• Informacje na temat:

  jak śpiewa brzydula

Artykuły na temat: jak śpiewa brzydula
 • Julia Kamińska gwiazdą porno?

  Dobra passa Julii Kamińskiej trwa! Gwiazda serialu "BrzydUla" ma pełne ręce roboty: właśnie rozpoczęła pracę na planie nowej produkcji "Reguły gry", w której występuje u boku Maćka Zakościelnego, a do tego śpiewa, nagrywa audiobooki i dubbinguje filmy. Jak pisze "Super Express", ostatnio nawiązała też współpracę z warszawskim Teatrem Komedia. To właśnie na jego deskach ma wcielić się w rolę...

 • Co czeka Majkę jesienią?

  ...jej prawdziwych planów, ruszy do kontrataku. Jak twierdzą twórcy serialu, dopiero w nowym sezonie pokaże, na co ją stać! Do tej pory obejrzeliśmy 113 ze 190 odcinków serialu. Od września na antenie(...) odcinek, jest polską wersją hiszpańskiego przeboju "Porque te vas" (niezapomniany motyw z filmu Carlosa Saury "Nakarmić kruki") i śpiewa ją Ala Boratyn, która z Tolą Szlagowską była założycielką...

 • Kolekcja mody

  Katarzyna Maria Zielińska ma mnóstwo zainteresowań. Fotografuje, śpiewa, maluje i interesuje się modą. "Zaprojektowałam kolekcję i w przyszłości chcę ją pokazać" - wyznaje aktorka.

 • Joanna Osyda: Mogę mówić nawet po chińsku

  Joanna Osyda ("Majka", "BrzydUla", "Czas honoru") była czarnym charakterem w serialu "M jak miłość", a teraz spłaca dług wobec Mostowiaków. Aktorka czeka na rolę w filmie, a nieliczne wolne chwile woli spędzać z przyjaciółmi.

 • Brzydula wygra "Taniec z gwiazdami"?

  Już prawie wszystko wiadomo. Znamy celebrytów, którzy wystąpią w 11. edycji "Tańca z gwiazdami". Ich nazwiska dają nadzieję, że będzie ona nie mniej emocjonująca od poprzedniej.

 • "Wkręceni": Julia Kamińska po niemiecku!

  Znana z serialu "Brzydula" Julia Kamińska to kolejna gwiazda, którą zobaczymy w nowej komedii Piotra Wereśniaka "Wkręceni".

 • "BrzudUla" i kolekcja mody

  Katarzyna Maria Zielińska ma mnóstwo zainteresowań. Fotografuje, śpiewa, maluje i interesuje się modą. "Zaprojektowałam kolekcję i w przyszłości chcę ją pokazać" - wyznaje aktorka.

 • Urszula Dudziak: One Woman Show

  22 października Urszula Dudziak kończy 70 lat. Po przeprowadzce do Nowego Jorku w 1973 roku Polka stała się gwiazdą światowego jazzu. Nie wszyscy jednak wiedzą, że słynna Urszula Dudziak przez całe życie zmagała się z wielkimi kompleksami.

 • "Barwy", "Ranczo" czy "Rozlewisko"?

  W tym roku polskie seriale , nominowane do Telekamer "Tele Tygodnia" podzielone zostały na dwie kategorie: adaptacja serialu zagranicznego i serial polski oryginalny. W tej drugiej, największe szanse na zwycięstwo mają "Dom nad rozlewiskiem", "Barwy szczęścia" i "Ranczo".

Dyskusje na temat: jak śpiewa brzydula