• Informacje na temat:

  jakub wesołowski przystojny

Artykuły na temat: jakub wesołowski przystojny
 • "Ojciec Mateusz": Jakub Wesołowski i Edyta Olszówka będą mieli romans?

  Do obsady "Ojca Mateusza" dołączył Jakub Wesołowski. W roli Wojtka Schillera - młodego lekarza, który przyjedzie do Sandomierza i zamieszka w tej samej kamienicy, co Ewa Kobylicka (Edyta Olszówka), po raz pierwszy zobaczymy go w 220. odcinku serialu. Między Wojtkiem a Ewą szybko zacznie... iskrzyć! Czy zostaną parą?

 • Pawlicki zastąpi Wesołowskiego

  Przed fanami Aleksa wielkie emocje. Jego pan - Marek Bromski (Jakub Wesołowski) zginie! Nowym opiekunem psa zostanie Michał Orlicz (Antoni Pawlicki).

 • "O mnie się nie martw": Na kłopoty… przystojny doktor Jurkowski?

  ...). Zdenerwowana przez pomyłkę nagra się jednak na pocztę Kuby (Jakub Wesołowski) i to właśnie on jako pierwszy zjawi się na miejscu z odsieczą. Tuż po nim przybędzie patrol policji i zakuje w kajdanki...

 • Zastąpi Wesołowskiego

  W "Komisarzu Aleksie" zastąpi popularnego Jakuba Wesołowskiego. Czy to będzie punkt zwrotny w jego życiu?

 • "Na Wspólnej": Jakub Wesołowski został tatą. Ma córkę!

  Jakub Wesołowski, czyli Igor Nowak z "Na Wspólnej", od dawna marzył, by jego rodzina się powiększyła. Kilka dni temu to pragnienie wreszcie się spełniło... Aktor powitał na świecie swe pierwsze dziecko.

 • "Komisarz Alex" i rozterki sercowe

  Podkomisarz Lucyna Szmidt (Magdalena Walach) już w pierwszym odcinku nowej serii "Komisarza Aleksa" znajdzie się na uczuciowym rozdrożu. O jej względy zabiegać będzie komisarz Marek Bromski (Jakub Wesołowski) i przystojny rysownik Filip Miler (Filip Bobek). Czy któremuś z nich uda się skraść jej serce?

 • Jakub Wesołowski: Ślubu nie było!

  Jakub Wesołowski, czyli Michał Konarski z "Czasu honoru", miał w ubiegłą sobotę - o czym informowały niemal wszystkie media - stanąć na ślubnym kobiercu. Plotki o ożenku aktora okazały się jednak nieprawdziwe! Ślub niezapomnianego Marka Bromskiego z "Komisarza Aleksa" odbędzie się dopiero za kilka dni!

 • Ma słabość do Bonda

  Jest coś, co łączy Jakuba Wesołowskiego, czyli komisarza Marka Bromskiego z "Komisarza Aleksa" z najsłynniejszym agentem świata Jamesem Bondem. To fascynacja pięknymi samochodami!

 • ​Cypryański jako przystojny surfer w "Komisarzu Aleksie"

  Remek Kalita to bardzo atrakcyjny, świetnie zbudowany chłopak pracujący przez całe lato w szkółce surfingu i wypożyczalni sprzętu do surfowania nad Zalewem Sulejowskim. Nic dziwnego, że komisarz Bromski (Jakub Wesołowski) prowadzący śledztwo w sprawie morderstw młodych dziewczyn, których ciała policja znajduje nad jeziorem, uzna, iż Remek może mieć wiele do powiedzenia na temat... ofiar...

 • Kto najlepszym polskim aktorem?

  Jakub Wesołowski, Krystian Wieczorek, Tomasz Karolak, Paweł Małaszyński i Marek Bukowski - oto nazwiska aktorów, którzy będą ubiegać się o miano najlepszego w tegorocznym plebiscycie Telekamer "Tele Tygodnia".

Zdjęcia na temat: jakub wesołowski przystojny
Wideo na temat: jakub wesołowski przystojny
 • Poznasz przystojnego bruneta

  Najnowsza komedia Woody'ego Allena to miłosny trójkąt gwiazd kina i historia serii przypadkowych romansów, które prowadzą do zabawnych komplikacji. Po zmysłowej wycieczce do Hiszpanii ("Vicky Cristina Barcelona") i bawiącym do łez powrocie do Nowego Jorku ("Co nas kręci, co nas podnieca"), mistrz komedii rozpala namiętnościami rozważny i romantyczny Londyn! Pożądanie, wielkie ambicje i zaskakujące obsesje wywrócą do góry nogami świat pozornie chłodnych londyńczyków. Sally (Naomi Watts,...

 • Tajemnica Westerplatte

  Tajemnica Westerplatte - to film patriotyczny! To polska megaprodukcja, która przedstawi pierwszą bitwę drugiej wojny światowej - bohaterską walkę polskich żołnierzy broniących Wojskowej Składnicy Tranzytowej na Westerplatte przed hitlerowskim najeźdźcą.

 • Jeż Jerzy

  Film "Jeż Jerzy", choć jego akcja rozgrywa się w Polsce, opowiadać będzie o wartościach uniwersalnych i zrozumiałych w całej Europie. Intencją producenta jest, aby "Jeż Jerzy" - wzorem animacji węgierskich ("Dzielnica") i estońskich ("007 Przygód Franka i Wendy") - trafił do międzynarodowej dystrybucji kinowej i do obiegu festiwalowego, przypominając Europie, że Polska ma wielkie tradycje w dziedzinie animacji. "Jeż Jerzy" to jedna z najpopularniejszych serii komiksowych w Polsce. Od ponad...

Dyskusje na temat: jakub wesołowski przystojny
 • Re: "Na Wspólnej": Jakub Wesołowski świętuje 30. urodziny!

  Dla mnie gra aktorska jakuba Wesołowskiego nadaje się do kasacji. Ani on przystojny ani aktroski. Te jego miny i wciąż to same słownictwo z niezmienionym akcentem są po prostu amatorszczyzną(...) moja opinia o Jakubie Wesołowskim i niech mnie nikt nie posądza, że chcę go obrażać. Pozdrawiam jego ulubieńców.

 • Re: Marek Bromski (Jakub Wesołowski)

  Lubiałam Jakuba Wesołowskiego ,ale teraz jak jest Orlicz to bardziej jest przystojny!!!!!!!!!!!!!!! Ale ty też jesteś super extra Fajny i troszkę przystojny. A i jeszczę Alex bardzo do Ciebię pasował.Jestem uczennicą podstawuwki ,ale oglądam kryminały.

 • Re: Marek Bromski (Jakub Wesołowski)

  Uwielbiam Wesołowskiego jest super przystojny i idealnie gra Bromskiego:) Oczywiście popełnili duży błąd wyrzucając go z serialu:(

 • Re: Marek Bromski (Jakub Wesołowski)

  pan jest super przystojny itp. i ja sb nie wyobrażam tego serialu bez pana że niby ten palant michał orlicz ma zastąpić pana ja nie moge choc i tak bende oglondac dalej ten serial ale tyko ze względu na alexa lucynkę i puchałe!!! jak pan to mógł zroobbić???????????????????????????????????

 • Re: "Na Wspólnej": Jakub Wesołowski: Ślub tuż, tuż...

  jak taki przystojny fact mógł wybrać takiego potwora

 • Re: "Na Wspólnej": Jakub Wesołowski: Ślub tuż, tuż...

  Bardzo go lubię! Sympatyczny, dobrze gra, no i do tego nieziemsko przystojny! Taka typowa polska uroda :)