• Informacje na temat:

  jaka zima 2010

Artykuły na temat: jaka zima 2010
 • "Cisza nad rozlewiskiem" pojawi się na antenie TVP1... zimą

  ...serialu - "Dom nad rozlewiskiem" (2009), "Miłość nad rozlewiskiem" (2010), "Życie nad rozlewiskiem" (2011), "Nad rozlewiskiem" (2012). Ostatnia z dotychczas nakręconych - "Cisza nad rozlewiskiem...

 • Metalowe święta, czyli śmiesznie i strasznie

  Wydawać by się mogło, że święta Bożego Narodzenia pasują do muzyki metalowej, jak noc Walpurgii do rozśpiewanej młodzieży z przyparafialnej oazy. Ciężki riffy w służbie Świętego Mikołaja? Szczytny cel uświęca środki.

 • Kamil Stoch z żoną w końcu zdecydują się na dziecko?! Rodzina bardzo na to liczy!

  Zima to dla Kamila Stocha (31 l.) najgorętszy okres roku. Czy po sezonie znajdzie z żoną, Ewą Bilan-Stoch (33 l.) wreszcie czas, by pomyśleć o potomku?

 • Kinowe pasje Józefa Piłsudskiego

  Gdyby Piłsudski był Amerykaninem, Hollywood by mu nie odpuściło. W Polsce także grali go sami najlepsi. Czy jednak wiecie, że i on był zapalonym kinomanem?

 • Gwiazdy na pokazie Przybylskiego

  Choć lato dopiero co daje o sobie znać, projektanci już myślą, w co nas ubrać jesienią i zimą. Swoją propozycję na nadchodzący sezon jesień/zima 2010 pokazał Mariusz Przybylski . Na pokazie, jak zwykle, nie zabrakło gwiazd.

 • Recenzja Zaz "Paris": Sowizdrzalska Francuzeczka

  Piosenka francuska z niezrozumiałych dla mnie przyczyn zawsze cieszyła się nad Wisłą popularnością. Nie inaczej jest w przypadku Zaz.

 • Wielka miłość Agaty Młynarskiej i Jarosława Kreta! Dlaczego im nie wyszło?!

  ...zima 2007 roku. Podróżnik właśnie wracał ze Szczyrku wraz ze swoimi kolegami i zatrzymał się na stacji benzynowej w środku nocy. W tym samym momencie zjawił się też czerwony samochód, a z niego(...) z Agatą Młynarską związał się z reżyserką telewizyjną Małgorzatą Kosturkiewicz (46 l.). 12 marca 2010 roku urodził mu się synek Franciszek, ale dwa dni przed porodem podróżnik zniknął i pojawił się dopiero...

 • Powstanie film i serial o okręcie ORP "Orzeł"

  W 2017 roku powstanie film fabularny i 13-odcinkowy serial o okręcie podwodnym ORP "Orzeł", który zaginął w nieznanych okolicznościach podczas II wojny światowej. Reżyserem obu produkcji będzie Jan Kidawa-Błoński ("Różyczka", "Skazany na bluesa"). Początek zdjęć zaplanowano na lato 2015 roku

 • Zagraniczne hity na jesień

  Poznaj najważniejsze premiery w polskiej telewizji oraz zobacz, co nas czeka w sezonie 2010/2011 na małym ekranie.

 • "Joanna": O sprawach najistotniejszych

  Opowieść o najprostszych sprawach w życiu, które stanowią jego istotę - mówi o "Joannie", nominowanej do Oscara w kategorii krótkometrażowy dokument, reżyserka Aneta Kopacz. Bohaterowie filmu to umierająca na raka młoda kobieta oraz jej mąż i syn.