• Informacje na temat:

  jake weber aktor

Artykuły na temat: jake weber aktor
 • Młodzi adepci sztuki aktorskiej w "Piosenniku"

  Studenci IV roku Wydziału Aktorskiego Akademii Teatralnej w Warszawie zaprezentowali swoje aktorskie talenty i predyspozycje na scenie Teatru Ateneum, w przedstawieniu dyplomowym "Piosennik". Opiekunem artystycznym spektaklu był Andrzej Poniedzielski - aktor Teatru Ateneum, poeta i twórca kabaretowy.

 • Zombie ruszyły do natarcia

  Wytwórnia Universal poinformowała oficjalnie o rozpoczęciu zasadniczej części zdjęć nowej wersji klasycznego horroru "Świt żywych trupów" z 1978 roku. Na planie w Toronto stawili się, zgodnie z zapowiedziami, Ving Rhames ("Pulp Fiction", "Champion" ) i Sarah Polley ( "Królowie życia" ). Do obsady dołączyli nowi aktorzy.

 • "Pensjonat nad rozlewiskiem": Piotr Grabowski nie ogląda polskich seriali

  Piotr Grabowski, czyli Konrad Jantar z mazurskiej sagi "Nad rozlewiskiem" (emisję 6. serii - "Pensjonatu nad rozlewiskiem" - TVP1 rozpocznie 3 grudnia), nie przepada za polskimi serialami, bo - jak mówi - grają w nich ciągle ci sami aktorzy. - To jest nieciekawe i nudne - twierdzi.

 • Kolejny film według Kieślowskiego

  Polsko-niemiecki film "Nadzieja", zrealizowany na podstawie scenariusza Krzysztofa Piesiewicza, wyreżyserowany przez debiutanta Stanisława Muchę, trafił w piątek, 29 marca, na ekrany polskich kin.

 • Gwiazdy po latach: "Skrzydła"

  Timothy Daly, czyli Joe Hackett Od dziecka wróżono mu karierę aktorską. Już jako kilkulatek występował w sztukach teatralnych, a w wieku dziesięciu lat zadebiutował na małym ekranie. Młody Tim marzył o karierze sportowca, zastanawiał się także nad zawodami prawnika i lekarza. Jednak ostatecznie postawił na aktorstwo. W 1979 roku otrzymał tytuł licencjata na wydziale teatru i literatury...

 • Najbardziej brak... Audrey Tautou

  Chcemy tego, czy nie - Tom Hanks powraca do kin jako profesor Robert Langdon, a jego "Anioły i demony" kradną recenzenckie szpalty w ogólnopolskich dziennikach. Czy ekranizacja kolejnej powieści Dana Browna jest jednak premierą tygodnia?

 • Gwiazdy po latach: "MacGyver"

  Sześćdziesięciotrzyletni Anderson w dalszym ciągu zajmuje się aktorstwem, ale na razie żadna z jego dotychczasowych ról nie pozwoliła mu pozbyć się łatki genialnego wynalazcy. Karierę aktorską Anderson rozpoczął od występu w serialu "General Hospital", gdzie od 1967, przez pięć lat grał dr. Jeffa Webera. Później zaangażował się w kilka pomniejszych projektów telewizyjnych, aż w 1985 pojawił się na...

 • Nowa rola gwiazdy "Lostów"

  Henry Ian Cusick, gwiazdor zakończonego niedawno serialu "Lost: Zagubieni" , znalazł sobie już nowe aktorskie wyzwanie. Po wakacjach zobaczymy go w produkcji stacji NBC "Prawo i porządek" .

 • Desmond będzie bronił prawa i porządku

  Henry Ian Cusick, gwiazdor niedawno zakończonego serialu "Zagubieni", znalazł sobie już nowe aktorskie wyzwanie. Po wakacjach zobaczymy go produkcji stacji NBC pt. "Prawo i bezprawie".

 • Teri Hatcher zlekceważona

  Gwiazda znana z serial u "Gotowe na wszystko", Teri Hatcher nie ma szans na nominację do tegorocznej nagrody Emmy, mimo że trzy jej koleżanki będę walczyć o tytuł najlepszej aktorki w serialu komediowym.