• Informacje na temat:

  jakub strzelecki m jak miłość

Artykuły na temat: jakub strzelecki m jak miłość
 • Oto dawna miłość Gośki!

  Do obsady "Prosto w serce" dołączył Jakub Strzelecki, znany widzom m.in. z seriali "Samo Życie", "Dwie strony medalu" czy "Teraz albo nigdy". Sprawdź, kogo zagra!

 • "M jak miłość": Natrętny adorator

  Niebawem poznamy twarz natarczywego wielbiciela Kingi. Wyjdzie na jaw, że mężczyzną, który zatruwał jej życie przez kilka ostatnich miesięcy, był radiowiec (Jakub Strzelecki).

 • Spotkają się w Międzyzdrojach

  Antoni Pawlicki i Jakub Wesołowski, czyli Michał Orlicz i Marek Bromski z "Komisarza Aleksa", dostali właśnie zaproszenie do udziału w tegorocznym Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach. W lipcu odcisną swoje dłonie na słynnej Promenadzie Gwiazd!

 • Zmiany w "Samym Życiu"!

  Scenarzyści nowej serii "Samego Życia" przygotowali dla widzów sporo niespodzianek. Pojawi się kilku nowych bohaterów, a sama gazeta będzie walczyć z kryzysem ekonomicznym. Czeka nas też wielki powrót "zza grobu".

 • Serialowy przewodnik

  Zobacz, które seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony? M jak miłość odc. 1299 Po odzyskaniu przytomności Justyna wyznaje Natalii, iż sprawcą jej pobicia był(...) się, że mają współpracować z Jeleńskim. Zgodnie rezygnują z tej sprawy. Strzelecki wyznaje córkom, jak bardzo żałuje, że je zawiódł. Julka i Zośka zaskakują rodziców przygotowanym wspólnie posiłkiem...

 • Co dalej w "Teraz albo nigdy!"?

  Co czeka bohaterów "Teraz albo nigdy!" w czwartej, powstającej właśnie, serii? Z pewnością odcinki, które zobaczymy jesienią, będą pełne emocji. A my już teraz zdradzamy parę sekretów.

 • Serialowy przewodnik

  Zobacz, które seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony? M jak miłość odc. 1218 W sylwestrowy wieczór Ewa i Marek, po wymienieniu się prezentami, zastanawiają się, jak mają ochotę spędzić ostatni wieczór w roku. W końcu decydują się przyjąć zaproszenie, które złożyli im Wanda i Kolęda. W czasie uroczystej kolacji Jerzy oświadcza się ukochanej i... ku uldze...

 • Foremniak matką chrzestną

  Powoli kończą się już zdjęcia do filmu "Miasto z morza" w reżyserii Andrzeja Kotkowskiego. Ta filmowa opowieść o powstaniu portu w Gdyni została zainspirowana powieścią Stanisławy Fleszarowej-Muskat "Tak trzymać!".

 • Gorące finały seriali 2014!

  ...z wizytą do... Marka (Leszek Lichota). Jak na ironię, odwiedzi go w kancelarii Iwony Czerskiej (Anna Dereszowska). - Pomyliłam się co do Sułeckiego - usłyszy Dębski, który powita ją ciepłym uśmiechem(...) zeznawać przeciwko niemu... Później Strzelecki wsiada pijany do samochodu. Kątem oka widzi Ankę wchodzącą na jezdnię. Nie zdejmuje nogi z pedału gazu! "Sama słodycz": Finał 2 czerwca Marzenie Stasia...

 • Kino polskie - bez niespodzianek?

  Kontrowersje, jakie wywołał werdykt jury festiwalu filmowego w Gdyni zrodził pytania o przyszłość polskiego kina. Jakie powinno być, jakie będzie w 2009 roku? O trendach, jakie nas czekają świadczą cztery projekty.

Zdjęcia na temat: jakub strzelecki m jak miłość
Wideo na temat: jakub strzelecki m jak miłość
 • Miłość na wybiegu

  "Miłość na wybiegu" to komedia romantyczna rozgrywająca się w magicznym świecie mody. Julka (Karolina Gorczyca) mieszka w małej nadbałtyckiej miejscowości i szczerze nienawidzi codziennych obowiązków, które polegają głównie na smażeniu ryb dla wczasowiczów. Marzy o studiach artystycznych w wielkim mieście. Niestety, zawód miłosny sprawia, że oblewa egzamin, ale przyrzeka sobie, że nie wróci w rodzinne strony, tylko spróbuje jakoś sobie poradzić w Warszawie. Znajoma rodziców, pani Marta...

 • Miłość. Film Sławomira Fabickiego

  Nowy film Sławomira Fabickiego to historia skomplikowanej relacji małżeńskiej Marii i Tomka, trzydziestolatków, którym pozornie nie brakuje niczego do szczęścia. Maria odnosi sukcesy zawodowe, Tomek również spełnia się w swojej pracy. Wspólnie urządzają mieszkanie, spodziewają się dziecka. Wydaje się, że nic nie jest w stanie zburzyć ich związku. Maria jednak zataja pewne wstrząsające wydarzenie, które zmienią nie tylko ją, ale także ich związek. Miłość tych dwojga zostaje poddana...

 • Jak się pozbyć cellulitu

  "Jak się pozbyć" cellulitu to pełna niespodzianek komedia o kobiecej przyjaźni wystawionej na ekstremalną próbę. Dwie przyjaciółki - Ewa (Dominika Kluźniak) i Maja (Maja Hirsch) - poznają w ekskluzywnym SPA piękną masażystkę Kornelię (Magdalena Boczarska), która wciąga je w wir szalonych przygód. W trakcie tych przeżyć dziewczyny połączy głęboka przyjaźń, której fundamentem jest prosta prawda życiowa: natrętny facet bywa gorszy od cellulitu i jeszcze trudniej się go pozbyć.