• Informacje na temat:

  jak wygląda prawdziwy dolar

Artykuły na temat: jak wygląda prawdziwy dolar
 • Macaulay Culkin z filmu "Kevin sam w domu" tak teraz wygląda! Zmiana jest ogromna

  Macaulay Culkin (36 l.) zasłynął rolą w filmie „Kevin sam w domu”. Później osiągnął jeszcze kilka aktorskich sukcesów, po czym… całkiem zniknął z ekranu. Wrócił po długiej przerwie, ale to już nie było to, co kiedyś – nie było o nim głośno za sprawą aktorskich kreacji, a przez jego najnowsze zdjęcia, które obiegły media. Wyglądał na nich niezdrowo. Teraz pojawiły się nowe fotografie Culkina. Jak...

 • Kim Kardashian: Kolejna kontrowersyjna okładka

  Nowy rok Kim Kardashian zaczyna od kolejnego skandalu. Celebrytka ubrana w kolekcję Prady na okładce magazynu "LOVE" wygląda jak czarnoskóra kobieta.

 • Kim Kardashian: Fanka wydała 30 tys. dolarów, by się do niej upodobnić!

  Fanka Kim Kardashian (33 l.), niejaka Claire Louise Leeson, robi wszystko, by wyglądać jak celebrytka!

 • Taylor Swift: Bo serce nie sługa...

  Tylko na stronach Interii możecie przeczytać fragmenty książki "Taylor Swift" - taka jak ty!" Chasa Newkey-Burdena, która w środę, 4 lutego, trafiła do polskich księgarń.

 • "M jak miłość": Kuszewski i Wieczorek o sławie

  Versace, to jeszcze to jakoś fajnie wygląda. A u nas trzeba strasznie kombinować... Nie wiem, jak to robią aktorki, że chodzą na kilka imprez w ciągu miesiąca i za każdym razem mają inne kreacje i buty(...) Seriali". - Natomiast bywanie po to, żeby się pokazać i stanąć na ściance do zdjęcia w ogóle mnie nie interesuje. Podobnie jak bywanie na pierwszych stronach gazet czy publiczne zwierzanie się ze...

 • Płyty, które rodziły się w wielkich bólach

  Często bywa tak, że wielkie albumy powstawały w bólach. Artyści mierzący się z kryzysem twórczym, katastrofy osobiste, klęski żywiołowe, mocowanie się z techniką dawały (ale nie zawsze!) miejsce w historii muzyki.

 • Zdobyły serca milionerów! Żyją jak w bajce?

  Gwiazdy uwielbiają życie w przepychu i luksusie. Nic więc dziwnego, że większość z nich marzy i szuka kandydatów na partnerów właśnie wśród panów z zasobnym portfelem. Nie jest to jednak taka prosta sprawa. Zobaczcie te szczęściary, którym udało się zdobyć serca milionerów. Ciekawe, czy rzeczywiście mają życie jak z bajki?

 • Jurassic 5: Tańczymy jak sami sobie zagramy (wywiad)

  Na przełomie wieków Jurassic 5 wywołali sporą sensację, swoim esencjonalnie klasycznym i korzennym hip hopem zdobywając listy przebojów i otrzymując Złotą Płytę za debiutancki album. Teraz po siedmiu latach przerwy kalifornijska szóstka ponownie zjednoczyła siły, dzięki czemu mieliśmy możliwość obejrzeć ich żywiołowe i klimatyczne show na Orange Warsaw Festival 2014. Tuż przed koncertem udało nam się też spotkać z reprezentantem ekipy, DJ-em Nu-Markiem i odbyć z nim ciekawą rozmowę.

 • Co, jak i kto w serialach piszczy...

  ..."Dexter", "Gotowe na wszystko" i "Chirurdzy" to obecnie jedne z najpopularniejszych seriali na świecie. Mają już po sześć, siedem sezonów i wciąż są produkowane. Nic dziwnego - towarzyszą im rzesze fanów, a producenci chcą na tej sytuacji skorzystać jak najwięcej. Każdy widz ma jakiś ulubiony serial, ale niewielu wie, że ten telewizyjny gatunek nie od razu był tak popularny. Początki seriali były...

 • Cztery przypadki z życia lidera Ministry

  Podobnie jak Keith Richards i Lemmy Kilmister, Al Jourgensen, wielokrotnie nominowany do nagrody Grammy lider amerykańskiej grupy Ministry, zaprzecza prawom natury i założeniom medycyny.