• Informacje na temat:

  jakub gierszał dziewczyna

Artykuły na temat: jakub gierszał dziewczyna
 • Nowa partnerka Boberka zagra Annę Przybylską!?

  Żmuda-Trzebiatowska i Anna Cieślak. Z kolei partnera aktorki Jarka Bieniuka mógłby zagrać Marcin Dorociński, Jakub Gierszał czy kojarzony z "Miastem 44" Józef Pawłowski. A wy macie swoje typy?(...) jeszcze nie zagrała, jednak epizod w serialu "Galeria" ma już za sobą. "Posiada równie oryginalną urodę co zmarła gwiazda" - zachwycają się redaktorzy tabloidu. Dziewczyna jest absolwentką krakowskiej PWST...

 • Zblazowany arystokrata, zapomniany aktor, niewidomy nauczyciel

  Oscarowy "Birdman", komedia akcji "Bezwstydny Mortdecai" i polskie produkcje "Hiszpanka" oraz "Carte Blanche" to budzące największe zainteresowanie widzów tytuły spośród ośmiu filmów, jakie wchodzą 23 stycznia na ekrany naszych kin.

 • Mocna wiosna w TVN: Co czeka widzów?

  ..., Jacek Koman, Jerzy Schejbal, Mirosław Baka, Artur Żmijewski, Piotr Głowacki, Piotr Stramowski, Mirosław Haniszewski, Piotr Żurawski oraz Jakub Gierszał. Producentkami nowej produkcji są(...) udział główni bohaterowie. Reżyserką serialu jest Kinga Dębska, producentką Krystyna Lasoń. Ojciec i córka, mąż i żona, chłopak i była dziewczyna - trzy nieznane sobie pary łączy program...

 • Gdynia 2014: Pokolenia

  "To jest film rozliczeniowy. Rozliczam się w imieniu mojego pokolenia z tym, co się z nami stało" - mówi o "Obywatelu" Jerzy Stuhr. Co ciekawe, podobne zdanie można by usłyszeć także od twórców innych pokazywanych we wtorek, 16 września, na Festiwalu Filmowym w Gdyni produkcji.

 • Każdej roli oddaje cząstkę siebie

  .... Dlatego tym bardziej się cieszę, że miałam szansę pokazać coś innego. Nominowani do Nagrody im. Zbyszka Cybulskiego są też: Magdalena Czerwińska, Leszek Lichota, Jakub Gierszał i Magdalena Popławska. Co(...) cieszę, ponieważ wszyscy nominowani są moimi przyjaciółmi i naprawdę dobrymi aktorami. Jakub Gierszał nominowany jest za rolę w "Sali samobójców" Jana Komasy, w której pani także zagrała główną rolę...

 • Jakub Gierszał: Piękny 25-letni

  Jakub Gierszał obchodzi w środę 25. urodziny. Jest jednym z najbardziej znanych młodych aktorów. Stroni od mediów, jednak jego sukcesy nie pozwalają widzom o nim zapomnieć. "Miałem ogromne szczęście" - mówi o sobie.

 • Serialowcy na premierze "Sali samobójców"

  ...z "Ratowników", i Bartosz Gelner, czyli Gąsior z "Ratowników". Odtwarzający główną rolę w filmie Jakub Gierszał na razie nie ma na swoim koncie udziału w żadnym serialu, ale niewykluczone, że telewizyjne...

 • "Nick to nie imię. Świat to nie matrix"

  Jeszcze nie wszedł na ekrany, a już wywołał burzę komentarzy i pochwał. Został zauważony nawet na tegorocznym festiwalu filmowym w Berlinie. "Sala samobójców" to film, obok którego nie można przejść obojętnie.

 • Kto jest kim w "Sali samobójców"?

  - Takiego filmu jeszcze w Polsce nie było - mówi Jan Komasa, reżyser głośnej "Sali samobójców", która na ekranach kin zadebiutuje 4 marca. Tylko w INTERIA.PL możecie zobaczyć specjalny materiał, w którym aktorzy niezwykle szczerze opowiadają o swych postaciach.

 • "Nieulotne": Dotyk, nie-dotyk

  Michał (Jakub Gierszał) i Karina (Magdalena Berus) poznają się podczas wakacji w Hiszpanii. Wino, seks, słońce i beztroska. Czeka ich typowy letni romans? Bynajmniej. Czy na Jacka Borcucha czeka zaś międzynarodowa sława? Zobaczymy. Teraz warto skupić się na tym, że jego "Nieulotne" miały światową premierę na największym festiwalu kina niezależnego Sundance w Park City, skąd wróciły do Polski

Wideo na temat: jakub gierszał dziewczyna
 • Łatwa dziewczyna

  Świetna komedia dla nastolatków. Kiedy wychodzi na jaw białe kłamstwo o rozwiązłości Olive (Emma Stone), dziewczyna nie wyprowadza nikogo z błędnego myślenia o niej. Zaczyna ubierać się jak bohaterka "Szkarłatnej litery" i wykorzystywać plotki do własnych celów towarzyskich i finansowych.

 • Zaginiona dziewczyna

  Wizjonerski thriller w reżyserii mistrza gatunku Davida Finchera, ekranizacja bestsellerowej powieści Gillian Flynn. Młoda kobieta znika bez śladu w przededniu piątej rocznicy ślubu. Wszystkie podejrzenia padają na męża, który wspierany przez siostrę zaginionej żony postanawia dowieść swojej niewinności i rozwiązać zagadkę.

 • Zaginiona dziewczyna

  Wizjonerski thriller w reżyserii mistrza gatunku Davida Finchera, ekranizacja bestsellerowej powieści Gillian Flynn. Młoda kobieta znika bez śladu w przededniu piątej rocznicy ślubu. Wszystkie podejrzenia padają na męża, który wspierany przez siostrę zaginionej żony postanawia dowieść swojej niewinności i rozwiązać zagadkę.