• Informacje na temat:

  jak spędza czas córka

Artykuły na temat: jak spędza czas córka
 • Dorota Gardias pochwaliła się, jak spędza czas z córką! Internautki są oburzone!

  Pogodynka zawsze podkreśla, że córka Hania, to jej największe szczęście w życiu. Prezenterka, która z wykształcenia jest przedszkolanką, uwielbia spędzać czas ze swoją pociechą i poświęca jej każdą(...) lepsze miejsca dla dzieci w jej wieku, niż salon kosmetyczny. Ostatnio przez dwa tygodnie Hania również walczyła jedną z chorób zakaźnych - ospą. Jak widać, według Gardias córka już spokojnie mogła...

 • Dorota Chotecka: Pożegnanie z "Ranczem"

  W przyszłym roku, kiedy zobaczymy 10. serię "Rancza", zapowiadaną jako ostatnią, minie dekada od premiery serialu. A już teraz Dorota Chotecka opowiada, których zdjęć nigdy nie zapomni i dlaczego kluczową rolę w tych wspomnieniach gra... przenośna toaleta. Aktorka zdradza też, jak spędza wolny czas z ukochaną córką Klarą.

 • Anna Dereszowska stanęła przed trudnym wyborem! Gdzie spędza świąteczny czas?

  Te święta dla Anny Dereszowskiej (34 l.) będą inne niż wszystkie poprzednie. Jej rodzina powiększyła się, a ona sama stanęła przed dylematem, gdzie powinna spędzać ten wyjątkowy rodzinny czas. Wreszcie padło na dom jej partnera. Wie, że z takiego rozwiązania ucieszy się zarówno on, jak i dzieci.

 • Piotr Gąsowski: Jestem dumny ze swojej córki

  Nie tylko syn, lecz także córka Piotra Gąsowskiego zamierza iść w ślady sławnego taty. 7-letnia Julia uczy się w szkole muzycznej, gra na akordeonie i fortepianie. Dotarła też do finału wojewódzkiego konkursu recytatorskiego dla dzieci.

 • Marta Kaczyńska rodzi lada moment. Jak spędza ostatnie dni przed porodem?

  Marta Kaczyńska (38 l.) korzysta ze słonecznej pogody i ostatnich chwil przed porodem. Jak czytamy w jednym z tabloidów, można ją było spotkać podczas spaceru. Prezydencka córka relaksowała się w towarzystwie ukochanego, jego syna oraz psa.

 • Joanna Jabłczyńska: Ekipa "Na Wspólnej" to dla mnie druga rodzina

  Joanna Jabłczyńska, która od 12 lat kreuje w serialu TVN rolę Marty Konarskiej, przyznaje, że przez ten czas przywiązała się do wszystkich członków obsady, jednak szczególne więzi połączyły ją z Waldemarem Obłozą. Swojego serialowego tatę traktuje niemal jak prawdziwego ojca, spędza także z nim i jego żoną dużo wolnego czasu.

 • Ewa Wachowicz: Z kim spędza urlop?

  ...dnie spędza w stadninie koni na treningach. Ewa towarzyszy córce podczas porannych zajęć. Dumna mama fotografuje Olę, kręci filmiki, wspiera. Cały czas uśmiechają się, żartują, rozmawiają. Widać, że(...) jeździectwo, też może liczyć na wsparcie ze strony najbliższej osoby. Z wakacji nad morzem zarówno mama, jak i córka z pewnością wrócą wypoczęte i w świetnych nastrojach. *** Zobacz więcej...

 • Tomasz Karolak: Moje dzieciaki chcę dopieszczać

  Tomasz Karolak opowiada o swojej największej roli - roli ojca - w życiu, a nie w serialu. Aktor zdradza, jaką pasją zaraził swoją córkę Lenę, co czyta oraz dlaczego "nie usiedzi w miejscu".

 • "M jak miłość": Jak spędza wakacje Dominika Łakomska?

  Jakie wakacje planują serialowe gwiazdy? Dominika Łakomska, czyli Teresa z "M jak miłość", najchętniej... zostałaby w pracy!

 • Piotr Ligienza: Nowy wójt w "Ranczu"?

  W "Ranczo" przymierza się do roli wójta. Prywatnie stroni od polityki. Woli spędzać czas z dziećmi.

Zdjęcia na temat: jak spędza czas córka
Wideo na temat: jak spędza czas córka
 • Zamachowska: czas spędzany wyłącznie z ojcem jest niesłychanie ważny dla dziewczynki, a potem młodej kobiety

  Życzę wszystkim młodym dziewczynom, żeby poznały swoich ojców – mówi dziennikarka. Jej zdaniem mężczyźni zbyt często nie są obecni w życiu swoich dzieci, tymczasem bliskość ojca ma ogromny wpływ na emocjonalny rozwój dziewczynek i młodych kobiet. Właśnie z tego względu gwiazdę cieszy wyprawa, jaką obecnie odbywa jej córka ze swoim ojcem.

 • Jak się pozbyć cellulitu

  "Jak się pozbyć" cellulitu to pełna niespodzianek komedia o kobiecej przyjaźni wystawionej na ekstremalną próbę. Dwie przyjaciółki - Ewa (Dominika Kluźniak) i Maja (Maja Hirsch) - poznają w ekskluzywnym SPA piękną masażystkę Kornelię (Magdalena Boczarska), która wciąga je w wir szalonych przygód. W trakcie tych przeżyć dziewczyny połączy głęboka przyjaźń, której fundamentem jest prosta prawda życiowa: natrętny facet bywa gorszy od cellulitu i jeszcze trudniej się go pozbyć.

 • "M jak miłość": Odcinek 1366.

  Iza zastraszona i cały czas obserwowana przez Artura robi wszystko, by przekonać Marcina, że Maja naprawdę jest córką Skalskiego. Chodakowski domyśla się jednak, że dziewczyna kłamie i przekazuje jej krótki list z informacją, że jeśli się z nim wkrótce nie skontaktuje, zgłosi sprawę na policję. Wieczór Marcin spędza z Anią, Gosią i Jakubem na podwójnej randce, którą organizuje Karski Tymczasem

 • Jak się pozbyć cellulitu

  "Jak się pozbyć" cellulitu to pełna niespodzianek komedia o kobiecej przyjaźni wystawionej na ekstremalną próbę. Dwie przyjaciółki - Ewa (Dominika Kluźniak) i Maja (Maja Hirsch) - poznają w ekskluzywnym SPA piękną masażystkę Kornelię (Magdalena Boczarska), która wciąga je w wir szalonych przygód. W trakcie tych przeżyć dziewczyny połączy głęboka przyjaźń, której fundamentem jest prosta prawda życiowa: natrętny facet bywa gorszy od cellulitu i jeszcze trudniej się go pozbyć.

Dyskusje na temat: jak spędza czas córka
 • Re: "Klan": Szok u Lubiczów! Michał zostanie podwójnym ojcem!

  grzywnę. Na drugi dzień na Sadybie zjawia się Justyna - dawna dziewczyna Michała z liceum, która zniknęła od czasu skończenia szkoły i matury. Towarzyszy jej nastoletnia córka Zuza. Chojnicki mile spędza(...) go pocieszać mówiąc jak bardzo go rozumie. Starszy Chojnicki przyznaje iż zdrada jest u nich rodzinna. Miłosz i Bożenka ze sobą spędzają namiętną noc. Na drugi dzień przychodzi policja. Okazuje się, że