• Informacje na temat:

  jak teraz wyglądają

Artykuły na temat: jak teraz wyglądają
 • Agnieszka Włodarczyk i Agnieszka Woźniak-Starak wyglądają teraz jak siostry!

  Agnieszka Włodarczyk (36 l.) i Agnieszka Szulim Badziak Woźniak-Starak (39 l.) poznały się lepiej na planie programu „Azja Express”, gdzie aktorka była uczestniczką, a żona milionera prowadzącą. Wygląda na to, że panie zaprzyjaźniły się, a nawet teraz wyglądają jak siostry!

 • "Celebrity Splash!": Nietypowe treningi, nieudane skoki

  Do startu nowego telewizyjnego show "Celebrity Splash!" pozostało już tylko kilka dni. Zobaczmy, jak wyglądają treningi uczestników i jak udał się skok Bilguuna Arinbaatara do wody.

 • MŚ 2018: Polscy siatkarze i ich partnerki. Tak wyglądają siatkarskie WAGs. Są piękne!

  Polscy siatkarzy pewnie pokonali Brazylię w finale mistrzostw świata w Turynie i tym samym wygrali cały turniej! Do kraju panowie przywiozą medale z najcenniejszego kruszcu. Świętują nie tylko w swoim gronie. Radością dzielą się również z pięknymi żonami, narzeczonymi, dziewczynami. Część z nich kibicowała im z trybun. Jak wyglądają siatkarskie WAGs?

 • "Poskromić playboya" : Jedz, śpij i kochaj (się)

  W "Poskromić playboya" nie grają aktorzy, tylko okładki gazet. W filmowym uniwersum niemal wszyscy wyglądają, jakby poddani zostali retuszowi Photoshopa.

 • ..." tysiąc złotych. Niedawno chwaliła się nim 19-letnia Julka Wieniawa, a teraz przyszedł czas na Rozenek. Skąd tak podobny gust? Nie jest tajemnicą, że panie bardzo się zaprzyjaźniły. W końcu - jeśli wierzyć zdjęciom dowodu Gośki - są rówieśniczkami! Jak wam się podoba lady Majdan w stroju 19-latki?

 • "Lato w Prowansji": Płatny zabójca został dziadkiem

  Polski dystrybutor zaprezentował plakat komedii "Lato w Prowansji" z Jeanem Reno w roli głównej. Słynny francuski aktor wcieli się w rolę dziadka, który pokaże swoim wnukom jak wyglądają wakacje zorganizowane przez prawdziwego zawodowca. Film w kinach od 26 czerwca.

 • Ida Nowakowska opublikowała zdjęcie stóp. Nie wyglądają dobrze

  ...swoje umęczone stopy. Wcześniej to samo zrobiła Agnieszka Kaczorowska. "Stopy pokazują mi, jak wiele pracy włożyłam, ile godzin wytańczyłam, ile barier pokonałam, aby być tu, gdzie teraz jestem. Najlepsze jest to, że nie zamierzam dać im zbytnio odpoczywać. Zamierzam pracować nimi dalej i dawać im ostry wycisk. Nie marzę o stopach, które wyglądają idealnie, jak z reklamy. Chcę tylko, aby były zdrowe...

 • Natasza Urbańska: Czekałam na taki program jak "Super STARcie"

  - Najbardziej boję się opery - przyznaje Natasza Urbańska. W programie "Super STARcie" wokalistka musi mierzyć się z różnymi, bardzo często obcymi jej gatunkami muzycznymi, takimi jak folk, hip-hop, rap, czy opera.

 • Monika Zamachowska w końcu szczerze przyznała, jak wyglądają jej relacje z dziećmi Zbyszka

  ...wywiadów i wspominając w nich o nas i naszej mamie" - napisała.  A jak teraz wyglądają kontakty Zamachowskiej z dziećmi męża? Czy coś się zmieniło?  Nie za wiele. Dziennikarka przyznaje, że bardzo(...) jakiś czas to się jeszcze nie zmieni" - twierdziła.  Tego było już za wiele. Zareagować postanowiła jedna z córek Zamachowskiego.  "Chcę tutaj publicznie zaznaczyć, że nieprawdą jest, że ‘dzieci...

 • Dorota Kolak: Aktorstwo konserwuje

  Dorota Kolak opowiada o tym, jaka jest naprawdę, kto się nią inspiruje i jak wygląda życie z drugim aktorem.

Wideo na temat: jak teraz wyglądają
 • Czym teraz zajmują się uczestnicy "Mam talent"? Opowiedzieli o tym w "śniadaniówce"

  W dotychczasowych sezonach programu "Mam Talent!" było wiele emocji, zjawiskowych występów i barwnych osobowości. Jak obecnie wyglądają kariery uczestników? W "Dzień Dobry TVN" zwycięzca 2. edycji(...) się śpiewem. Co robi teraz? Okazuje się, że profesjonalnie kształci się w kierunku muzycznym! (x-news/Dzień Dobry TVN)

 • Jak się pozbyć cellulitu

  "Jak się pozbyć" cellulitu to pełna niespodzianek komedia o kobiecej przyjaźni wystawionej na ekstremalną próbę. Dwie przyjaciółki - Ewa (Dominika Kluźniak) i Maja (Maja Hirsch) - poznają w ekskluzywnym SPA piękną masażystkę Kornelię (Magdalena Boczarska), która wciąga je w wir szalonych przygód. W trakcie tych przeżyć dziewczyny połączy głęboka przyjaźń, której fundamentem jest prosta prawda życiowa: natrętny facet bywa gorszy od cellulitu i jeszcze trudniej się go pozbyć.

 • Alicja Resich-Modlińska o internautach: "bezlitośni", "bardzo niechętni", "wypływa z nich żółć"

  relacjonowanie o nim wyglądają obecnie. Nie za bardzo podobają się jej wypowiedzi użytkowników sieci. „To wstrząsające, jak to czytam czasami, ale trochę się przyczyniłam do tego. Jednak nie przypuszczałam(...)Alicja Resich-Modlińska (62 l.) rzadko bywa na oficjalnych imprezach i nieczęsto udziela wywiadów, ale teraz zrobiła wyjątek. Wypowiedziała się na temat programu „Wieczór z Alicją”, który niegdyś

 • Jak się pozbyć cellulitu

  "Jak się pozbyć" cellulitu to pełna niespodzianek komedia o kobiecej przyjaźni wystawionej na ekstremalną próbę. Dwie przyjaciółki - Ewa (Dominika Kluźniak) i Maja (Maja Hirsch) - poznają w ekskluzywnym SPA piękną masażystkę Kornelię (Magdalena Boczarska), która wciąga je w wir szalonych przygód. W trakcie tych przeżyć dziewczyny połączy głęboka przyjaźń, której fundamentem jest prosta prawda życiowa: natrętny facet bywa gorszy od cellulitu i jeszcze trudniej się go pozbyć.

Dyskusje na temat: jak teraz wyglądają