• Informacje na temat:

  jakub wesołowski najnowsze

Artykuły na temat: jakub wesołowski najnowsze
 • ​Wesołowski ciągle kręci z Aleksem!

  Wbrew insynuacjom tabloidów i plotkarskich portali Jakub Wesołowski, czyli Marek Bromski z "Komisarza Aleksa", wciąż pracuje na planie nominowanego do Telekamery "Tele Tygodnia" serialu. Kubę z całą pewnością zobaczymy w nowych odcinkach!

 • Jakub Wesołowski o nowej części "Czasu honoru"

  "Warto pojawić się na planie 'Czasu honoru', żeby zobaczyć najlepszą ekipę w tym kraju" - mówi Jakub Wesołowski, odtwórca roli Michała Konarskiego w serialu "Czas honoru".

 • Lulu zaśpiewa po francusku

  Katarzyna Maciąg, którą można było oglądać w serialu TVN "Teraz albo nigdy!" w roli początkującej pisarki Basi Jasnyk, pojawi się w najnowszej produkcji TVP 1 pt. "1920. Wojna i miłość". Zagra Lulu Biedrzycką, artystkę kabaretową, która rozkocha w sobie Bronka Jabłońskiego (Jakub Wesołowski).

 • Zastąpi Wesołowskiego

  W "Komisarzu Aleksie" zastąpi popularnego Jakuba Wesołowskiego. Czy to będzie punkt zwrotny w jego życiu?

 • Spekulant i król życia

  W serialu Lesław Żurek wciela się w postać Mieczysława Pijanowskiego. To młody kombinator, spekulant i król życia. Pojęcia "ojczyzna" czy "honor" nie mają dla niego większego znaczenia, bo - jego zdaniem - liczy się tylko bogacenie i dobra zabawa. Kompana do nocnych uciech znajdzie w osobie głównego bohatera Bronka (Jakub Wesołowski). - Miecio z pewnością będzie wywoływał u widza mieszane...

 • Miał okazję grać z najlepszymi

  Do kin wchodzi właśnie najnowszy film z udziałem Antoniego Pawlickiego - "Ostatnia akcja" - a aktor już pracuje na planie następnych produkcji.

 • Polskie seriale, czyli jakie?!

  ...o losach trzech młodych Polaków, którzy w 1918 roku dezerterują z zaborczych armii: Bronek (Jakub Wesołowski) z rosyjskiej, Władek (Wojciech Zieliński) z niemieckiej i Józef (Tomasz Borkowski) z austro(...), Piłsudski i jakaś Bitwa Warszawska. My staramy się spleć to w jedną całość, pokazać dramaty ludzi. To też jest jakaś forma historii, ale bez patosu i zadęcia - przekonywał do oglądania serialu Jakub...

 • Jest rok 1941, wiosna. Do okupowanej Warszawy przybywają z Anglii młodzi, świetnie wyszkoleni i... bardzo przystojni komandosi. To tytułowi cichociemni!

 • "Ojciec Mateusz": Artur Żmijewski w podwójnej roli w nowym sezonie!

  ...), Konrad Milo (w tej roli Jacek Kopczyński), co oczywiście nie spodoba się Wojtkowi (Jakub Wesołowski). - W życiu Lucyny (Aleksandra Górska) też pojawi się mężczyzna z przeszłości. Sędziwego pana...

 • Małaszyński w "Czasie honoru"

  Ruszyły zdjęcia do kolejnego sezonu "Czasu honoru" . Trzecią serię tego niezwykle popularnego serialu będzie można zobaczyć na antenie TVP2 już jesienią. W jedną z nowych postaci wcieli się Paweł Małaszyński.