• Informacje na temat:

  jakob dylan

Artykuły na temat: jakob dylan
 • Potajemne śluby, rozwody i nieślubne dziecko. Bob Dylan ma swoje sekrety!

  ...​Kilkadziesiąt studyjnych płyt i wiele muzycznych etapów - od folku, przez rock’n’roll po pieśni religijne. Bob Dylan (75 l.) od lat uznawany jest za jednego z najwybitniejszych amerykańskich artystów. Dwa tygodnie temu został doceniony przez Szwedzką Akademię, która przyznała mu tegoroczną Literacką Nagrodę Nobla. Co wiemy o jego życiu prywatnym? Niewiele...

 • Syn Boba Dylana powraca z zespołem

  Po sześcioletniej przerwie z nowym materiałem powraca The Wallflowers - grupa dowodzona przez Jakoba Dylana.

 • Sekretne małżeństwo Boba Dylana

  Carol Dennis, amerykańska wokalistka, która przed laty wspierała na koncertach Boba Dylana, ujawniła, że przez sześć lat była jego żoną i urodziła mu w tym czasie dziecko. Potwierdziła w ten sposób rewelacje zawarte w nieautoryzowanej biografii artysty pióra Howarda Sounessa, zatytułowanej "Down The Highway: The Life of Bob Dylan".

 • The Wallflowers zakwitną w czerwcu

  Jakob Dylan, lider amerykańskiej grupy The Wallflowers i syn Boba Dylana, ujawnił, że czwartej płyty jego zespołu można się spodziewać w czerwcu. Po jej wydaniu zespół wyruszy na długą trasę koncertową. Album The Wallflowers ukaże się z logo wytwórni Interscope Records.

 • Amerykańska grupa The Wallflowers, której wokalistą jest Jakob Dylan - syn Boba, wyda w najbliższy poniedziałek, 16 października, swój najnowszy album. Płyta zatytułowana jest "Breach" i - jak twierdzą ci, którzy mieli okazję już słyszeć jej fragmenty - z pewnością zdyskontuje sukces poprzedniego krążka "Bringing Down The Horse" z 1996 roku.

 • Nowa płyta The Wallflowers we wrześniu

  Amerykańska grupa The Wallflowers, na czele której stoi syn Boba Dylana Jakob, zapowiedziała na 24 września premierę swojej czwartej studyjnej płyty, która otrzymała tytuł "Red Letter Days". Znane są już tytuły wszystkich kompozycji z płyty.

 • Wallflowers wejdą do studia

  The Wallflowers, grupa kierowana przez syna Boba Dylana, Jakoba, w lipcu rozpocznie nagrywanie nowej płyty. Producentem albumu będzie Brendan O'Brien, mający na koncie współpracę z Brucem Springsteenem i formacją Pearl Jam.

 • Nawet kilka milionów dolarów są skłonni zapłacić za ekskluzywny występ uznanych gwiazd rocka wielkie firmy, takie jak Pepsi, Microsoft czy Bank Of America. Co ciekawe, nawet bardzo znani wykonawcy - jak The Rolling Stones, Elton John, czy nawet Bob Dylan, nie odrzucają takich propozycji.

 • Nowy Jork oczami muzyków

  Były lider The Velvet Underground zgromadził imponującą liczbę zdjęć wykonanych przez gwiazdy muzyki alternatywnej.

 • Najwspanialsze piosenki wszech czasów. Lista!

  Dziennikarze i współpracownicy amerykańskiego magazynu "Rolling Stone", a także muzycy, ułożyli listę 500 najwspanialszych utworów wszech czasów.

Wideo na temat: jakob dylan
 • Gdzie jest Gwiazdka?

  Rezolutna dziewczynka wyrusza w niebezpieczną podróż, aby odnaleźć Gwiazdę Bożego Narodzenia i w ten sposób uwolnić królestwo od klątwy, a także przywrócić do życia zaginioną królewnę. Próbują ją powstrzymać potężni wrogowie. Świąteczna, pełna przygód baśń dla całej rodziny, osadzona w magicznej zimowej scenerii. Dawno, dawno temu jedyna córka władcy niewielkiego królestwa, Złotowłosa, wybrała się do lasu w poszukiwaniu Gwiazdy Bożego Narodzenia i... słuch o niej zaginął. Królowa zmarła z...

 • Unforgettable: Zapisane w pamięci

  Gwiazdą "Unforgettable" jest Poppy Montgomery, która wciela się w postać Carrie Wells, enigmatycznej byłej detektyw o przedziwnej zdolności. Otóż w jej pamięć zapisuje się szczegółowo absolutnie wszystko: każde miejsce, każda rozmowa, każdy moment radości i rozpaczy. Nie dlatego, że wszystko pamięta, ale dlatego, że nie umie zapomnieć niczego oprócz szczegółów z dnia, kiedy zamordowano jej siostrę, wiele lat temu. Od tamtej pory Carrie stara się odciąć od przeszłości, ale los podczas...

 • Więzień labiryntu

  Film opowiada historię nastoletniego Thomasa (Dylan O'Brien), który razem z 60 innymi osobami zostaje uwięziony w tajemniczym labiryncie. Gdy wszystko wydaje się być stracone i nikt nie potrafi znaleźć wyjścia pojawia się nagle dziewczyna. Posiada ona cenną informacje, która może być pierwszym krokiem do upragnionej wolności.