniała doda

Artykuły na temat: jak się zmieniała doda
  • Brat poniża Dodę. To cios poniżej pasa!

    ...z Wandą i Pawłem, którego był świadkiem. Gdy na sądowym korytarzu zjawiła się Doda, serdeczności się skończyły. Rafał wyraźnie zaczął izolował się od pozostałych. - Moja wizyta w sądzie nie zmienia(...) synka Emila. Wydawałoby się, że takie wydarzenie to idealna okazja do rodzinnego pojednania. Nic z tych rzeczy! Doda, mama Wanda i ojczym Paweł nie zostali na uroczystość zaproszeni. Mało tego - matką...

  • Sylwestrowy Rejs Przebojów w Polsacie

    W ostatnią noc 2014 roku telewizja Polsat zabierze swoich widzów w Sylwestrowy Rejs Przebojów. Na gdyńskiej scenie wystąpią m.in. Doda, Ewelina Lisowska, Sylwia Grzeszczak, Paulla, Anna Wyszkoni, Ewa Farna oraz Stefano Terrazzino, tym razem w roli... wokalisty.

  • Anna Kalczyńska: Pasujemy do siebie jak puzzle

    Przyznaje, że kiedyś była kochliwa i nie stroniła od romansów. Wszystko się zmieniło, gdy poznała swojego męża.

  • Nowy mąż na nowy rok?

    Gwiazdka już za nami. Niektórym przyniosła nie tylko prezenty i radość, ale i zmiany w życiu. Czy Małgorzata Rozenek dostała od ukochanego pierścionek?

  • Doda kończy karierę?

    Rozstanie z Nergalem, kiepska sprzedaż nowej płyty, rozczarowanie menedżerem - tegoroczne wakacje okazały się "punktem zwrotnym" w karierze Dody . Rabczewska planuje radykalne zmiany!

  • Grażyna Torbicka: Dziewczyna Jamesa Bonda

    18. galę Telekamer poprowadzi ulubiony duet Polaków - Grażyna Torbicka i Artur Żmijewski. W rozmowie z "Tele Tygodniem" prezenterka zabiera wszystkich w ekscytującą podróż wspomnień o początkach plebiscytu, chwilach grozy i spotkaniach z gwiazdami.

  • "rodzinka.pl": Tomek zmienia pracę! Już nie będzie robił kanapek w barze

    Janina (Halina Skoczyńska) i Zenon (Michał Grudziński) bardzo się ucieszą, gdy najstarszy wnuk zakomunikuje im, że rzucił pracę w kanapkowni. Od dawna bowiem twierdzą, że Tomek (Maciej Musiał) powinien robić coś ważniejszego od podawania zapiekanek w małym barze...

  • Sylwester 2014 w telewizji i pod chmurką. Gdynia, Wrocław czy Kraków?

    Ostatni dzień 2013 roku należał do sylwestra Polsatu organizowanego w Gdyni. Czy w tym roku palmę pierwszeństwa zabierze im konkurencja - TVN (Kraków) i TVP2 (Wrocław)?

  • Doda zmienia wizerunek!

    ...komentuje moje wypowiedzi, a tato, wiadomo, olimpijczyk...". To nie wszystko. Doda w finale programu pojawi się z własną babcią! "Będzie siedziała ze mną na tronie. Będą takie jaja, że wszyscy się(...)Już rok temu spec od wizerunku Piotr Tymochowicz, grzmiał, że wcześniej Doda była "dziewuchą z sąsiedztwa" i w ten sposób odniosła sukces. Rabczewska zbyt daleko zabrnęła z wulgaryzmem...

  • Doda: "Wiele się zmieniło"

    Zaskakujący wpis na facebookowym profilu Dody! Czyżby piosenkarka zamierzała całkowicie odmienić swoje życie?