• Informacje na temat:

  jakie mieli nazwiska

Artykuły na temat: jakie mieli nazwiska
 • "Przyjaciółki: Adam Krawczyk zmienił nazwisko! Na jakie?

  Adam Adamonis, czyli Andrzej Gruszewski z serialu "Przyjaciółki", postanowił dokonać dużej zmiany w swoim życiu. Zmienił nazwisko. Jako Adam Krawczyk funkcjonował od samego początku w świecie aktorskim, a każdy wie, że Krawczyków jest mnóstwo. Aktor się przyznał, że grał w "Pierwszej miłości" z Mikołajem Krawczykiem. Nie była to komfortowa sytuacja, ale nie z tego powodu zdecydował się na zmianę.

 • Gabriela Kownacka: To jemu zawdzięczała nazwisko

  W nim kochały się wszystkie studentki szkoły teatralnej, za nią oglądali się koledzy. A oni zakochali się w sobie...

 • Antek Pawlicki stracił prawo jazdy. Tym razem nie pomogło znane nazwisko

  ...propozycji, jakie dostaje. Moje życie to nieustające oczekiwanie na czyjąś decyzję. Muszę być więc pewny swojej wartości, a jednocześnie nie być zadufany w sobie, zachować balans. Odważnie iść przez...

 • Ewa Kasprzyk: Mówili o mnie Shakira

  Choć nie dotarła do finału "Tańca z gwiazdami", energii, luzu i wdzięku zazdrościliśmy jej wszyscy. Do szkoły teatralnej zdawała na złość mamie... aż cztery razy! Znamy ją m.in. z filmów: "Dziewczęta z Nowolipek", "Kogel-mogel", "Bellissima" i "Och Karol 2" oraz seriali: "Złotopolscy", "Magda M.", "Przyjaciółki" i "Nie rób scen".

 • Monika Richardson przyjęła nazwisko Zbyszka!

  ...obejdzie się bez wielkiej fety i tłumu gapiów. A jednak! Ceremonia odbyła się w Pałacu Tłokinia pod Kaliszem. Zaproszono tylko najbliższych, choć akurat dzieci Zbyszka nie wpadły. Państwo młodzi nie mieli raczej zbyt dużej tremy. W końcu dla obojga było to już trzecie wesele w życiu. Monika miała jednak spory dylemat, na jakie nazwisko po ślubie się zdecydować. "Ostatecznie jednak postanowiła...

 • Tomek Lipiński "To, czego pragniesz": Nowa płyta w kwietniu

  20 kwietnia ukaże się druga płyta sygnowana nazwiskiem Tomek Lipiński.

 • Anna Powierza próbowała załatwić córce żłobek na znane nazwisko. Udało się?

  Od 19 lat wierna jest serialowi "Klan", w którym gra Czesię. W ciągu tego czasu Anna Powierza (38) zrobiła sobie przerwę jedynie na urodzenie Helenki (2). Aktorka miała nadzieję, że szybko wróci do formy, jednak wciąż zmaga się z problemami zdrowotnymi.

 • Coke Live: Polska - Szkocja 1:1 (relacja, zdjęcia, wideo)

  Trzy najgorętsze nazwiska młodego pokolenia polskiej sceny i dwa topowe, kumplujące się ze sobą zespoły ze Szkocji. Takie atrakcje zaoferował pierwszy dzień Coke Live Music Festival 2013.

 • Julia Rosnowska​ nie chce budować kariery na nazwisku znanych rodziców

  Kiedy Julia Rosnowska, czyli Monika z "Komisarza Aleksa", postanowiła zostać aktorką, bardzo chciała - jak sama mówi - zacząć od czystej kartki, bez plusów i minusów bycia córką znanych filmowców. Zdecydowała się na zmianę nazwiska...

 • Kompleksy Mariana Opani

  "Kompleksy? Jeszcze jakie - do dzisiaj je mam" - wyznał Marian Opania. Aktor zdradza też, jak w młodości chciał... dodać sobie kilka centymetrów wzrostu.

Zdjęcia na temat: jakie mieli nazwiska