• Informacje na temat:

  jamelia aktorka

Artykuły na temat: jamelia aktorka
 • Jamelia dziewczyną Bonda?

  Jamelia dołączy do muzycznych gwiazd, które zdecydowały się na aktorską karierę. Piosenkarka podpisała niedawno swój pierwszy prawdziwy kontrakt na udział w filmie.

 • Jamelia z Bondem?

  Według najnowszych doniesień, dziewczyną Jamesa Bonda w przygotowywanym do produkcji filmie "Casino Royale" ma zostać Jamelia. Brytyjska wokalistka podobno pokonała swoje konkurentki - modelkę Victorię Silverstedt i australijską piosenkarkę Holly Valance.

 • Jamelia ciągle sama

  Brytyjska wokalistka Jamelia zaprzeczyła jakoby była z kimś związana. Przyznała jednak, że chętnie spotkałaby się z Pharrellem Williamsem, znanym producentem i muzykiem grup N.E.R.D. i The Neptunes.

 • Stylowa Cate Blanchett

  Cate Blanchett ( "Aviator" ) została uznana przez redaktorów angielskiej edycji magazynu "Elle" za najbardziej stylową aktorkę i kobietę, otrzymując wyróżnienie Elle Style Awards. Ceremonia wręczenia nagrody odbyła się we wtorek, 15 lutego, w Londynie.

Wideo na temat: jamelia aktorka
 • Poliss

  "Poliss" to bardzo realistyczny obraz pracy brygady paryskiej policji zajmującej się przestępstwami przeciwko dzieciom. Francuska reżyserka i aktorka o pseudonimie Maiwenn pokazała w nim nie tylko dramaty dzieci, ale również spustoszenie, jakie praca powoduje w życiu i psychice policjantów.

 • Londyński bulwar

  Głównym bohaterem filmu jest Mitchell (Colin Farrell), mężczyzna, który po trzech latach wychodzi z londyńskiego więzienia i próbuje zerwać z kryminalną przeszłością. W tym celu zatrudnia się jako "złota rączka " w domu samotnej aktorki (Keira Knightley), a to staje się początkiem komplikacji. Mitchell po trzech latach wychodzi z londyńskiego więzienia i próbuje zerwać z przestępczą przeszłością. Na jego drodze pojawia się samotna i piękna aktorka Charlotte, żyjąca w blasku fleszy...

 • Wenus w futrze

  Adaptacja sztuki Davida Ivesa, której bohaterem jest reżyser, Thomas (Mathieu Amalric), bezskutecznie poszukujący kandydatki do głównej roli w spektaklu teatralnym. W trakcie castingu, żadna aktorka nie potrafi przekonywająco zagrać kobiety, która, na skutek umowy, ma się całkowicie podporządkować mężczyźnie. Kiedy zrezygnowany Thomas decyduje się odpuścić przesłuchania, do teatru wbiega spóźniona Vanda (Emmanuelle Seigner), arogancki i całkowicie nieokrzesany wulkan energii i erotyzmu....