• Informacje na temat:

  jakub gierszał milosc

Artykuły na temat: jakub gierszał milosc
 • Gwiazdy na premierze "Yumy"

  Tomasz Kot, czyli niezapomniany Maksymilian Skalski z "Niani", Helena Sujecka, czyli Katarzyna Stroińska z 1. serii "Hotelu 52", i Jakub Gierszał - jeden z najzdolniejszych aktorów młodego pokolenia - to gwiazdy nowego filmu Piotra Mularuka. We wtorek odbyła się uroczysta premiera "Yumy", który na ekrany wejdzie w najbliższy piątek.

 • Jakub Gierszał: Gram również za granicą

  Polski aktor młodego pokolenia, Jakub Gierszał, zagrał jedną z głównych ról w "Hiszpance", superprodukcji inspirowanej historią powstania wielkopolskiego. "Dla mojego bohatera miłość do kobiety jest ważniejsza niż patriotyzm" - wyznaje artysta.

 • Magdalena Cielecka zmierzyła się z... klasyką

  ..., czyli Julia Milton z "Teraz albo nigdy!", i jeden z najpopularniejszych aktorów najmłodszego pokolenia, znany ze wspaniałych kreacji w "Sali samobójców", "Yumie" i "Nieulotnych" Jakub Gierszał. - Czym...

 • "Hiszpanka": Bitwy, tajne gabinety oraz wirujące stoliki

  W styczniu 2015 na ekrany kin trafi polska superprodukcja "Hiszpanka". - Sceny na ulicach Londynu, Berlina, Poznania i Warszawy AD 1918, kilka tysięcy statystów, dwa lata pracy - mówi o projekcie reżyser Łukasz Barczyk.

 • Serialowcy na premierze "Sali samobójców"

  ...z "Ratowników", i Bartosz Gelner, czyli Gąsior z "Ratowników". Odtwarzający główną rolę w filmie Jakub Gierszał na razie nie ma na swoim koncie udziału w żadnym serialu, ale niewykluczone, że telewizyjne...

 • Gierszał traci cnotę z debiutantką

  8 lutego 2013 roku na ekrany kin wejdzie film "Nieulotne" - najnowszy obraz Jacka Borcucha, jednego z najbardziej cenionych i rozpoznawalnych za granicą polskich reżyserów młodego pokolenia, którego poprzednia produkcja "Wszystko, co kocham" była polskim kandydatem do Oscara

 • Złote Kaczki 2011 odleciały do...

  ...i najlepsza rola męska. W niemal wszystkich kategoriach zwyciężyła "Sala samobójców". Jan Komasa dostał Kaczkę za reżyserię i scenariusz, Radosław Ładczuk za zdjęcia, Jakub Gierszał za rolę męską. Roma...

 • Wykorzystany przez kobietę

  Już w maju zobaczymy gwiazdę "Sali samobójców" w kolejnej oryginalnej roli. "Mój bohater zostaje wykorzystany przez główną bohaterkę" - powiedział Jakub Gierszał o swym udziale w filmie Janusza Kondratiuka.

 • Magdalena Popławska z "Cybulskim"

  Magdalena Popławska, odtwórczyni głównej roli w filmie "Prosta historia o miłości", została laureatką Nagrody im. Zbyszka Cybulskiego. Faworytem publiczności okazał się Jakub Gierszał ("Sala samobójców").

 • Jacek Borcuch: Rewolucjonista miłości

  Opowieść o końcu niewinności - tak film "Nieulotne", który do kin trafi w piątek, określił reżyser Jacek Borcuch. Film jest historią trudnej miłości pary dwudziestolatków. Główne role grają Jakub Gierszał i Magdalena Berus. Akcja częściowo toczy się w Hiszpanii.