• Informacje na temat:

  jakub wesołowski z psem rockym-zdjęcia

Artykuły na temat: jakub wesołowski z psem rockym-zdjęcia
 • Partner się cieszy

  Komisarza Marka Bromskiego (Jakub Wesołowski), który zginął podczas akcji, zastąpił Michał Orlicz (w tej roli Antoni Pawlicki). Koledzy z komendy już go polubili, a partner wita go serdecznie i wykonuje wszystkie polecenia.

 • Polski "Komisarz Rex"

  W Łodzi od 1 września powstaje nowy serial TVP 1. Premiera "Komisarza Aleksa" zaplanowana jest na wiosnę przyszłego roku. U boku głównego bohatera, czyli psa Rocky'ego zobaczymy Jakuba Wesołowskiego.

 • Partner się cieszy

  Komisarza Marka Bromskiego (Jakub Wesołowski), który zginął podczas akcji, zastąpił Michał Orlicz. Koledzy z komendy już go polubili, a partner wita go serdecznie i wykonuje wszystkie polecenia.

Wideo na temat: jakub wesołowski z psem rockym-zdjęcia
 • Marmaduke - Pies na fali

  Komedia rodzinna w reżyserii Toma Deya ("Miłość na zamówienie", "Kowboj z Szanghaju"). Niesamowite perypetie przeciętnej amerykańskiej rodziny i jej "oczka w głowie" - ogromnego doga, który często wplątuje w kłopoty swych kochających właścicieli. Marmaduke to najsłodszy dog niemiecki na świecie i bohater pasków komiksowych drukowanych w sześciuset gazetach w ponad dwudziestu krajach. Ten psiak zawsze znajdzie sposób, żeby się wyróżnić i robi to nie tylko za pomocą rozmiaru. Odkąd...

 • Tajemnica Westerplatte

  Tajemnica Westerplatte - to film patriotyczny! To polska megaprodukcja, która przedstawi pierwszą bitwę drugiej wojny światowej - bohaterską walkę polskich żołnierzy broniących Wojskowej Składnicy Tranzytowej na Westerplatte przed hitlerowskim najeźdźcą.

 • Jeż Jerzy

  Film "Jeż Jerzy", choć jego akcja rozgrywa się w Polsce, opowiadać będzie o wartościach uniwersalnych i zrozumiałych w całej Europie. Intencją producenta jest, aby "Jeż Jerzy" - wzorem animacji węgierskich ("Dzielnica") i estońskich ("007 Przygód Franka i Wendy") - trafił do międzynarodowej dystrybucji kinowej i do obiegu festiwalowego, przypominając Europie, że Polska ma wielkie tradycje w dziedzinie animacji. "Jeż Jerzy" to jedna z najpopularniejszych serii komiksowych w Polsce. Od ponad...