• Informacje na temat:

  jaką osobą jesteś

Artykuły na temat: jaką osobą jesteś
 • Syn do Tadli: Przynudzasz. Nie jesteś najważniejsza!

  ...osobą, która tłumaczy, doradza, jest autorytetem. Powoli się to zmienia... - Czas dojrzewania ma swoje prawa, trzeba zacisnąć zęby, wspierać i czekać, aż minie. Podobno około 20. roku życia jest już(...). - Jesteś mądra i ważna, ale nie najważniejsza - dworuje Jasiek. A ona ripostuje: "Ty też nie jesteś pępkiem świata".

 • Nickelback: Internet nie przebacza

  Chad Kroeger kończy 15 listopada 40 lat. Wspaniały wiek dla muzyka. No chyba, że jesteś liderem najbardziej znienawidzonego zespołu w internecie.

 • Anka Popek zatroskana o Figurską! "Co się stało, że jesteś odsądzana od czci i wiary?"

  TVP przeprowadziła wywiad z Figurską, w którym wspólnie ubolewają, że uznano ją za homofobkę, a jej przeciez bliżej jest do bycia Matką Polką!  "Co się takiego stało, że jesteś na ustach wszystkich...

 • Jak działa fabryka idoli

  Czerwonowłosa, 20-letnia Saszan ma na Facebooku więcej fanów niż Edyta Górniak czy Justyna Steczkowska. Na widok 18-letniego Dawida Kwiatkowskiego dziewczyny piszczą i płaczą. Nie ma wątpliwości, że również nad Wisłą wiedzą już, jak się produkuje idoli.

 • Dominika Kulczyk we wzruszających słowach pożegnała swojego ojca. "Tatko, gdzie jesteś?"

  Śmierć Jana Kulczyka (†65 l.) wywołała spore poruszenie wśród opinii publicznej. Zainteresowanie jego osobą było tak wielkie, że uroczystości pogrzebowe transmitowała telewizja. Podczas ceremonii przemawiała m.in. Dominika Kulczyk (38 l.).

 • Renata Przemyk: Być jak Lara Croft (wywiad)

  W rozmowie z Interią Renata Przemyk opowiada, jak "okłamuje" swoich najbliższych, dlaczego nie została telewizyjną jurorką i co łączy ją z Larą Croft, bohaterką słynnej gry komputerowej.

 • "M jak miłość": Trochę przyjaźń, trochę miłość

  ...wewnętrzny. Mama miała ze mną różne przeprawy, była wtedy najbardziej waleczną osobą, jaką spotkałam w życiu. Gdy nie chodziłam na lekcje, od razu się o tym dowiadywała i przeprowadzała szturm na szkołę(...) relacja (śmiech). Jesteś zadowolona z tej roli? - Praca na planie "M jak miłość" to moje pierwsze duże doświadczenie przed kamerą. Na początku nie wiedziałam, co się dookoła mnie dzieje, byłam...

 • Karolina Nolbrzak: Nowa w "Komisarzu Aleksie"

  Karolina Nolbrzak jako tajemnicza i bezczelna starsza aspirant Nina właśnie dołącza do obsady "Komisarza Aleksa". Jak przyjmą ją pozostali policjanci?

 • Jak mieszka Katarzyna Bujakiewicz?

  Jesteś zabieganą osobą? Katarzyna Bujakiewicz: - Jestem, ale nie tak, jak miało to miejsce kilka lat temu, co teraz bardzo sobie cenię. Wprawdzie zaangażowałam się w kilka ciekawych projektów(...) w tym projekcie jest inspirujący, a przy okazji zaspokajam swoją ciekawość, i - co ważne - mogę sobie pogadać. Jestem bardzo towarzyską osobą, wręcz lgnę do ludzi, a tutaj mam niepowtarzalną okazję...

 • Tomasz Barański: Jesteśmy "chorą parą"

  - Taniec jest jak życie. Czasem krok się uda, a czasem się potkniemy - mówi tancerz, który partneruje Tatianie Okupnik. W najbliższym odcinku pojawi się z inną, wybraną przez widzów, gwiazdą.

Zdjęcia na temat: jaką osobą jesteś
Dyskusje na temat: jaką osobą jesteś
 • Re: "Skazane": Monika Krzywkowska wygrała walkę z rakiem!

  Monika jest osobą dosyć znaną. Osobiście nie kojarzę i nie znam. Po prostu dziedzina życia zwana "rozrywka" dla mnie istnieje jako margines. Osoby popularne czyli aktorzy, politycy, dziennikarze, samorządowcy i wszyscy ci, którzy występują publicznie dla zaspokojenia własnych ambicji czy pracy zarobkowej muszą się liczyć, że "kasa" jaką dostają za swoje "występy" ma drugą stronę medalu. Jaką? Bardzo