• Informacje na temat:

  jakub wesołowski weronika książkiewicz

Artykuły na temat: jakub wesołowski weronika książkiewicz
 • Przy Agnieszce serce bije mu mocniej...

  Jakub Wesołowski, czyli komisarz Marek Bromski z "Komisarza Alexa", nie kryje, że jego serce bije mocniej tylko na widok jednej dziewczyny! Aktor coraz częściej myśli o tym, że Agnieszka Szczurek, w której jest po uszy zakochany, jest właśnie tą kobietą, z którą chciałby zbudować swoją przyszłość.

 • Nie jest podrywaczem!

  Jakub Wesołowski, czyli Bronisław Jabłoński z serialu "1920. Wojna i miłość", twierdzi, że nie jest playboyem i nie potrafi podrywać dziewczyn!

 • Duże zmiany w życiu aktora

  .... Przez tych kilka lat Jakub Wesołowski zdążył już nieźle namieszać w polskich serialach! Miał siedemnaście lat, kiedy trafił na plan "Na Wspólnej". To był przypadek, bo aktorstwo nigdy nie należało do(...) Warszawskim. To ma być hit! Na ekranie gra zwykle takich mężczyzn, którzy podobają się kobietom. Prywatnie też cieszy się dużym powodzeniem. Jego związki m.in. z Weroniką Książkiewicz czy Edytą Herbuś...

 • Wesołowski: Duże zmiany w życiu

  Dziennikarz, który zdobył sławę jako aktor. Amator, który podbił serca Polek. Teraz je z zimną krwią złamie, bo w końcu zdecydował się ustatkować.

Zdjęcia na temat: jakub wesołowski weronika książkiewicz