• Informacje na temat:

  jak wygląda dom cichopek

Artykuły na temat: jak wygląda dom cichopek
 • Katarzyna Cichopek w końcu się do tego przyznała! To nie są tanie rzeczy!

  Katarzyna Cichopek (35 l.) zdradziła, w czym tkwi sekret jej urody i nienagannej od kilku lat sylwetki...

 • Jolanta Fraszyńska: Niania i psycholog

  Powracająca na szklany ekran aktorka bawi nas rolą Zuzy w "M jak miłość". Jolanta Fraszyńska jako nowa opiekunka dzieci Zduńskich będzie musiała poradzić sobie z zalotami Filarskiego, któremu wpadła w oko od pierwszego wejrzenia.

 • Kasia Cichopek i Marcin Hakiel: Powodzi się!

  W rodzinie Kasi Cichopek (32 l.) biedy raczej nie widać, choć jeszcze niedawno pojawiały się informacje, że kryzys nawet ich nie oszczędził...

 • Gwiazda "Majki" w "M jak miłość"!

  Przyjazd Janki (Joanna Osyda) do Grabiny zburzy spokój Barbary (Teresa Lipowska) i Lucjana (Witold Pyrkosz). Czy krewna doprowadzi Mostowiaków do ruiny finansowej i odbierze im ukochany dom? Oto, co wydarzy się w kolejnych odcinkach "M jak miłość".

 • Znowu jestem częścią "M jak miłość" - rozmowa z Weroniką Rosati

  Jej powrót do obsady "M jak miłość" po trzynastu latach to wielka niespodzianka dla fanów serialu. Ania, którą gra, wciąż potrafi zaskakiwać i nieustannie szuka miłości. Okaże się, że coś knuje i że łączy ją tajemnicza przeszłość z Andrzejem, która będzie zagrożeniem dla Magdy.

 • Cichopek i Hakiel dogadali się z bankiem

  Kilka lat temu aktorka i tancerz zaciągnęli kredyt na dom w wysokości 4 mln zł. Niestety, po zmianie kursu franka rata sięgnęła 18 tys. zł miesięcznie! "Ta kwota pożera ogromną część ich dochodów, a nie zarabiają już tak dobrze, jak kiedyś" - zdradza "Rewii" znajomy pary. "Kasia ma mniej zleceń, a szkoły Marcina nie przeżywają już takiego oblężenia, jak kiedyś". Jednak przedsiębiorcze...

 • "M jak miłość": Werner nowym sąsiadem Zduńskich!

  Kinga (Katarzyna Cichopek) i Piotr (Marcin Mroczek) zyskali nowego sąsiada. Nieruchomość na Deszczowej, tuż za ich płotem kupił okazyjnie... szef Piotrka - mecenas Adam Werner (Jacek Kopczyński).

 • "M jak miłość": Ala zajdzie w ciążę z kochankiem!

  Wygląda na to, że życie Pawła (Rafał Mroczek) zostanie wywrócone do góry nogami. Będzie spędzał więcej czasu z Teresą (Joanna Sydor), aniżeli z własną żoną, a Ala (Olga Frycz) zajdzie w ciążę z innym mężczyzną!

 • "M jak miłość": Wielkie święto Mostowiaków

  Teresa Lipowska, Witold Pyrkosz, Kacper Kuszewski, to tylko kilku z wielu aktorów, którzy od lat regularnie pojawiają się na ekranach telewizorów w serialu "M jak miłość". We wrześniu rodzina Mostowiaków pojawi się w TVP 2 po raz tysięczny. Twórcy świętują.

 • Joanna Osyda w Grabinie! Czy Janka doprowadzi Mostowiaków do bankructwa?

  Przyjazd Janki (Joanna Osyda) do Grabiny zburzy spokój Barbary (Teresa Lipowska) i Lucjana (Witold Pyrkosz). Czy krewna doprowadzi Mostowiaków do ruiny finansowej i odbierze im ukochany dom?