• Informacje na temat:

  jak wygląda ciało po wypadku

Artykuły na temat: jak wygląda ciało po wypadku
 • Agnieszka Orzechowska nie może pogodzić się z tym, jak po wypadku wygląda jej ciało...

 • Nagie zdjęcia, nowa twarz... Najgłośniejsze skandale 2014

  Nagie zdjęcia Jennifer Lawrence, nowa twarz Renee Zellweger, wielokrotne oskarżenia o molestowanie seksualne pod adresem Billa Cosby'ego, pupa Kim Kardashian na okładce magazynu "Paper" oraz afera dotycząca premiery filmu "Wywiad ze słońcem narodu" - oto największe skandale 2014 roku w Hollywood.

 • Piotr Adamczyk przeszedł metamorfozę! Teraz aż trudno go poznać

  Na najnowszych zdjęciach aż trudno go poznać. Czyżby Piotr Adamczyk (45 l.) przeszedł metamorfozę? Wygląda na to, że tak, ale to wszystko na potrzeby najnowszego filmu z jego udziałem.

 • Borys Szyc: Wchodzę na plan japońskiego filmu

  Czyżby lubił kąpać się we krwi? Raczej nie, chociaż... nie brak jej ani w "Czasie honoru. Powstaniu", ani w "Lekarzach" - serialach, w których możemy go właśnie oglądać. Borys Szyc opowiada, że sam chciał kiedyś być medykiem. Zdradza przy okazji, że niebawem trafi na plan japońskiego filmu.

 • Co, jak i kto w serialach piszczy...

  ..."Dexter", "Gotowe na wszystko" i "Chirurdzy" to obecnie jedne z najpopularniejszych seriali na świecie. Mają już po sześć, siedem sezonów i wciąż są produkowane. Nic dziwnego - towarzyszą im rzesze fanów, a producenci chcą na tej sytuacji skorzystać jak najwięcej. Każdy widz ma jakiś ulubiony serial, ale niewielu wie, że ten telewizyjny gatunek nie od razu był tak popularny. Początki seriali były...

 • Michał Urbaniak: Instrumentem jest całe ciało

  Jeden z najbardziej cenionych polskich jazzmanów na świecie, Michał Urbaniak, gra w najnowszym filmie Piotra Trzaskalskiego - "Mój rower". - Muszę powiedzieć, że praca aktora przypomina mi trochę występy na estradzie. Z tym, że w wypadku filmu instrumentem jest całe ciało, a nuty zastępują słowa - twierdzi muzyk.

 • Ewa Błaszczyk szczerze o stanie Oli Janczarskiej: "Wiadomo, że są duże uszkodzenia"

  .... Uwielbiała rysować, robiła to nawet na ścianach domu.  Jak dziś wygląda jej dzień?  - Od rana do nocy, bez przerwy na święta, pracuje ze sztabem specjalistów. Człowiek, który latami leży, podlega destrukcji(...) o wykorzystanie neutralnych komórek macierzystych, uzyskiwanych z poronień naturalnych, które mogą być pomocne w leczeniu osób takich jak Ola.  Jaki dziś jest stan zdrowia pani córki?  - Stabilny...

 • "Wielki Gatsby" i rozrywka w formacie 3D

  "Wielki Gatsby" był najbardziej oczekiwanym filmem roku w Ameryce. Nie tylko przez publiczność, ale też przez handel, który przyszykował towary związane z fabułą - od brylantowych naszyjników Tiffany, po ubrania "w stylu Gatsby", czyli epoki jazzu lat 20. XX wieku... O filmie, zaraz po światowej premierze, specjalnie dla INTERIA.PL pisze Krzysztof Kłopotowski.

 • Beata Tadla: „Ostrzegali, że będzie ciężko”

  ...z tańcem nie skończy się. Chociaż zawsze byłam aktywna fizycznie - pływam, chodzę z kijkami, ćwiczę jogę - to nie wiedziałam, jak taniec kształtuje ciało. Trzeba pracować wszystkimi mięśniami. Tego nie(...) przemawia?   Tańce latynoskie są mi bliższe niż standardowe, jakoś bardziej pasują do mojego charakteru. Na dodatek w sukienkach do standardu wyglądam jak wielka beza... Bo ja malutka jestem, więc falbany...

 • Inauguracja festiwalu "Symfonia grozy"

  W środę, 12 grudnia, w Krakowie rozpoczyna się VI Festiwal Filmu Niemego. Tegoroczna edycja imprezy w całości poświęcona jest filmom grozy i nosi nazwę "Symfonia grozy". Ideą festiwalu jest prezentowanie arcydzieł kina niemego we współczesnej aranżacji muzycznej. W czasie festiwalu przewidzianych jest siedem koncertów towarzyszących projekcjom. Wystąpią m.in. VooVoo, Fisz, Kaliber 44, Ścianka.