• Informacje na temat:

  jak wykorzystać sweter

Artykuły na temat: jak wykorzystać sweter
 • Antycelebrycki Filip Chajzer

  Dzięki dwóm głośnym reportażom z imprez modowych, Filip Chajzer stał się jednym z najbardziej rozpoznawalnych dziennikarzy telewizyjnych. Młody redaktor przybliża kulisy powstania tych materiałów i opowiada o spotkaniach z modą w życiu codziennym.

 • "Wałęsa" w Bibliotece Kongresu w USA

  "Wałęsa. Człowiek z nadziei" Andrzeja Wajdy 8 października będzie pokazany w amerykańskiej Bibliotece Kongresu w Waszyngtonie - poinformował producent Michał Kwieciński po wtorkowym pokazie filmu w Warszawie. Polska premiera filmu odbędzie się w stolicy w sobotę.

 • Na co iść do kina? Sprawdź!

  Budzisz się, a przed twoimi oczami wciąż trwa koszmar. Jesteś na wyspie, na której grasują mordercze istoty? W niewyjaśnionych okolicznościach giną twoi przyjaciele? Czy może po prostu nie możesz znieść widoku swojego ciała? To wszystko w polskich kinach już od piątku, 16 lipca, kiedy to swoją premierę mają trzy produkcje.

 • "Komeda zszedł do mnie z piedestału"

  "Tribute To Komeda" to tytuł wyjątkowej płyty Marysi Sadowskiej, wydanej w czerwcu 2006 r. Wokalistka zaprezentowała na niej własne interpretacje utworów słynnego jazzowego kompozytora Krzysztofa Komedy-Trzcińskiego (1931-1969), którego talent został doceniony na całym świecie. Komeda był prekursorem europejskiego jazzu, zasłynął również jako autor muzyki filmowej ("Nóż w wodzie" i "Dziecko Rosemary" Romana Polańskiego, "Niewinni czarodzieje" Andrzeja Wajdy, "Do widzenia do jutra" Janusza...