• Informacje na temat:

  jake gyllenhaal zdjęcia

Artykuły na temat: jake gyllenhaal zdjęcia
 • Jake Gyllenhaal romansuje z Ruth Wilson!

  Jake Gyllenhaal (34 l.) I Ruth Wilson (33 l.) zostali przyłapani na czułościach.

 • Cannes 2015: Del Toro musi kupić garnitur, Gyllenhaal przywieźć mamie plakat

  68. edycja festiwalu filmowego w Cannes - najważniejszej imprezy kina autorskiego na świecie - rozpoczęła się, jak przed rokiem, dwoma, trzema, od wielkich nadziei i jeszcze większych oczekiwań. Początek jest dobry. Nadzieja nie umarła, a oczekiwania zostały przynajmniej częściowo zaspokojone. Wprost z Cannes dla Interii pisze Artur Zaborski.

 • "Kroniki Times Square": Premiera nowego sezonu

  ..."Kroniki Times Square" wróci z nowym sezonem 10 września do HBO. W obsadzie ponownie James Franco i Maggie Gyllenhaal.

 • "Wolny strzelec" : Myśliwy w mieście

  Louis Bloom (Jake Gyllenhaal) to drobny złodziejaszek. Kradnie, bo musi z czegoś żyć. Bardzo chciałby mieć pracę, ale nikt nie chce go zatrudnić. Złodziej oznacza kłopoty. Louis metodycznie poszukuje rozwiązania swoich problemów finansowych. Nie należy do osób, które się poddają, ot tak, w związku tym uparcie walczy o miejsce dla siebie.

 • Wydał fortunę na randkę z Taylor Swift

  Hollywoodzki aktor Jake Gyllenhaal wydał 100 tys. funtów, by sprowadzić na weekend do Londynu swoją nową partnerkę, gwiazdę country Taylor Swift .

 • "Ida" przed oscarową galą

  Agata Trzebuchowska dostała rolę po tym, jak zwrócono na nią uwagę w kawiarni; Łukasz Żal przejął funkcję autora zdjęć, gdy zachorował Ryszard Lenczewski. O kulisach realizacji "Idy" i planach związanych z oscarową galą opowiada producent filmu - Piotr Dzięcioł.

 • Hathaway: Byłam wrakiem człowieka

  .... Jestem bardzo otwarta, można powiedzieć, że zbyt ufna wobec ludzi" - przyznaje Hathaway. Praca nad filmem "Love and Other Drugs" z Jakiem Gyllenhaalem pomogła jej uporać się z widmem przeszłości. Jako...

 • Agata Kulesza do Oscara za rolę w "Idzie"?

  Barbra Streisand i Debra Winger są fankami "Idy", a Maggie Gyllenhaal i Alfonso Cuaron będą gospodarzami pokazów filmu Pawła Pawlikowskiego - poinformowali producenci "Idy". Agata Kulesza zostanie zgłoszona jako kandydatka do Oscara dla aktorki drugoplanowej - podali.

 • Testament sprawy Zodiaka

  Zaczynał w "Złocie dla naiwnych". Pamiętamy go jednak z ostatnich świetnych występów w filmach: "Jarhead: Żołnierz piechoty morskiej" czy "Tajemnica Brokeback Mountain". Jake Gyllenhaal tym razem opowiada o swoim udziale w thrillerze "Zodiak".

 • Taylor Swift: Bo serce nie sługa...

  Tylko na stronach Interii możecie przeczytać fragmenty książki "Taylor Swift" - taka jak ty!" Chasa Newkey-Burdena, która w środę, 4 lutego, trafiła do polskich księgarń.