• Informacje na temat:

  jake short

Artykuły na temat: jake short
 • Johnny Depp: Będzie w każdym domu

  Wkrótce trafi pod strzechy i zdobędzie – o ile to możliwe – jeszcze więcej fanów! Bo wystąpi w serialu „Life’s Too Short”. Zagra tam… samego siebie.

 • Kolekcja Stanleya Kubricka na DVD

  Stanley Kubrick to jeden z najwybitniejszych twórców w historii kina. Siedem najgłośniejszych filmów tego reżysera - w nowym kolekcjonerskim wydaniu - debiutuje w piątek, 13 marca, na płytach DVD.

 • ​"I Am the Night": Kto zabił Czarną Dalię?

  ...zamordowanej, ale dziennikarze woleli nazywać Elizabeth Short Czarną Dalią z uwagi na kolor sukienek, w których widywana była za życia. W ciągu roku w kręgu podejrzanych znalazło się blisko 200 osób.  Wśród(...) Singletary’ego, postać będącą połączeniem różnych reporterów, którzy przez lata badali morderstwo Short i mieli swoje podejrzenia co do sprawcy. Tajemnica zza grobu Czy dziadek Fauny, George...

 • "Wada ukryta": Detektyw na haju

  19 czerwca na płytach Blu-ray i DVD pojawi się"Wada ukryta". Najnowszy film Paula Thomasa Andersona zrealizowany na podstawie powieści Thomasa Pynchona podbił serca amerykańskich krytyków oraz zdobył dwie nominacje do Nagrody Akademii i nominację do Złotego Globu.

 • Najlepsze zwiastuny seriali z Comic Con 2019. Nie możecie ich przegapić

  ...również, że zrealizowane zostaną kolejne odcinki projektu "Star Trek: Short Treks". Tym razem bohaterami krótkich odcinków zostaną Pike (Anson Mount), Spock (Ethan Peck) i Numer Jeden (Rebecca Romijn...

 • Gwiazda "Jericho" w kinie

  Skeet Ulrich, gwiazda serial u "Jericho" (Jake Green), wraca do produkcji filmowej. Znany choćby z gry w "Krzyku" aktor, podpisał kontrakt na udział w dramacie "Armored", który jeszcze w tym roku ma trafić do kin.

 • Sceniczna wersja "Gdzie jest Nemo"

  Wygląda na to, że kolejna, po "Shreku" , animacja doczeka się swojej scenicznej wersji. "Finding Nemo: The Musical" określany jest przed producentów jako "Broadway-caliber short form", a jego premiera zaplanowana jest na styczeń 2007 roku.

 • Sukcesy polskiego dokumentu

  Rozpoczął się festiwal filmów krótkometrażowych Norwegian Short Film Festival w Grimstad. W specjalnej sekcji pokazany zostanie na nim dokument Dariusza Jabłońskiego "Gry wojenne".

 • AC/DC: Gitarzysta kurduplem wszech czasów

  Angus Young, gitarzysta grupy AC/DC, zwyciężył w plebiscycie magazynu "Maxim" na "największego kurdupla wszech czasów" ("greatest short dudes of all time"). "Chcemy pomóc kobietom w walce z ich genetycznie uwarunkowaną płytkością przy wyborze partnera" - czytamy w redakcyjnym komentarzu.

 • Damona Albarna muzyka do filmu

  Damon Albarn, frontman i wokalista angielskiej grupy Blur, zilustrował muzyką, krótki klip "OnSet - the Short Film", przedstawiający kulisy montowania produkcji filmowych. Trwający nieco ponad minutę obraz został zmontowany z fragmentów nakręconych na planie ponad 30 brytyjskich filmów.