• Informacje na temat:

  jak się zmieniała doda

Artykuły na temat: jak się zmieniała doda
 • Doda rozpacza przez paparazzich! Popsuli jej wyjazd!

  Doda (34 l.) nauczona wieloletnim doświadczeniem funkcjonowania w show-biznesie, wie, że nie wszystko jest na sprzedaż. Swój związek z Emilem stara się chronić przed mediami, ale i to nie wystarcza. Ostatnio paparazzi popsuli jej słodkie chwile z mężem, a wszystkiemu winny był hotel!

 • Sylwestrowy Rejs Przebojów w Polsacie

  W ostatnią noc 2014 roku telewizja Polsat zabierze swoich widzów w Sylwestrowy Rejs Przebojów. Na gdyńskiej scenie wystąpią m.in. Doda, Ewelina Lisowska, Sylwia Grzeszczak, Paulla, Anna Wyszkoni, Ewa Farna oraz Stefano Terrazzino, tym razem w roli... wokalisty.

 • Brat poniża Dodę. To cios poniżej pasa!

  ...z Wandą i Pawłem, którego był świadkiem. Gdy na sądowym korytarzu zjawiła się Doda, serdeczności się skończyły. Rafał wyraźnie zaczął izolował się od pozostałych. - Moja wizyta w sądzie nie zmienia(...) synka Emila. Wydawałoby się, że takie wydarzenie to idealna okazja do rodzinnego pojednania. Nic z tych rzeczy! Doda, mama Wanda i ojczym Paweł nie zostali na uroczystość zaproszeni. Mało tego - matką...

 • Nowy mąż na nowy rok?

  Gwiazdka już za nami. Niektórym przyniosła nie tylko prezenty i radość, ale i zmiany w życiu. Czy Małgorzata Rozenek dostała od ukochanego pierścionek?

 • Anna Kalczyńska: Pasujemy do siebie jak puzzle

  Przyznaje, że kiedyś była kochliwa i nie stroniła od romansów. Wszystko się zmieniło, gdy poznała swojego męża.

 • Grażyna Torbicka: Dziewczyna Jamesa Bonda

  18. galę Telekamer poprowadzi ulubiony duet Polaków - Grażyna Torbicka i Artur Żmijewski. W rozmowie z "Tele Tygodniem" prezenterka zabiera wszystkich w ekscytującą podróż wspomnień o początkach plebiscytu, chwilach grozy i spotkaniach z gwiazdami.

 • Doda kończy karierę?

  Rozstanie z Nergalem, kiepska sprzedaż nowej płyty, rozczarowanie menedżerem - tegoroczne wakacje okazały się "punktem zwrotnym" w karierze Dody . Rabczewska planuje radykalne zmiany!

 • Sylwester 2014 w telewizji i pod chmurką. Gdynia, Wrocław czy Kraków?

  Ostatni dzień 2013 roku należał do sylwestra Polsatu organizowanego w Gdyni. Czy w tym roku palmę pierwszeństwa zabierze im konkurencja - TVN (Kraków) i TVP2 (Wrocław)?

 • "rodzinka.pl": Tomek zmienia pracę! Już nie będzie robił kanapek w barze

  Janina (Halina Skoczyńska) i Zenon (Michał Grudziński) bardzo się ucieszą, gdy najstarszy wnuk zakomunikuje im, że rzucił pracę w kanapkowni. Od dawna bowiem twierdzą, że Tomek (Maciej Musiał) powinien robić coś ważniejszego od podawania zapiekanek w małym barze...

 • Doda: "Wiele się zmieniło"

  Zaskakujący wpis na facebookowym profilu Dody! Czyżby piosenkarka zamierzała całkowicie odmienić swoje życie?