• Informacje na temat:

  jake humphrey

Artykuły na temat: jake humphrey
 • Spóźnili się na pogrzeb Michaela Jacksona

  ...miejsce na murawie przed Wielkim Mauzoleum Forest Lawn, gdzie spoczywają takie sławy filmu i estrady jak Humphrey Bogart, Jean Harlow, Nat King Cole, Clark Gable, czy Walt Disney. Mauzoleum jest zamknięte...

 • "Śmierć to tylko dalszy ciąg życia". Pamiętajmy o tych, którzy odeszli

  Polskie kino straciło w tym roku wiele wybitnych osobowości. Zmarły m.in. aktorki Małgorzata Braunek, Nina Andrycz i Anna Przybylska oraz znakomity twórca muzyki filmowej Wojciech Kilar. Filmowy świat pożegnał również Robina Williamsa, Philipa Seymoura Hoffmana i Boba Hoskinsa. Dzisiaj wspominamy artystów, którzy odeszli w minionych miesiącach.

 • Ciąża w finale sezonu

  ...zrobić, jako że obie są ze sobą w zażyłej relacji. Jenny Humphrey/ "Plotkara" Noo.. ostatnio po tej szesnastoletniej królowej szkoły, można wszystkiego się spodziewać. Nawet "OMFG", w tym...

 • Humphrey Bogart w roli głównej

  Dwa atrakcyjne cykle filmowe - pokazy filmów z udziałem Humphreya Bogarta i Poli Negri - zaplanowało na grudzień warszawskie kino Iluzjon, należące do Filmoteki Narodowej.

 • TV.com rozdaje nagrody

  ...mamę" (Gabrielle Solis, Nancy Botwin) czy "najbardziej problematyczną nastolatkę" (tu laur z pewnością przypadnie Jenny Humphrey z "Plotkary"). Oto najważniejsze kategorie: Najlepszy występ...

 • Wielka rola Humphreya Bogarta

  Pił, palił, rozrabiał... Humphrey Bogart nie uczył się aktorstwa, ale stał się ikoną kina. O spojrzeniu, którym obdarzał Ingrid Bergman w "Casablance", marzy wiele kobiet. W ten weekend będziemy mogli sobie przypomnieć jego wielki kinowy przebój z 1941 roku, film "Sokół maltański".

 • Papierosy Humphrey'a Bogarta na aukcji

  Papierosy, które w głośnym filmie Michaela Curtiza "Casablanka" palił Humphrey Bogart, zostaną wystawione na aukcji organizowanej przez kanał Auction World, należący do angielskiej stacji telewizyjnej Sky Digital. Wstępnie wpływy ze sprzedaży 15 niewypalonych paczek papierosów szacowane są na ponad 1 tysiąc funtów za każdą z nich.

 • "Casablanca" w teatrze

  Annette Bening ( "American Beauty" , "Being Julia"), Harrison Ford ( "Indiana Jones" , " "K-19" ) i Jack Nicholson ( "Lepiej późno niż później" , "Schmidt" ) są kandydatami do głównych ról w scenicznej wersji kultowego hollywoodzkiego melodramatu "Casablanca" . Przed laty w filmie wystąpili Ingrid Bergman i Humphrey Bogart.

 • Najsłynniejsze filmowe pary

  To oni sprawiają, że na ekranie iskrzy. Wspominając "Między słowami" mamy przed oczami Scarlett Johansson i Billa Murray'a. Czy ktoś pamiętałby o "Pożegnaniu z Afryką", gdyby nie przejmujące kreacje Meryl Streep i Roberta Redforda? Jako że lato sprzyja zakochanym, może warto przypomnieć sobie, jak kochają się filmowi bohaterowie.

 • Polka została Kobietą Roku

  Prestiżową nagrodą Woman of the Year (Kobieta Roku) wyróżniona została przez Radę Filmową Południowej Kalifornii polska dziennikarka Yola Czaderska-Hayek, korespondentka z Hollywood mieszkająca od lat w USA.

Zdjęcia na temat: jake humphrey
Wideo na temat: jake humphrey
 • Jako w piekle, tak i na Ziemi

  Dwójka archeologów poszukuje zaginionego skarbu w katakumbach pod Paryżem.

 • Kod nieśmiertelności

  Kapitan Colter Stevens, żołnierz z wzorowym przebiegiem służby, budzi się pewnego dnia w ciele nieznanego sobie człowieka, jadąc chicagowską kolejką podmiejską. Po jakimś czasie odkrywa, iż jest to część misji mającej na celu odkrycie tożsamości terrorysty, który... już dokonał zamachu. Okazuje się, że Stevens jest częścią rządowego eksperymentu nazwanego "Source Code", czyli programu, który umożliwia przeniesienie się w czasie i przejęcie czyjejś osobowości na osiem ostatnich minut życia...

 • Książę Persji: Piaski czasu

  IX wiek, średniowieczna Persja. Główny bohater, młody książę (Jake Gyllenhaal) zawiera porozumienie z tajemniczą księżniczką i razem wyruszają na wyprawę przeciwko złym siłom. Muszą powstrzymać tajemne moce i ocalić magiczny sztylet, uwalniający Piaski Czasu. Jest to podarunek od bogów, który może odwrócić czas i zapewnić swojemu właścicielowi władzę nad światem.