• Informacje na temat:

  jak się zmieniały miss polski

Artykuły na temat: jak się zmieniały miss polski
 • Koncerny farmaceutyczne okłamywały przez wiele lat konsumentów. Potwierdzono badaniami iż pasty wybielające nie działają. Sprawą zajmie się UOKiK za wprowadzanie dużej rzeszy użytkowników w błąd.Zapytaliśmy lekarza, czy możliwe jest skuteczne i bezpieczne wybielanie zębów w domu. Zachęcamy do przeczytania wywiadu aby poznać tani domowy sposób na żółte zęby!

 • Aneta Kręglicka: Życie po 50-tce

  Jedyna polska Miss Świata właśnie obchodziła piękny jubileusz.

 • Paulina Krupińska już tak nie wygląda! Ale zmiana!

  Polska modelka i prezenterka telewizyjna Paulina Krupińska pochwaliła się na Instagramie swoją nową fryzurą. Mówi się, że ładnemu we wszystkim ładnie. A jak Wam się podoba?

 • "Miasto 44": Wystawa okropieństw

  Powstanie warszawskie jako piękny sen i bolesne przebudzenie. Wojna jako przeżycie graniczne. W "Mieście" 44 zamiast nobliwego, patriotycznego patosu dostajemy czystą adrenalinę. Jan Komasa zmienia zbiorową traumę w rozpędzony do zabójczej prędkości rollercoaster - i w tym szaleństwie jest metoda.

 • Marcelina Zawadzka nie do poznania! Co za przemiana!

  Była Miss Polski 2011 skradła serca wielu Polakom swoją dziewczęcą urodą. Nie da się ukryć, Marcelina to piękna kobieta o twarzy aniołka. A do tego długie blond włosy, których zazdrości jej niejedna Polka. Odkąd zaistniała w polskim show-biznesie pozwalała sobie tylko na nieznaczne zmiany w swoim wyglądzie, jak skrócenie włosów, czy zmiana ich koloru o jeden, czy dwa tony. Tym razem jednak...

 • Natalia Siwiec: Wszyscy czekają na drugi sezon mojego reality-show

  Premierowe odcinki programu "Enjoy the View

 • "Klan": Jan Piechociński świętuje 65. urodziny

  Jan Piechociński, czyli Feliks Nowak z „Klanu”, żartuje czasem, że mógłby śmiało kręcić kontynuacje swoich seriali i filmów sprzed lat, bo wcale się nie zmienia. W niedzielę 26 lipca aktor skończy 65 lat!

 • Katarzyna Figura: Żyje się tu bardzo harmonijnie

  - Jest dla mnie Nowym Jorkiem i Paryżem w jednym, a zarazem Gdynia ma w sobie coś niepowtarzalnego, bo ludzie są tu bardziej serdeczni, uśmiechnięci - mówi Katarzyna Figura w cyklu Wakacje Gwiazd.

 • Od 16 lat Rafał Mroczek (33 l.) gra w "M jak miłość" z bratem Marcinem. Ten właśnie został ojcem Ignasia. A ponieważ bracia zawsze wszystko robili razem, ojcem wkrótce zostanie też Rafał. Na razie tylko chrzestnym...

 • Przegląd francuskiego kina

  "Michael Kohlhaas" z Madsem Mikkelsenem, "Bettie wyrusza w drogę" z Catherine Deneuve oraz kasowy hit nad Sekwaną "Przychodzi facet do lekarza" - m.in. te filmy są w programie 5. Przeglądu Nowego Kina Francuskiego, organizowanego od piątku, 23 maja, w Warszawie i we Wrocławiu.