• Informacje na temat:

  jak się zmieniały

Artykuły na temat: jak się zmieniały
 • Maria Gładkowska nie zamierza się zmieniać

  Jak na duchową arystokratkę przystało, jej życie nie zawsze bywało proste i zwyczajne.

 • Live Music Festival zmienia się w Kraków Live Festival

  Kraków Live Festival, bo tak teraz będzie nazywał się popularny "Coke", odbędzie się w dniach 20-22 sierpnia 2015 roku.

 • Miłość wszystko zmienia

  Medyczny dramat, który śledzi osobiste i zawodowe perypetie grupy lekarzy ze szpitala w Seattle, w miarę jak zajmują się życiem swoich pacjentów i swoimi...

 • Jak się kręci seriale w Hollywood?

  Zastanawialiście się kiedyś, jak powstają Wasze ulubione amerykańskie seriale? Jak są kręcone, skąd bierze się śmiech słyszany w tle sitcomów? Odwiedziliśmy plan jednego z nich i opowiemy wszystko!

 • Miłość wszystko zmienia

  ...jest niedotleniony. Gdy stan niemowlęcia poprawia się i może ono wyjść do domu, jego ojciec wpada w panikę, że może stać się coś złego. I rzeczywiście, chwilę potem stan dziecka pogarsza się. Okazuje się, że niemowlę potrzebuje nowego serca. Obserwując, jak Jo walczy o życie tego wcześniaka, Alex postrzega ją w nowym świetle… W sekrecie przed mężem Meredith kontaktuje się z siostrą Dereka, Heather...

 • Orange Warsaw Festival zmienia lokalizację

  Ósma edycja Orange Warsaw Festival odbędzie się w dniach 12-14 czerwca na Torze Wyścigów Konnych Służewiec. Festiwal potrwa trzy dni, a na scenach zaprezentuje się ponad 30 wykonawców. Przedsprzedaż karnetów ruszy 8 października.

 • Małgorzata Rozenek-Majdan spełniła kolejne marzenie! Zmienia zawód?

  Ciąża Małgorzaty Rozenek-Majdan (plus 18 l.) to świetna okazja do wzbogacenia się i zyskania jeszcze większej popularności. Właśnie okazało się, że Gonia już zapewniła swojemu nienarodzonemu jeszcze synkowi pierwszą pracę!

 • Eddie Redmayne zmienia płeć

  Świeżo upieczony laureat Oscara Eddie Redmayne schudł 7 kilogramów do roli w nowym filmie "Danish Girl". Aktor wcieli się w nim w postać duńskiego artysty Einara Wegenera - pierwszej osoby, która przeszła operację zmiany płci.

 • Kultowe seriale: Zofia Czerwińska zmieniała kochanków jak rękawiczki!

  Zofia Czerwińska, czyli niezapomniana Zosia Nowosielska z "Czterdziestolatka" i Balcerkowa z "Alternatywy 4", pochwaliła się niedawno w wywiadzie, że w młodości miała ogromne powodzenie u mężczyzn i zmieniała kochanków jak rękawiczki. - Co roku lub pół był inny... - powiedziała, dodając, że tak naprawdę jednak żaden facet nie dał jej prawdziwego szczęścia.

 • Remont domu, który zmienia życie

  Dziennikarka, spec od wystroju wnętrz i przebudowy domów, kobieta o wielkim sercu - Katarzyna Dowbor wszystkie pasje spełnia w programie "Nasz nowy dom". Nam opowiada o kulisach swojej pracy oraz zapowiada wielką niespodziankę!

Zdjęcia na temat: jak się zmieniały
Wideo na temat: jak się zmieniały
 • Jak zmieniała się Pamela Anderson?

  Pamela Anderson, choć na swoim koncie nie ma zbyt wielu ról filmowych, na stałe zapisała się w historii amerykańskiej telewizji. Zobaczcie, jak odtwórczyni roli C.J. Parker w "Słonecznym patrolu" zmieniła się na przestrzeni lat.

 • Majka Jeżowska nie je mięsa: Wegetarianizm zmienia rysy twarzy

  Jeść mniej i więcej się ruszać – to przepis wokalistki na zdrowie i dobry wygląd. Gwiazda muzyki dziecięcej od dekady nie je mięsa, dzięki czemu, jak twierdzi, ma lepszą cerę i więcej energii. Jej słabością są natomiast słodycze, zwłaszcza lody, których latem nigdy sobie nie odmawia.

 • "M jak miłość": Odcinek 1394.

  nagranie piosenki, ale też na randkę. A Zosia od razu zwraca uwagę na przystojnego muzyka. Tymczasem Aneta niepokoi się, bo Olek tuż przed operacją ręki zmienia zdanie i chce z zabiegu zrezygnować. Marcin obawia się, że Ania na nowo się od niego oddaliła.

Dyskusje na temat: jak się zmieniały