• Informacje na temat:

  jakie kolory tej wiosny

Artykuły na temat: jakie kolory tej wiosny
 • Wieczór z gwiazdami wiosennych seriali Polsatu

  Gwiazdy wszystkich seriali, jakie wiosną emitowane będą na antenie Telewizji Polsat, spotkały się w czwartkowy wieczór na hucznej imprezie w jednym z warszawskich klubów. Podczas Wieczoru z Gwiazdami zaprezentowana została oficjalnie nowa ramówka stacji.

 • Co wiosną w Jedynce?

  Nowe polskie seriale i kontynuacje już znanych przebojów, bogata oferta filmów fabularnych i nowa seria filmów dokumentalnych, premiery Teatru Telewizji, propozycje dla miłośników kulinariów, odmienione "Wiadomości" i wiele relacji "na żywo" z najważniejszych wydarzeń, w tym m.in. z uroczystości beatyfikacyjnych Jana Pawła II - to wszystko znajdzie się tej wiosny w programie TVP1.

 • Piękne z małego ekranu

  Wampy, dziewczyny z sąsiedztwa czy romantyczne kobietki? Jakie wzorce urody królują na szklanym ekranie? Czy główny bohater książki pod tytułem "Konające zwierzę" - David Kepesh - miał rację, mówiąc o swojej kochance: "Była tak cholernie atrakcyjna, że cokolwiek mówiła, nie miało to znaczenia?".

 • "Więcej kolorów"

  Jak zapewne większość z was wie, Stratovarius to formacja powstała w 1984 roku na ziemiach Fińskich. Grupa dostała skrzydeł, kiedy do składu w 1985 roku dołączył gitarzysta Timo Tolkki. Timo od tamtego czasu był głównym kompozytorem i liderem Stratovarius. Kiedy na przestrzeni lat skład grupy ulegał zmianom, chyba żaden z fanów nie wyobrażał sobie aby zabrakło w nim charyzmatycznego gitarzysty.

 • Małgorzata Zajączkowska wspomina pracę u Woody'ego Allena: Płaci minimum...

  ...domu, gdzie poznawałam ludzi z pierwszych stron gazet. Zobaczyłam, jakie mają podejście do życia, czym się interesują. I zaczęłam chłonąć ten świat jak gąbka. To najlepsza szkoła, jaką mogłam ukończyć(...) siebie: ja, John Cusack, Dianne Wiest, Rob Reiner, a ja myślałam: "Wszyscy za tyle samo dziś pracujemy". To bardzo przyjemne uczucie. Jakieś doświadczenia z planów filmowych za oceanem chciałaby pani...

 • Laureat Złotego Lwa na Wiośnie Filmów

  Gianfranco Rosi, reżyser filmu "Sacro GRA", zdobywca Złotego Lwa na 70. festiwalu filmowym w Wenecji będzie gościem specjalnym 20. Festiwalu Filmowego Wiosna Filmów i odbywającej się w ramach festiwalu imprezy scenariuszowej: Strefa Scenarzysty. Wiosna Filmów odbędzie się w warszawskim kinie Praha od 6 do 13 kwietnia. "Sacro GRA" otworzy tegoroczną edycję festiwalu.

 • Beata Tyszkiewicz: Skandal na maturze otworzył jej drzwi do kariery!

  Maj 1956 roku był piękny. Kwitły kasztany, a każdy dzień przynosił coraz powabniejsze kolory wiosny.  Beata Tyszkiewicz leniwie przeciągała się w łóżku, ale jej koleżanki z internatu należącego do(...) nie jest tak źle i choć dzieci są rozbrykane, to wyjdą na pewno na ludzi. Zakonnice z Szymanowa już tak optymistyczne nie były. Po paru miesiącach psikusów, jakie Beata im notorycznie robiła, miały jej...

 • Zdobywca Złotego Lwa gościem Wiosny Filmów

  Gianfranco Rosi, reżyser filmu "Rzymska aureola" - zdobywcy Złotego Lwa na 70. Festiwalu Filmowym w Wenecji, będzie gościem specjalnym tegorocznej Wiosny Filmów i odbywającej się w ramach festiwalu imprezy: Strefa Scenarzysty.

 • Wielkanocne zwyczaje gwiazd

  ...piec po prostu nie potrafię! - powiedziała Dominika Ostałowska w jednym z wywiadów, przyznając, że ciasta to jedyne kupne potrawy, jakie znaleźć można na świątecznym stole w jej domu. Serialowa Marta(...). - Przed świętami wyganiam żonę znad garnków, bo po prostu gotuję lepiej niż ona - śmieje się Andrzej Grabowski. Upieczenie pysznej, kruchej i soczystej szynki to nie lada wyczyn. Mięso trzeba...

 • "Następna płyta będzie wiosną"

  Pochodząca ze Skawiny grupa Delight początkowo nosiła nazwę Sator. Zespół z wokalistką Pauliną Maślanką porównywano do takich formacji, jak The Gathering...